صفحه 24 از 33 نخستنخست ... 1415161718192021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 321

موضوع: گرفتن Fund در رشته اقتصاد

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته اقتصاد

نقل قول نوشته اصلی توسط salamsalam نمایش پست ها
    سلام
    1-لیسانس کامپیوتر از دانشگاه تربیت معلم 14/10
    2-فوق لیسانس اقتصاد از دانشگاه مفید 16.45
    3-مقاله ندارم
    4-ایلتس 7
    5-جی ار ای ندادم هنوز
    6-سنم 32 ساله از فارغ التحصیلیم 4 سال گذشته.سابقه کار مرتبط با اقتصاد ندارم
    ایا برای پذیرش مستر اقتصاد با فاند کامل شانسی دارم؟کجاها رو اقدام کنم شانسم بیشتره.مرسی
    بله داری. به شرطی که یک نمره خوب GRE بیاری. یا اینکه یک مقاله به همراه یک نمره خوب جی ار ای. چون معدل لیسانست کمه. گرچه میتونی با همین شرایط فعلیت تو جاهایی مثل قبرس یا ترکیه یا دانشگاههای معمولی المان و کلا اروپا بگردی. ولی یک نمره جی ار ای بگیر حتی معمولی یعین حدود 300 به بالا که کوانتت بالای 156 بشه. در این صورت شانس داری. ولی دیگه با خودته که بگردی تا پیدا کنی یک دانشگاههی که بهت پذیرش بده. و به نظر بنده میتونی پیداش کنی. با داشتم جی ار ای میتونی به امریکای شمالی و اروپا فکر کنی. نمرش ایندتو و راهتو مشخص میکنه. هرچی نمره بهتر، گزینه هات و رنکهای احتمالی بهتر و حتی شانس فاندت هم بالاتر.
    بنابراین برای سوالت، که مستر با فاند، نمره GRE 315 با کوانت بالای 162 حدودا بگیر تا با فاند بتونی جاییو پیدا کنی چون معدل لیسانستم پایینه. رنکشم متوسط و معمولی خواهد بود احتمال. به نظر بنده.
    دانشگاههاش در امریکا یا کانادا میتونه باشه. که پیدا کردنشون به هنر خودت وابستست.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

با سلام.دانشجوی سال سوم اقتصاد در دانشگاه علوم اسلامی رضوی(غیر انتفاعی) در مشهد هستم.قصد گرفتن یه فاند خوب برای فوق لیسانس تو آمریکا رو دارم.فعلا معدلم 15 هست و دروس ریاضی و آمار مو با نمره 17 پاس کردم ولی نمره های خرد و کلانم تعریفی نداره.دوره کارشناسی ما 5 ساله هستشو دروس فقه واصول رو هم کنار اقتصاد میخونیم.سطح زبانم خوبه و می تونم آیلتس 7 تا 7.5 و GRE قابل قبولی بگیرم.به نظرتون تو این دو سال باقیمونده تا فارغ التحصیلی تمرکزمو رو بالا بردن معدل ببرم و برسونم به 16 تا 16.5 یااینکه وقت بزارم واسه تقویت زبانم و گرفتن نمره بالاتر تو آیلتس و تافل و GRE و نوشتن مقاله و با بهتر کردن این مهارت ها بتونم تاثیر معدل پایینمو جبران کنم؟

با این شرایط شانس گرفتن فاند تو دانشگاه های رنک 50 تا 100 (آمریکا )رو دارم؟

البته یکی از اساتیدمون که فارغ التحصیل شریف بود میگفت تو این دو سال بخون واسه ارشد و با یه رتبه بالا فوق رو تو دانشگاه تهران یا شریف بخون و بعدش دکترا واسه top10 اقدام کن.این استراتژی چطوره؟

ممنون میشم اگه کامل راهنماییم کنید.

در ضمن میخواستم بدونم دانشگاه های آمریکا و اروپا, دانشگاه های غیر انتفاهی ایران مثل دانشگاه ما رو قبول دارند و مدرکشو به رسمیت میشناسن یا نه؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasabbasi نمایش پست ها
    با سلام.دانشجوی سال سوم اقتصاد در دانشگاه علوم اسلامی رضوی(غیر انتفاعی) در مشهد هستم.قصد گرفتن یه فاند خوب برای فوق لیسانس تو آمریکا رو دارم.فعلا معدلم 15 هست و دروس ریاضی و آمار مو با نمره 17 پاس کردم ولی نمره های خرد و کلانم تعریفی نداره.دوره کارشناسی ما 5 ساله هستشو دروس فقه واصول رو هم کنار اقتصاد میخونیم.سطح زبانم خوبه و می تونم آیلتس 7 تا 7.5 و GRE قابل قبولی بگیرم.به نظرتون تو این دو سال باقیمونده تا فارغ التحصیلی تمرکزمو رو بالا بردن معدل ببرم و برسونم به 16 تا 16.5 یااینکه وقت بزارم واسه تقویت زبانم و گرفتن نمره بالاتر تو آیلتس و تافل و GRE و نوشتن مقاله و با بهتر کردن این مهارت ها بتونم تاثیر معدل پایینمو جبران کنم؟

با این شرایط شانس گرفتن فاند تو دانشگاه های رنک 50 تا 100 (آمریکا )رو دارم؟

البته یکی از اساتیدمون که فارغ التحصیل شریف بود میگفت تو این دو سال بخون واسه ارشد و با یه رتبه بالا فوق رو تو دانشگاه تهران یا شریف بخون و بعدش دکترا واسه top10 اقدام کن.این استراتژی چطوره؟

ممنون میشم اگه کامل راهنماییم کنید.
    شانس فعلی تون براای گرفتن فاند عمده تقریباصفره
    پلن دوم، پلن منطقیه ولی باز هم نهایت، ورود به تاپ 10 یا حتی 20 کار بسیار سختی است حتی از تهران

مننون از راهنمایی تون.حتی با بالا بردن معدل و یا نمره های بالای آیلتس و جی آر ای هم نمیتونه بهم کمک کنه؟ حتی واسه دانشگاه های رنک 200 تا 300؟

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasabbasi نمایش پست ها
    مننون از راهنمایی تون.حتی با بالا بردن معدل و یا نمره های بالای آیلتس و جی آر ای هم نمیتونه بهم کمک کنه؟ حتی واسه دانشگاه های رنک 200 تا 300؟
    نمره آیلتس بالاتر کمک چندانی نمیکنه
    صدالبته که معدل بالاتر و GRE عالی(مجموع 320+ درکنار رایتینگ 4+) صددرصد فرصت های بهتر رو برای شما فراهم میکنه
    برای گرفتن فاند حداقل معدل بالای 17 با دروس ریاضی خوب مث جبرخطی و... نیازه؛ دروس تخصصی هم هیچ موقع اهمیت خودشو از دست نمیده

سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد دانشگاه تهران هستم، سال گذشته سه دانشگاه UWO,MCGILL, Ottawa اپلای کردم که فقط اتاوا بهم پذیرش داد اونم بدون فاند! رزومم اینطوریه
    لیسانس اقتصاد، معدل ۱۸.۹۷نفر اول ، دانشگاه غیرانتفاعی
    ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران معدل بدون پایان نامه ۱۸.۱۳
    IELTS: 6.5
    GRE: q154. V142, w:3البته میخوام دوباره امتحان بدم و بیشتر رو کوان تمرکز کنم تا بالای ۱۶۰ بگیرم
    مقاله ندارم
    به نظرتون کدوم دانشگاه ها تو امریکا و کانادا شانس فول فاند شدن رو دارم؟ (ده تا دانشگاه میخوام اپلای کنم)
    اگه چند تا دانشگاه هم برای فوق در اروپا درخواست بدم برای MBA، شانسی دارم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط parnianemahtab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد دانشگاه تهران هستم، سال گذشته سه دانشگاه UWO,MCGILL, Ottawa اپلای کردم که فقط اتاوا بهم پذیرش داد اونم بدون فاند! رزومم اینطوریه
    لیسانس اقتصاد، معدل ۱۸.۹۷نفر اول ، دانشگاه غیرانتفاعی
    ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران معدل بدون پایان نامه ۱۸.۱۳
    IELTS: 6.5
    GRE: q154. V142, w:3البته میخوام دوباره امتحان بدم و بیشتر رو کوان تمرکز کنم تا بالای ۱۶۰ بگیرم
    مقاله ندارم
    به نظرتون کدوم دانشگاه ها تو امریکا و کانادا شانس فول فاند شدن رو دارم؟ (ده تا دانشگاه میخوام اپلای کنم)
    اگه چند تا دانشگاه هم برای فوق در اروپا درخواست بدم برای MBA، شانسی دارم؟
    فوق شانس پذیرش با فاند کمه
    صبرکنید نمره جی آر ای بیاد تا بعدش بشه تصمیم گرفت چون نمره تاثیرگذاری ه
    فعلا با این رزومه شانس تون برای 30 40تا اول امریکا صفره و همچنین برای 5تا اول کانادا
    دروس ریاضی تون چطوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_masoudnia نمایش پست ها
    فوق شانس پذیرش با فاند کمه
    صبرکنید نمره جی آر ای بیاد تا بعدش بشه تصمیم گرفت چون نمره تاثیرگذاری ه
    فعلا با این رزومه شانس تون برای 30 40تا اول امریکا صفره و همچنین برای 5تا اول کانادا
    دروس ریاضی تون چطوره؟
    منظورتون از اینکه با این رزومه شانسی ندارم نمره GRR هست دیگه؟
    چون دوستام با معدل کمتر و فقط دو سه نمره کوان بالاتر GRR از کلگری فول فاند گرفتند!

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط parnianemahtab نمایش پست ها
    منظورتون از اینکه با این رزومه شانسی ندارم نمره GRR هست دیگه؟
    چون دوستام با معدل کمتر و فقط دو سه نمره کوان بالاتر GRR از کلگری فول فاند گرفتند!
    بله(آیلتس 6.5 برای امریکا یه کم کمه البته؛ چون آیلتس رو آندر استیمت میکنن)
    با یه فرد نمیشه نتیجه کلی گرفت
    همه مدارک کنار هم بررسی میشه
    کلگری جزو تاپ 5 کانادا نیست:
    https://ideas.repec.org/top/top.canada.html

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)