صفحه 31 از 33 نخستنخست ... 21222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 321

موضوع: گرفتن Fund در رشته اقتصاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته اقتصاد

سلام بنده دانشجوی ممتاز اقتصاد دانشگاه شهیدبهشتی هستم و به تازگی تزم دو را تمام کرده ام رتبه کنکور و معدل دیپلم و سال های قبلم هم خوب شده مخصوصا چون دبیرستان رشته ریاضی بودم و سال اخر تغییر رشته به انسانی دادم در مبحث ریاضی هم مزیت دارم میخواستم بدونم شانسم برای گرفتن فاند برای کارشناسی در یک دانشگاه خوب چه قدره و مسیرش به چه صورته
    نمرات دبیرستانم مخصوصا مباحث مربوطه بالاست و نمرات دانشگاهم هم تا به اینجا خوبه
    لازم به ذکره که مقاله در سایت ها و مجلات نوشتم و کار ترجمه مقالات مربوط به رشتم رو به صورت حرفه ای دنبال کردم

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط millenial نمایش پست ها
    سلام بنده دانشجوی ممتاز اقتصاد دانشگاه شهیدبهشتی هستم و به تازگی تزم دو را تمام کرده ام رتبه کنکور و معدل دیپلم و سال های قبلم هم خوب شده مخصوصا چون دبیرستان رشته ریاضی بودم و سال اخر تغییر رشته به انسانی دادم در مبحث ریاضی هم مزیت دارم میخواستم بدونم شانسم برای گرفتن فاند برای کارشناسی در یک دانشگاه خوب چه قدره و مسیرش به چه صورته
    نمرات دبیرستانم مخصوصا مباحث مربوطه بالاست و نمرات دانشگاهم هم تا به اینجا خوبه
    لازم به ذکره که مقاله در سایت ها و مجلات نوشتم و کار ترجمه مقالات مربوط به رشتم رو به صورت حرفه ای دنبال کردم
    دانشگاه های خوب معمولا بورس به دانشجو لیسانس نمیدن. بورس یعنی شما خدماتی به دانشگاه میدین و در مقابل حقوق میگیرین. شما منافعی برای دانشگاه ندارین که بخواد هزینه بکنه.
    معدل دبیرستان و چند ترم دانشگاهتون رو برای من پیغام خصوصی بذارین.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

سلام من معدل 17.40 دیپلم تجربی که سه سال دبیرستان رو در نمونه دولتی خوندم و سه سال راهنمایی هم نمونه دولتی خوندم .
    قصد دارم برم اقتصاد بخونم( کارشناسی) دانشگاه بوعلی همدان ( که اعتبارش در استرالیا و آلمان عالی هستن و مورد تاییده و برابره با تهرانه )
    اما یه عده میگن دانشگاه تهران میتونه مهاجرت کنه و ... ولی یسوال پس چرا خودشون میگن مورد تاییدمون هستش ؟ یه عده هم میگن دانشگاه های دولتی رو همه کشورا قبول دارن و مهمتر رزومه و سطح زبان هستش . حالا یه عده هم میگن برو همدان دولتی بخون چون دانشگاه تهران اقتصاد هر کسی بالای 15 نمیشه ولی تو دانشگاه همدان راحت تر میشه معدل خوب داشته باشی و اونا به معدل هم اهمیت میدن .
    شاید بگید خب برو تهران ریسک نکن ولی من خودم همدان زندگی میکنم و تحصیل تو همدان باعث میشه به کارم به خوبی برسم ( درآمد دارم از کارم ) ولی تهران درآمد تقریبا خیلی میاد پایین چون دوره و خوابگاه و ....
    من سابقه کاری خوبی دارم با همین سنم و در زمینه بازار های مالی فعالیت میکنم و مطمئنم که از سطح کارم خوششون میاد ( رزومه قوی )
    قصدمم اینکه اونجا کار کنم و اگر امکانش هم بود تحصیل کنم برای فوق یا دکترا ....
    ممنون میشم کمکم کنید .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen987 نمایش پست ها
    سلام من معدل 17.40 دیپلم تجربی که سه سال دبیرستان رو در نمونه دولتی خوندم و سه سال راهنمایی هم نمونه دولتی خوندم .
    قصد دارم برم اقتصاد بخونم( کارشناسی) دانشگاه بوعلی همدان ( که اعتبارش در استرالیا و آلمان عالی هستن و مورد تاییده و برابره با تهرانه )
    اما یه عده میگن دانشگاه تهران میتونه مهاجرت کنه و ... ولی یسوال پس چرا خودشون میگن مورد تاییدمون هستش ؟ یه عده هم میگن دانشگاه های دولتی رو همه کشورا قبول دارن و مهمتر رزومه و سطح زبان هستش . حالا یه عده هم میگن برو همدان دولتی بخون چون دانشگاه تهران اقتصاد هر کسی بالای 15 نمیشه ولی تو دانشگاه همدان راحت تر میشه معدل خوب داشته باشی و اونا به معدل هم اهمیت میدن .
    شاید بگید خب برو تهران ریسک نکن ولی من خودم همدان زندگی میکنم و تحصیل تو همدان باعث میشه به کارم به خوبی برسم ( درآمد دارم از کارم ) ولی تهران درآمد تقریبا خیلی میاد پایین چون دوره و خوابگاه و ....
    من سابقه کاری خوبی دارم با همین سنم و در زمینه بازار های مالی فعالیت میکنم و مطمئنم که از سطح کارم خوششون میاد ( رزومه قوی )
    قصدمم اینکه اونجا کار کنم و اگر امکانش هم بود تحصیل کنم برای فوق یا دکترا ....
    ممنون میشم کمکم کنید .
    سلام
    برای کارشناسی فرق زیادی وجود ندارد بین دانشگاه های دولتی
    منتهی تهیه رزومه تحصیلی قویتر از نظر آکادمیک در دانشگاه های مادر راحتتر است وگرنه در هر دانشگاهی میشود بهترین بود و به خودتان بستگی دارد ممکن هست کسی همان دانشگاه تهران هم باشد ولی فعالیتی نداشته باشد و استفاده نکند.
    و اینکه دانش ابتدایی از بازارهای مالی دارید خیلی خوب است.
    رشته اقتصاد در خارج جزو برترین رشته های تحصیلی است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tahafgh96 نمایش پست ها
    سلام
    برای کارشناسی فرق زیادی وجود ندارد بین دانشگاه های دولتی
    منتهی تهیه رزومه تحصیلی قویتر از نظر آکادمیک در دانشگاه های مادر راحتتر است وگرنه در هر دانشگاهی میشود بهترین بود و به خودتان بستگی دارد ممکن هست کسی همان دانشگاه تهران هم باشد ولی فعالیتی نداشته باشد و استفاده نکند.
    و اینکه دانش ابتدایی از بازارهای مالی دارید خیلی خوب است.
    رشته اقتصاد در خارج جزو برترین رشته های تحصیلی است.
    یکسوال رزومه چطور میتونم درست بکنم ؟ اصلا چه رزومه ایی مفیده و به درد میخوره ؟
    مثلا من که قراره دانشجو اقتصاد باشم چیکار کنم ؟ رزومه خوب چطور ایجاد کنم ؟
    اینو هم بگم به کارم واقعا علاقه دارم و واقعا درموردش مطالعه بالایی دارم

Junior Member

یکسوال رزومه چطور میتونم درست بکنم ؟ اصلا چه رزومه ایی مفیده و به درد میخوره ؟
    مثلا من که قراره دانشجو اقتصاد باشم چیکار کنم ؟ رزومه خوب چطور ایجاد کنم ؟
    اینو هم بگم به کارم واقعا علاقه دارم و واقعا درموردش مطالعه بالایی دارم
    رشته اقتصاد از سال 96 سرفصل هاش عوض شده و برای خیلی از دروس جدید هنوز کتابی چاپ نشده و اساتید دارن به کمک دانشجو ها کتاب می نویسند یا ترجمه میکنن شما هم میتونی از طریق اساتید این کار رو کنی.
    نوشتن مقاله های داخلی یا isi هم میتونه خیلی مفید باشه هرچند برای شروع کار مطالب سطحی و موضوع های پیش پا افتاده اول باشن.
    در جو دانشگاه های دولتی این موضوع مقاله نویسی هنوز هست مخصوصا برای اقتصاد.
    سر آخر حتما به سابت انجمن اقتصاددانان ایران یه سر بزن و عضو دانشجویی بشو و سایت داشته های اقتصاد ایران رو هم مرتب چک کن و با اساتید ایرانی اقتصاد در دانشگاه های جهان و صندوق بین المللی پول و سازمان تجارت جهانی میتونی از طریق ایمیل ارتباط برقرار کنی. رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه کالیفرنیا آمریکا یک ایرانی هست و دکتر احمد علوی هم در سوید کرسی استادی دارن.خیلی های دیگه ها هستن تو کشورهای مطرح دنیا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tahafgh96 نمایش پست ها
    رشته اقتصاد از سال 96 سرفصل هاش عوض شده و برای خیلی از دروس جدید هنوز کتابی چاپ نشده و اساتید دارن به کمک دانشجو ها کتاب می نویسند یا ترجمه میکنن شما هم میتونی از طریق اساتید این کار رو کنی.
    نوشتن مقاله های داخلی یا isi هم میتونه خیلی مفید باشه هرچند برای شروع کار مطالب سطحی و موضوع های پیش پا افتاده اول باشن.
    در جو دانشگاه های دولتی این موضوع مقاله نویسی هنوز هست مخصوصا برای اقتصاد.
    سر آخر حتما به سابت انجمن اقتصاددانان ایران یه سر بزن و عضو دانشجویی بشو و سایت داشته های اقتصاد ایران رو هم مرتب چک کن و با اساتید ایرانی اقتصاد در دانشگاه های جهان و صندوق بین المللی پول و سازمان تجارت جهانی میتونی از طریق ایمیل ارتباط برقرار کنی. رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه کالیفرنیا آمریکا یک ایرانی هست و دکتر احمد علوی هم در سوید کرسی استادی دارن.خیلی های دیگه ها هستن تو کشورهای مطرح دنیا
    بله به من فکر مقاله هستم و همین الان دارم یه مقاله ایی در رابطه با بازار های مالی مینویسم که هیچ ایرانی تا حالا درموردش هیچی ننوشته و خیلی هم مهم و کاربردیه
    همچنین چندین موضوع مهم دیگه برای مقاله در ذهنم دارم
    یک سوال ایا رتبه المپیاد اقتصاد میتونه مفید باشه ؟
    اصلا درمورد المپیاد اقتصاد تو اینترنت توضیح مفید و خاصی وجود نداره .
    المپیاد اقتصاد کی میتونم بدم ؟
    ایا حساب های تریدینگ فارکس من سابقه کاری حساب میشه ؟ ( حساب واقعی با موجودی واقعی و ترید های واقعی و سوددهی مناسبی هم دارم )

Junior Member

بله به من فکر مقاله هستم و همین الان دارم یه مقاله ایی در رابطه با بازار های مالی مینویسم که هیچ ایرانی تا حالا درموردش هیچی ننوشته و خیلی هم مهم و کاربردیه
    ایا حساب های تریدینگ فارکس من سابقه کاری حساب میشه ؟ ( حساب واقعی با موجودی واقعی و ترید های واقعی و سوددهی مناسبی هم دارم )
    بله المپیاد اقتصاد خیلی تاثیر داره در اپلای
    فارکس جزو سابقه کار فکر نکنم حساب بشه چون قاعدتا بیمه و کارفرما نداره!ولی جزو cv دانشجویی میتونه حساب بشه و اتفاقا خیلی هم کاربردی هست کلا هر فعالیتی تو هر زمینه ای جزو رزومه دانشجویی حساب میشه و اساتید دانشگاه های خارج رو این فعالیت ها بیشتر اهمیت میدن

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

تو دنیایی که محیط آکادمیک اعتقاد داره سودکردن مرتب از بازارهای مالی غیرممکن هست و بازار رندوم و غیرقابل پیش بینی هست - کسی به حساب ترید کسی توجه نمیکنه!
    اقتصاد هم بیش از حد آکادمیکه و با فاینانس فرق میکنه. شاید تو فاینانس یکی باشه بگه چه جالب! (همین) ولی اقتصادی ها هیچ علاقه ای ندارن.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    تو دنیایی که محیط آکادمیک اعتقاد داره سودکردن مرتب از بازارهای مالی غیرممکن هست و بازار رندوم و غیرقابل پیش بینی هست - کسی به حساب ترید کسی توجه نمیکنه!
    اقتصاد هم بیش از حد آکادمیکه و با فاینانس فرق میکنه. شاید تو فاینانس یکی باشه بگه چه جالب! (همین) ولی اقتصادی ها هیچ علاقه ای ندارن.
    لفظ بازار رندوم و غیرقابل پیشبینی کاملا غیرعلمی هستش .

برید چند مقاله انگلیسی بخونید .( یک سرچ ساده انگلیسی در اینترنت )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)