صفحه 19 از 33 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 321

موضوع: گرفتن Fund در رشته اقتصاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته اقتصاد

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    آلمان خوبه. هزینه تحصیل در خیلی دانشگاه ها ناچیزه، البته نه همه. زبان دوره هم مهمه که آلمانی نباشه، ولو اینکه در حد کم.
    به نظرم اولین کار اینه که تو دانشگاه های آلمانی بگردید و ببینید شرایط پذیرششون چطوریه، زبان دوره چیه و ....
    بعد از کسب این اطلاعات، سراغ GRE یا ... بروید.
    لیستی از دانشگاه های آلمان پیدا کنید و خودتون بررسیشون کنید.
    اگر بتونید بورس بگیرید بقیه کشورهای اروپایی هم هستند، مثل هلند، اسپانیا، فرانسه ایتالیا و ...

می خوام ببینم آیا من شانسی برای بورس دارم؟ من شانس بیشتری در اقتصاد دارم یا در مالی؟

Junior Member

سلام بر همگی :
    دوستان ایا کسی این جا در مورد اقتصاد سیاسی اطلاعات دارد؟ ایا اقتصاد سیاسی یک رشته دانشگاهی است که در مقاطع مختلف تدریس می شود و یا گرایشی است که خود دانشجو باید ان را انتخاب و مطالعه کند ؟
    ممنون میشم اگر دوستانی اطلاعات جامع و کاملی در مورد اقتصاد سیاسی دارند در این جا به اشتراک بگذارند
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    economics-allame university

سلام دوستان
    من لیسانس رشته اقتصاد هستم دانشگاه علامه معدل 19 ی مقاله ای اس ای هم دارم تافل هم 119.
    Gre هنوز ندادم اما بک کنم نمره خوبی بگیرم تو مسایل دیگه مثل زبان برنامه نویسی پایتون و نرم افزار spss کامل مسلطم به نظر شما شانسی برای full fund هست در مقطع فوق؟ برای امریکا یا کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

خیر
    با توجه به تجربه بنده، در مقطع فوق شانسی برای فول فاند در دانشگاه های درجه یک(رنک زیر 100-120 کل دنیا) کانادا و امریکا ندارید!
    به اروپا بیشتر فکر کنید

Junior Member

سلام من لیسانس مهندسی اقتصاد کشاورزی با معدل 13.7 ، فوق لیسانس اقتصاد با معدل 18.75 ، زبانم بد نیست اما مدرک ندارم (MSRT =66)
    مقاله فارسی یکی آماده چاپ دارم ! برای چه کشور هایی و چه دانشگاه هایی می تونم اپلای کنم ؟! امیدی هست برای بدست آوردن فاند با توجه به اینکه متاهل هستم و .... ؟

Junior Member

با سلام
    من لیسانس اقتصاد با معدل 14.28 و فوق اقتصاد با معدل 19.49 دارم زبانم بد نیست ولی به صورت جدی و فشرده شروع به مطالعه کردم...مقاله خارجی ندارم . دو تا مقاله چاپ شده ISCدارم که ارایه شده در کنفرانس های ملی و بین المللی هم هستند . با نرم افزار های استتا ، ایویوز، فرونتیر و شزم، و به صورت مقدماتی متلب، اشنایی دارم و باهاشون کار کردم ، با فرض اینکه من مدرک زبان داشته باشم امکان گرفاتن فاند در چه دانشگاههایی برایم امکانپذیر می باشد، خواهشمندم راهنمایی بفرمایید...(کانادا،آمریکا ، اروپا)

Junior Member

شما شرایط خیلی خوبی دارید. مطمئن باشید راحت هم میتونید پذیرش بگیرید و هم فاند. من خودم مهندسی خوندم و الان واسه ارشد اقتصاد توی آمریکا هم پذیرش گرفتم و هم فاند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ftbrave نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس رشته اقتصاد هستم دانشگاه علامه معدل 19 ی مقاله ای اس ای هم دارم تافل هم 119.
    Gre هنوز ندادم اما بک کنم نمره خوبی بگیرم تو مسایل دیگه مثل زبان برنامه نویسی پایتون و نرم افزار spss کامل مسلطم به نظر شما شانسی برای full fund هست در مقطع فوق؟ برای امریکا یا کانادا

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط tiatanha نمایش پست ها
    با سلام
    من لیسانس اقتصاد با معدل 14.28 و فوق اقتصاد با معدل 19.49 دارم زبانم بد نیست ولی به صورت جدی و فشرده شروع به مطالعه کردم...مقاله خارجی ندارم . دو تا مقاله چاپ شده ISCدارم که ارایه شده در کنفرانس های ملی و بین المللی هم هستند . با نرم افزار های استتا ، ایویوز، فرونتیر و شزم، و به صورت مقدماتی متلب، اشنایی دارم و باهاشون کار کردم ، با فرض اینکه من مدرک زبان داشته باشم امکان گرفاتن فاند در چه دانشگاههایی برایم امکانپذیر می باشد، خواهشمندم راهنمایی بفرمایید...(کانادا،آمریکا ، اروپا)
    خیلی رزومه شما خوبه ، نمره ریاضی GRE رو باید خیلی بالا بگیرین که بورستون 100% باشه.
    تو قسمت "نتایج پذیرش" همین سایت میتونین ببینین نفرات قبلی با چه رزومه و نمراتی کجاها پذیرش گرفتن.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    خیلی رزومه شما خوبه ، نمره ریاضی GRE رو باید خیلی بالا بگیرین که بورستون 100% باشه.
    تو قسمت "نتایج پذیرش" همین سایت میتونین ببینین نفرات قبلی با چه رزومه و نمراتی کجاها پذیرش گرفتن.

برای دکتری آمریکا می تونم راحتر پذیرش بگیرم یا کانادا ؟ اگه برای مستر پذیرش بگیرم بعد امکان پذیرش فول فاند برای دکتری بیشتر نیست؟ دیگه اینکه برای اقتصاد بهتره مدرک زبان تافل باشه یا ایلتس؟

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط tiatanha نمایش پست ها
    برای دکتری آمریکا می تونم راحتر پذیرش بگیرم یا کانادا ؟ اگه برای مستر پذیرش بگیرم بعد امکان پذیرش فول فاند برای دکتری بیشتر نیست؟ دیگه اینکه برای اقتصاد بهتره مدرک زبان تافل باشه یا ایلتس؟
    سوال اول ، شما دوتا کشور رو دارین مقایسه میکنین که اولی ده برابر دومی کالج و دانشگاه داره ! چطور میشه نظر داد؟ مطمئنا تو آمریکا دستتون بازتر هست ولی اینکه کدوم کشور راحت تر پذیرش میده فکر نمیکنم سوال درستی باشه.
    سوال دوم، احتمالا هست با فرض اینکه نمراتتون تو مستر خیلی خوب باشه.
    سوال سوم، بستگی به دانشگاه هدف داره ، بعضی دانشگاه ها فقط آیلتس قبول میکنن بعضی فقط تافل و بعضی هر دو ! معمولا تو آمریکا همه تافل رو قبول دارن.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)