صفحه 16 از 33 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 321

موضوع: گرفتن Fund در رشته اقتصاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته اقتصاد

سلام دوستان
    من واسه رشته اقتصاد، سایت چند تا دانشگاه رو نگاه کردم تو قسمت مدارکش چیزی مبنی بر فرستادن پروپزال ندیدم، حالا 2تا سوال داشتم
    1-آیا فقط بعضی دانشگاه ها هستند که تو رشته ما در پروسه‌ی اپلای پروپزال میخوان؟
    2- آیا امکان داره بعد فرستادن مدارک تقاضای پروپزال کنند(بنابراین باید تو فرصت مناسب یه پروپزال خوب جمع و جور کرده باشیم)
    3- یا در کل، فقط کسایی که با استاد مکاتبه میکنن باید پروپزال ارائه کنن
    (اینو هم بگم که بیشتر تمرکزم روی دانشگاههای امریکا و کاناداست)

ممنون که کمک میکنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niiil نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه رشته اقتصاد، سایت چند تا دانشگاه رو نگاه کردم تو قسمت مدارکش چیزی مبنی بر فرستادن پروپزال ندیدم، حالا 2تا سوال داشتم
    1-آیا فقط بعضی دانشگاه ها هستند که تو رشته ما در پروسه‌ی اپلای پروپزال میخوان؟
    2- آیا امکان داره بعد فرستادن مدارک تقاضای پروپزال کنند(بنابراین باید تو فرصت مناسب یه پروپزال خوب جمع و جور کرده باشیم)
    3- یا در کل، فقط کسایی که با استاد مکاتبه میکنن باید پروپزال ارائه کنن
    (اینو هم بگم که بیشتر تمرکزم روی دانشگاههای امریکا و کاناداست)

ممنون که کمک میکنید
    پروپوزال؟ شیب؟ بام؟ والا من که تا حالا چیزی در مورد پروپوزال ندیدم! شاید آمریکایی که ما میخوایم اپلای کنیم با آمریکای شما فرق داره!!! بعضی دانشگاهها سَمپِل رایتینگ میخوان ولی من تا حالا چیزی در مورد پروپوزال نشنیدم! اگه کسی چیزی میدونه بیاد یک توضیحی بده... ممنون میشیم.

Junior Member

نه فکر کنم بد منظورم رو رسوندم
    من منظورم اینه که چون قبلا از چند نفر شنیده بودم که واسه دانشگاهشون پروپزال فرستادن(البته نه لزوما امریکا و کانادا) میخواستم بدونم کلا داستان این پروپزال چیه؟ آیا همه دانشگاهها میخوان؟ و اگه دانشگاهی میخواد باید با سایر مدارکمون بفرستیم یا بعد بررسی اولیه میخوان؟
    اگه کسی میدونه لطفا جواب بده
    نقل قول نوشته اصلی توسط M_Y_B_608 نمایش پست ها
    پروپوزال؟ شیب؟ بام؟ والا من که تا حالا چیزی در مورد پروپوزال ندیدم! شاید آمریکایی که ما میخوایم اپلای کنیم با آمریکای شما فرق داره!!! بعضی دانشگاهها سَمپِل رایتینگ میخوان ولی من تا حالا چیزی در مورد پروپوزال نشنیدم! اگه کسی چیزی میدونه بیاد یک توضیحی بده... ممنون میشیم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط niiil نمایش پست ها
    نه فکر کنم بد منظورم رو رسوندم
    من منظورم اینه که چون قبلا از چند نفر شنیده بودم که واسه دانشگاهشون پروپزال فرستادن(البته نه لزوما امریکا و کانادا) میخواستم بدونم کلا داستان این پروپزال چیه؟ آیا همه دانشگاهها میخوان؟ و اگه دانشگاهی میخواد باید با سایر مدارکمون بفرستیم یا بعد بررسی اولیه میخوان؟
    اگه کسی میدونه لطفا جواب بده
    من تجربه خودم را می گم من برای رشته اقتصاد و مدیریت مالی کل اروپا و استرالیا و نیوزلند را اپلای کردم 99% دانشگاه ها پروپوزال از من خواستند حالا بعضی 2 صفحه بعضی ها تا 10 صفحه و بسیار هم بر روی موضوع و ساختار پروپوزال حساس بودند. اول که با استاد مکاتبه می کردم ازم خواستند البته یه استاد هم موضوع به من داد که از بس پرت بود از موضوعات مورد علاقم ول کردم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

دوستان ممنون میشم سوال منو جواب بدید.من گرین کارت دارم و لیسانس اقتصاد دارم با معدل 17:90.مقاله ندارم و داشتم خودم واسه تافل و جی ار ای آماده میکردم.رفتم پیش مشاوره و گفت شانست برای فول فاند دکتری فقط 5% .نظر شما چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Economics

سلام دوستان، این رزومه منه، میشه اساتید لطف کنند شانس بنده رو در گرفتن فاندینگ از US رو بررسی کنند.

1. کارشناسی ارومیه / ارشد علامه
    2. معدل: BA 16.02 / MA 18.68
    3. رشته: اقتصاد {کارشناسی: اقتصاد بازرگانی/ارشد: اقتصاد محیط زیست}
    4. نمره زبان: IELTS 6.5
    5.نمره GRE: کوانت 161، وربال 138 و رایتینگ 2.5
    6. تعداد مقاله و نوع: 1 مقاله کنفرانسی که برای کنفرانسی تو آلمان بود
    7. شرایط خاص: ریکام های خوب و سابقه TA (زیاد) و RA
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت: آمریکا، کانادا، کشورهای اسکاندیناوی، آلمان، هلند، و خلاصه هرجا که فاند بده

پیشاپیش از کمکتون کمال تشکر را دارم

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    آیا با نمره GRE وربال 142 و کوانت159 شانسی برای فاند گرفتن از امریکا برای دکتری اقتصاد دارم؟
    لیسانس دانشگاه تهران بودم با معدل 15.91 ارشد آزاد تهران جنوب بودم با معدل 18.69
    یک مقاله ISI ، یک مقاله علمی پژوهشی و یک مقاله کنفرانس بین المللی دارم
    پایان نامه ام هم پایان نامه برگزیده سال شده
    لطف میکنید اگر دانشگاه خاصی به نظرتون میرسه معرفی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Jamal007 نمایش پست ها
    سلام دوستان، این رزومه منه، میشه اساتید لطف کنند شانس بنده رو در گرفتن فاندینگ از US رو بررسی کنند.

1. کارشناسی ارومیه / ارشد علامه
    2. معدل: BA 16.02 / MA 18.68
    3. رشته: اقتصاد {کارشناسی: اقتصاد بازرگانی/ارشد: اقتصاد محیط زیست}
    4. نمره زبان: IELTS 6.5
    5.نمره GRE: کوانت 161، وربال 138 و رایتینگ 2.5
    6. تعداد مقاله و نوع: 1 مقاله کنفرانسی که برای کنفرانسی تو آلمان بود
    7. شرایط خاص: ریکام های خوب و سابقه TA (زیاد) و RA
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت: آمریکا، کانادا، کشورهای اسکاندیناوی، آلمان، هلند، و خلاصه هرجا که فاند بده

پیشاپیش از کمکتون کمال تشکر را دارم
    فکر کنم الان واسه راهنمایی یه کم دیره ولی اگه برای سالهای بعد میخوای اقدام کنی در خدمتیم
    رویاهای امروز واقعیت های فردا هستند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برنامه ریزی سیستمهای اقتصادی. آزاد تهران مر

سلام دوستان وقتتون بخیر
    من با اطلاعات زیر میخوام برای دکترا در مقطع دکترا کانادا اپلای کنم:
    کارشناسی اقتصاد کشاورزی دانشگاه علامه طباطبایی معدل 16.81
    کارشناسی ارشد برنامه ریزی سیستمهای اقتصادی دانشگاه ازاد تهران مرکزی معدل 17.31
    GRE کوانت 150 و وربال 134
    IELTS اورال 6 و اسپیکینگ 7
    دو هفته دیگه مجددا آزمون آیلتس دارم برای نمره بالاتر
    سوال من از دوستان اینه که آیا من میتونم تو فاصله ای که تا ددلاین دانشگاهها مونده با آیلتس 6 اپلای کنم؟ الان 27 ژانویه است و اکثر ددلاین ها 15 ژانویه بوده.بعضی ها هم 1 یا 15 فبریه هستند. بنابراین من بین 15 تا 30 روز بعد از ددلاین میتونم نمره زبان قال قبول دانشگتهها رو داشته باشم. حالا من اپلیکیشن بسازم در دانشگاهها؟؟؟؟
    سوال بعدی من لیست دانشگاههای خوبه برای ادامه تحصیل در رشته و مقطع من. ممنون میشم. فاند هم برام مهمه.
    خیلی ممنون میشم دوستان عزیز که میتونند هرچه سریعتر بمن جواب (بصورت پیام خصوصی) بدند.
    پیشاپیش خیلی خیلی ممنونم اما توو شرایط محدودیت زمانی هستم.

Senior Member Gclub آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soudabeh85 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من با اطلاعات زیر میخوام برای دکترا در مقطع دکترا کانادا اپلای کنم:
    کارشناسی اقتصاد کشاورزی دانشگاه علامه طباطبایی معدل 16.81
    کارشناسی ارشد برنامه ریزی سیستمهای اقتصادی دانشگاه ازاد تهران مرکزی معدل 17.31
    GRE کوانت 150 و وربال 134
    IELTS اورال 6 و اسپیکینگ 7
    دو هفته دیگه مجددا آزمون آیلتس دارم برای نمره بالاتر
    سوال من از دوستان اینه که آیا من میتونم تو فاصله ای که تا ددلاین دانشگاهها مونده با آیلتس 6 اپلای کنم؟ الان 27 ژانویه است و اکثر ددلاین ها 15 ژانویه بوده.بعضی ها هم 1 یا 15 فبریه هستند. بنابراین من بین 15 تا 30 روز بعد از ددلاین میتونم نمره زبان قال قبول دانشگتهها رو داشته باشم. حالا من اپلیکیشن بسازم در دانشگاهها؟؟؟؟
    سوال بعدی من لیست دانشگاههای خوبه برای ادامه تحصیل در رشته و مقطع من. ممنون میشم. فاند هم برام مهمه.
    خیلی ممنون میشم دوستان عزیز که میتونند هرچه سریعتر بمن جواب (بصورت پیام خصوصی) بدند.
    پیشاپیش خیلی خیلی ممنونم اما توو شرایط محدودیت زمانی هستم.
    با تجربه دوستان من که اپلای کردن فکر کنم جی آر ایی شما خیلی پایینه هم کوانت و هم وربال. آیلتست هم پایینه... فکر نکنم شانس فاند داشته باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)