صفحه 3 از 33 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 321

موضوع: گرفتن Fund در رشته اقتصاد

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته اقتصاد

The day I went for the interview I met a girl who had admission for "eghtesad" with full fund,this is her ID here in forum:
    leon

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط lida_a86
    The day I went for the interview I met a girl who had admission for "eghtesad" with full fund,this is her ID here in forum:
    leon
    ممنون بابت اینکه بقیه دوستان رو خبر کردین .. اما این دوست عزیز وقت اینکه به سوال کسی پاسخ بدن ندارن و دوست هم ندارن انگار کسی پشت سرشون برای سال آینده اپلای کنه ;D ... گفتم دوستان وقتشون رو صرف پیدا کردن یکی دیگه کنن !
    بهشون سلام می رسوندین و از طرف همگی آرزوی موفقیت می کردین

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn
    نقل قول نوشته اصلی توسط lida_a86
    leon
    ممنون بابت اینکه بقیه دوستان رو خبر کردین .. اما این دوست عزیز وقت اینکه به سوال کسی پاسخ بدن ندارن و دوست هم ندارن انگار کسی پشت سرشون برای سال آینده اپلای کنه ;D ... گفتم دوستان وقتشون رو صرف پیدا کردن یکی دیگه کنن !
    بهشون سلام می رسوندین و از طرف همگی آرزوی موفقیت می کردین

oh!I really didn't know that she is the one who you were talking about in previous posts,I assumed she is someone else

سلام.لیسانس ریاضی از دانشگاه اصفهان دارم.در سهای دیگه اقتصادی نگذروندم.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط mansoor_11mehr
    سلام.لیسانس ریاضی از دانشگاه اصفهان دارم.در سهای دیگه اقتصادی نگذروندم.
    شما با داشتن یه مدرک ریاضی خیلی شانس دارین که بتونین اقتصاد پذیرش بگیرین ... خودتون باید یه ذره مطالعه روی دروس اقتصاد مثل اقتصادسنجی، خرد و کلان، سری های زمانی و یه ذره چیزای اینطوری داشته باشین ... خلاصه باید تا حدی که برای تغییر رشته ادامه شده باشین مطالعه داشته باشین و کار کرده باشین ... اما گذروندن درس های ریاضی خیلی از مشکلاتتون رو حل می کنه ... ..

خیلی ممنونم/اتفاقا درس سریهای زمانی را تو لیسانس پاس کردم.اما نمرش بد بود.11 شدم.راستش من اون روزا اصلا تو این فکرا نبودم.الانم که دارم به طور جدی زبان می خونم همش از این می ترسم که گیر به معدل لیسانسم بدن.بازم خیلی ممنونم

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط mansoor_11mehr
    خیلی ممنونم/اتفاقا درس سریهای زمانی را تو لیسانس پاس کردم.اما نمرش بد بود.11 شدم.راستش من اون روزا اصلا تو این فکرا نبودم.الانم که دارم به طور جدی زبان می خونم همش از این می ترسم که گیر به معدل لیسانسم بدن.بازم خیلی ممنونم
    هممون تقریبآ همین مشکل رو داریم .. توی دوران لیسانس کی به ارشد فکر می کنه که دیگه من و شما بخوایم به دکتری اونم خارج از کشور فکر کنیم .. منم همین مشکل رو تا حدی داریم و دارم سعی می کنم با چیزای دیگه کمرنگش کنم ....
    بالاخره باید یه جوری آیتم هایی که الان میتونین تغییر بدین ، بدین ! .. بقیه ش به شانس و قسمت و اینا برمی گرده ..

موفق باشین ...

البته یه سری درس دیگه هم بود که مطمئنآ شما پاس کردین چون ریاضی هستین ولی الان یادم نمی آد دقیق اسماشون رو ! ...

سلام دوستان
    آیا کسیکه فوق لیسانس با معدل خوب داره ولی دوره لییسانسش نمره هاش خوب نیست....شانسش رو برای فاند گرفتن از دست میده؟
    مرسی

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

راجع به این موضوع خیلی بچه ها صحبت کردن ... خیـــــــــــــــــلی !!!
    منم یه جورایی همین مشکل رو هنوز دارم ... اگه دنبال بحث و صحبت های مفصل هستین باید search کنین و تاپیک های مربوط رو پیدا کنین ...
    اما اگه به یه جمله هم راضی هستین باید بگم که فاند گرفتن یه مجموعه از لیاقت ها می خواد که معدل لیسانس شاید 20%شه ... شایدم کمتر ... باید راه حل های جبران رو انتخاب کنی و حواست به اونا باشه ...

مسلمآ نباید دیگه انتظار top 10 رو داشته باشی اما بازم از رنک های پایینتر همیشه امیدی هست ...

seied
    Guest

سلام دوستان
    در مورد معدل منظورتون از معدل بد چیه؟
    من معدلم تو لیسانس 16 (از دانشگاه تهران) بود و فوق هم حدود 17.5 (از دانشگاه تربیت مدرس) میشه. به نظرتون این معدل بدیه؟
    ضمنا منم مثل بعضی دوستان هم لیسانس و هم فوق فنی خوندم(برق/کنترل). به نظرتون شانسی برای apply تو دانشگاه هایی مثل Texas Austin دارم یا نه؟
    ضمنا 3 تا مقاله هم دارم(البته توی زمینه های بین رشته ای مثل نظریه بازیها)
    ممنون از هم کاریتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)