صفحه 15 از 33 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 321

موضوع: گرفتن Fund در رشته اقتصاد

Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته اقتصاد

نقل قول نوشته اصلی توسط DoctorGoebbels نمایش پست ها
    سلام
    آیا یه دانشجوی مهندسی که فوق مهندسی داره ولی میخواد تو یه دانشگاه در اروپا مستر اقتصاد بخونه، شانس گرفتن فاند داره؟ اگه آره کجا و چطوری؟
    طبق تجربه بچه های ایرانی اگه فوق مهندسی صنایع داشته باشید ممکنه،مثلا بچه های ایرانی از دانشگاه بولونیا ایتالیا با این شرایط پذیرش با فاند گرفتن،ولی اگه تو رشته های دیگه باشه چون معمولا هیچوقت سروکارشون طرفای دانشکده اقتصاد پیدا نمی شه برای درس برداشتن،تقریبا منتفی است مگر تو یه حالت خیلی خاص که اونم پذیرش از LSE تو مستر اقتصادریاضی و اقتصادسنجی یا مستر اقتصاد حالت دو ساله(برای هر دو) اما مشکل دقیقا اینه که اولا باید خرج زندگی تو لندن و هزینه تحصیل(که اتفاقا از گرونترین مسترهای اقتصاد تو دنیاست) رو شخصا تقبل کنید.

سلام ببخشید یه سوالی داشتم که شاید شما بتونید کمکم کنید.
    میخواستم ببینم من که به تجارت و خرید و فروش علاقه دارم توی آمریکا چه رشته ای رو باید ادامه بدم و آیا اون رشته در بیزینس اسکول تدریس می شه ؟
    برای این میپرسم که بدونم از الان باید جی مت بخونم یا جی آر ای ؟
    17 سالمه میخوام بعد از لیسانس از آمریکا فول فاند بگیرم و آیا با لیسانس اقتصاد می شه برای اون رشته یا کلا بیزینس اسکول اپلای کرد یا نه !؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HoseinRose نمایش پست ها
    سلام ببخشید یه سوالی داشتم که شاید شما بتونید کمکم کنید.
    میخواستم ببینم من که به تجارت و خرید و فروش علاقه دارم توی آمریکا چه رشته ای رو باید ادامه بدم و آیا اون رشته در بیزینس اسکول تدریس می شه ؟
    برای این میپرسم که بدونم از الان باید جی مت بخونم یا جی آر ای ؟
    17 سالمه میخوام بعد از لیسانس از آمریکا فول فاند بگیرم و آیا با لیسانس اقتصاد می شه برای اون رشته یا کلا بیزینس اسکول اپلای کرد یا نه !؟
    MBA هست،پذیرش از لیسانس اقتصاد دانشگاه های ایران تقریبا محاله،مگر اینکه یه لیسانس مهندسی و فوق صنایع از یه دانشگاه خیلی خوب و مطرح تو ایران بگیرید و بعد.بله GMAT لازمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد

سلام
    من لیسانس اقتصاد چمران اهواز با معدل 18.4 و شاگرد دوم شدم و ارشد اقتصاد شریف با معدل 16.9 البته بدون نمره پایان نامه. با فرض نمره جی ار ای و تافل خوب به پذیرش با فاند یک دانشگاه نسبتا خوب تو آمریکا امیدوار باشم؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sunya نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس اقتصاد چمران اهواز با معدل 18.4 و شاگرد دوم شدم و ارشد اقتصاد شریف با معدل 16.9 البته بدون نمره پایان نامه. با فرض نمره جی ار ای و تافل خوب به پذیرش با فاند یک دانشگاه نسبتا خوب تو آمریکا امیدوار باشم؟
    شما بهترین مشاورین رو اطراف خودتون دارید،ولی احتمال خیلی خیلی زیاد می تونید از UIUC و VirginaTech پذیرش با فاند بگیرید.

Junior Member

سلام. ببخشید شاید سوالم پیش پا افتاده باشه ولی من تازه تو این خط اومدم و زیاد وارد نیستم؛ می خواستم بپرسم واسه گرفتن فاند در رشته اقتصاد در آمریکا یا کانادا جی آر ای سابجکت لازمه یا جنرال؟؟؟ و اینکه نمره وربال خیلی مهمه تو این رشته؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niiil نمایش پست ها
    سلام. ببخشید شاید سوالم پیش پا افتاده باشه ولی من تازه تو این خط اومدم و زیاد وارد نیستم؛ می خواستم بپرسم واسه گرفتن فاند در رشته اقتصاد در آمریکا یا کانادا جی آر ای سابجکت لازمه یا جنرال؟؟؟ و اینکه نمره وربال خیلی مهمه تو این رشته؟؟
    جنرال ، به نسبت رشته های فنی، بله مهمه.درکل اگه دانشگاههای خوب مدنظرتون باشه باید نمره خیلی خوبی کسب کنید

Junior Member

سلام این سایت اطلاعات مفیدی در ضمینه ژذیرش در اقتصاد و مدیریت دارد.امیدوارم به کاره تون بیاد
    www.urch.com

Junior Member

با سلام
    دوستان من کارشناسی ارشد اقتصاد دارم معدلم هم بالاست ، مقاله چاپ شده هم دارم میخواستم بدونم شانس گرفتن فاند تو استرالیا و نیوزیلند بیشتره یا کشورهای اروپایی؟

Junior Member

سلام و خسته نباشید
    من لیسانس از دانشگاه علامه با معدل 17.42 و ارشد رو از دانشگاه تربیت مدرس با معدل 17.53 گرفتم. آیلتس 7 دارم. هنوز GRE ندادم. سه سال هم سابقه کار ارزیابی طرح های اقتصادی در شرکت نفت دارم. مقاله هم ندارم. به نظر شما می تونم روی گرفتن پذیرش همراه بورس از کانادا یا امریکا حساب کنیم.ممنون می شم راهنماییم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)