صفحه 4 از 33 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 321

موضوع: گرفتن Fund در رشته اقتصاد

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته اقتصاد

معدلتون خوبه ..
    بستگی داره مقالاتتون تا چه حد نزدیک به اساتید دانشکده اقتصاد اونجا داشته باشه ... برای اینکه رشتتون غیر مرتبط بوده باید با مقاله و GRE جبرانش کنین ... معدلتون خوبه ! ... نگران اون نباشین . معدل پایین ، تقریبآ پایین 14.5 و 14 است .. بستگی به دانشگاه هم داره ... واسه texas austin معدلتون خوبه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط seied
    سلام دوستان
    در مورد معدل منظورتون از معدل بد چیه؟
    من معدلم تو لیسانس 16 (از دانشگاه تهران) بود و فوق هم حدود 17.5 (از دانشگاه تربیت مدرس) میشه. به نظرتون این معدل بدیه؟
    ضمنا منم مثل بعضی دوستان هم لیسانس و هم فوق فنی خوندم(برق/کنترل). به نظرتون شانسی برای apply تو دانشگاه هایی مثل Texas Austin دارم یا نه؟
    ضمنا 3 تا مقاله هم دارم(البته توی زمینه های بین رشته ای مثل نظریه بازیها)
    ممنون از هم کاریتون
    شانستون خیلی بالاست. البته اگر نمرات زبان (GRE, TOEFL) خوبی هم کنار بقیه مدارکتون داشته باشین.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

سلام. من براي يكي از دوستان كه مديريت مالي دانشگاه تهران مي خونه سوالم رو مي پرسم . و خواستم شانس پذيرش fund براي ايشون و اينكه چه مواردي براي گرفتن admission مي تونه به ايشون كمك كنه رو بپرسم.شرايط و سوابق تحصيلي ايشون در ادامه آورده شده. ممنون
    كارشناسي ارشد مديريت مالي دانشگاه تهران معدل 3.8 از 4
    كارشناسي مهندسي معدن دانشگاه علم وصنعت معدل 3.7 از 4
    تافل 620
    gre 1200

سوال ديگه من اينه كه مقاله چقدر موثر در گرفتن پذيرش و fund براي ايشونه؟ ممنونم.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz
    سلام. من براي يكي از دوستان كه مديريت مالي دانشگاه تهران مي خونه سوالم رو مي پرسم . و خواستم شانس پذيرش fund براي ايشون و اينكه چه مواردي براي گرفتن admission مي تونه به ايشون كمك كنه رو بپرسم.شرايط و سوابق تحصيلي ايشون در ادامه آورده شده. ممنون
    كارشناسي ارشد مديريت مالي دانشگاه تهران معدل 3.8 از 4
    كارشناسي مهندسي معدن دانشگاه علم وصنعت معدل 3.7 از 4
    تافل 620
    gre 1200

سوال ديگه من اينه كه مقاله چقدر موثر در گرفتن پذيرش و fund براي ايشونه؟ ممنونم.

خب ایشون خیلی وضعیتشون خوبه ... مخصوصآ اینکه لیسانس فنی بودن ... معدلشون هم که بالاست ...
    تافل و GRE قابل قبولی هم دارن ... با همین اوصاف اگه بخوان برای Phd اپلای کنین بهتره که یه مقاله حتی شده داخلی داشته باشن ...
    اما بقیه شرایطشون خیلی خوبه ...
    راستی این دانشگاه و مخصوصآ رشتهء ما شده پر از علم و صنعتی ! .... ;D

Junior Member

سلام دوستان
    من دنبال اين هستم كه براي Transport Economic براي PhD يا Master اقدام كنم. ليسانس صنايع از علم و صنعت دارم، تقريباً 6-7 سال پيش! ولي سابقه كار خوبي در اين زمينه دارم و چند تا Recom خوب هم از اساتيد خوب ميتونم بگيرم. اگه دوستان در جستجوهاشون براي رشته اقتصاد به اطلاعاتي در مورد دانشگاه‌هايي كه اين موضوع را دارند برخوردند ممنون ميشم يه خبري هم به من بدن.
    اگر كسي از دوستان هست كه براي PhD اقدام كرده شانس ليسانس به PhD در مورد اين رشته چقدره؟ اصلاً ميشه اميدوار بود يا اصولاً وقت خودم را تلف نكنم و برم سراغ Master؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedramk
    سلام دوستان
    من دنبال اين هستم كه براي Transport Economic براي PhD يا Master اقدام كنم. ليسانس صنايع از علم و صنعت دارم، تقريباً 6-7 سال پيش! ولي سابقه كار خوبي در اين زمينه دارم و چند تا Recom خوب هم از اساتيد خوب ميتونم بگيرم. اگه دوستان در جستجوهاشون براي رشته اقتصاد به اطلاعاتي در مورد دانشگاه‌هايي كه اين موضوع را دارند برخوردند ممنون ميشم يه خبري هم به من بدن.
    اگر كسي از دوستان هست كه براي PhD اقدام كرده شانس ليسانس به PhD در مورد اين رشته چقدره؟ اصلاً ميشه اميدوار بود يا اصولاً وقت خودم را تلف نكنم و برم سراغ Master؟
    http://www.its.leeds.ac.uk/pgcourses/mate.php

Junior Member

سلام رفقا
    بنده هم ليسانسم اقتصاد دانشگاه علامه بوده و فوقمو شريف تموم كردم
    امسال (2008) چند نفر از همكلاسيهاي بنده در شريف( كه در ليسانس هم دانشگاه علامه بوديم) از دانشگاههاي خوبي (كانادا و آمريكا) با فاند پذيرش گرفتند و من هم امسال تافل و GRE دادم و منتظر جواب ETS هستم و قصد دارم 12 جا مدارك بفرستم.
    در هر صورت رقابت خيلي زياد شده(ميتونيد آمار فرستادن مدارك به دانشگاهارو رو سايته بعضي دانشگاهها ببينيد) و وقتي چند نفر ايراني به يك دانشگاه مدارك ميفرستند ، دانشگاه معمولا بيشتر از يك نفر پذيرش نميده (به جز چند تا دانشگاهي كه همه ميشناسنشون و اونا هم تقريبا وضعيت مارو خيلي خوب ميدونن، مثلا فرقه معدل داشنگاهه شريفو با دانشگاههاي ديگه كاملا ميدونن و كمو بيش استاداي ما رو هم ميشناسن). بسياري از دانشگاههاي آمريكا و كانادا (در اقتصاد)تا حالا ايراني نداشتن و معمولا هم ريسك نميكنند بيشتر از يه ايراني پذيرش بدن(البته اونم در صورتي كه طرف صلاحيت داشته باشه). بنابراين داشتن مدرك فوق خيلي مهمه مگر اينكه بخوايد بدون فاند بريد، اين مسئلرو از اين نظر ميگم كه رقابت بالا رفته(هم در كل دنيا و هم بين ايرانيها) و قطعا خيلي از بچه هائي كه مدارك ميفرستن فوق دارن و لذا دانشگاه ترجيح ميده به اونا پذيرش بده تا يه ليسانس.
    جالب بدونيد كه خيلي از دانشگاهها (مخصوصا در اروپا) هستند كه هنوز كشف نشده اند و تجربه سالهاي قبل هم نشون داده كه در برخي موارد به چند نفر ايراني در يك سال پذيرش داده. بنابراين بهتر دوستاني كه قصد اپلاي دارن به دانشگاههاي اروپا هم فكر كنند كه حتي اگر بار اول به ايراني پذيرش نده شايد سالهاي بعد تصميم بگيره كه به يه ايراني پذيرش بده و وضعيت ايرانيهارو تست كنه. خلاصه كه ديگران كاشتند ما خورديم و ما هم بكاريم ... يكي از دلايل پذيرش بالاي چيني ها همينه(تصور كنيد وقتي از بين همه كساني كه براي يه دانشگاه مدارك ميفرستن نصفش چيني باشه، احتمال پذيرش هر چيني ... )، برو بچه ايراني هم بهتره همين كارو بكنند(مخصوصا دانشگاههاي اروپا كه اپليكيشن في هم ندارند و معمولا هم ميتونيد آن لاين مدارك بفرستيد، بنابراين سنگ مفت گنجشك مفت ... پس يا علي مدد)
    اگر عمري بود و حال و حوصله اي بيشتر مينويسم
    موفق و مويد باشيد
    اميد

Junior Member

سلام
    من لیسانس اقتصاد نظری دارم از تهران مرکز
    معدل : 16.72
    تافل : 98
    میخواستم بدونم شانسی برای گرفتن پذیرش بدون فاند توی یک دانشگاه توی یک شهر خوب توی کانادا رو دار؟

با تشکر از مرجان خانم بابت پاسخشون
    ویرایش توسط halandoon : February 13th, 2011 در ساعت 03:12 PM دلیل: ترکیب با پست تشکر

Junior Member

سلام من اقتصاد بازرگانی تمام کردم البته معدلم خیلی پایینه 12.70 از دانشگاه آزاد می خوام برای کشور بلژیک اقدام کنم می تونم موفق بشم اگه پیشنهادی بهتری دارین لطفاً کمکم کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anitaaaa نمایش پست ها
    سلام من اقتصاد بازرگانی تمام کردم البته معدلم خیلی پایینه 12.70 از دانشگاه آزاد می خوام برای کشور بلژیک اقدام کنم می تونم موفق بشم اگه پیشنهادی بهتری دارین لطفاً کمکم کنین.
    سلام دوست خوبم من دارم اقتصاد بازرگانی توی نهران مرکز میخونم و دی ماه سال دیگه درسو در کارشناسی تمام میشه و الان معدلم 15.5هستش.رفتم واسه آلمان اقدام کنم گفتن که دوره ارشد رو باید 4 ساله اونجا بخونی چون مدرکت از آزاده(البته این حرف رو مشاورها به من گفتن)
    اگه تو هم اطلاعات جدیدی پیدا کردی به من هم بگو لطفاً

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)