صفحه 6 از 33 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 321

موضوع: گرفتن Fund در رشته اقتصاد

Junior Member sharp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Alberta- PhD of Finance

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته اقتصاد

Sure. Feel free to contact me.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arpej نمایش پست ها
    در تکمیل حرف های بالا بگم که اگر دنبال اروپا هستید باز شانس بیشتری برای پذیرفته شدن در دوره های دکترای سه ساله است. میتونید ادامه موضوع تز تون رو به عنوان موضوع ریسرچ دکترا مطرح کنید و احتمالا باید استادی هم پیدا کنید که علاقه مند باشه این موضوع رو باهاتون کار کنه. اگر پذیرفته شید مشکل فاند هم حل میشه. آقای حامد قدوسی هم راهنمای بسیار خوبی برای پذیرش دکترا در اروپا تهیه کرده اند.

ضمنا "شارپ" جان، من هم از دانشگاه آلبرتا فوق فاینانشال اکونومیکس پذیرش گرفته ام. شاید برای مشورت مزاحمت ات بشم :P
    Life is a game, do not take it seriously

Senior Member ali12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Economics

راستی یه چیزی هست در غالب به اشتراک گذاشتن دانش بگم:

اگه می خوایین ارشد بخونین و فاند هم بگیرین، یه استراتژی اینه که اصلا برین سراغ دانشگاه هایی که دکترا ندارن و حداکثر ارشد دارن و فاند هم می دن...در غیر این صورت اولویت با دانشجوهای دکتراست و تقریبا شانستون خیلی کم می شه...البته اینم هست که رنک همچین دانشکده هایی پایینه اما کی گفته که نمی شه برای دکترا یه جای به نسبت خوب پذیرش گرفت؟ من که امسال یه پذیرش ارشد با یه فاند به نسبت متناسب (شهریه بعلاوه بخشی از هزینه زندگی) رو از یکی از همین دانشکده های این تیپی گرفتم. لیست دانشکده های اقتصاد امریکا و اینکه کدوم تا چه سطحی مدرک ارائه می کنن رو توی سایت انجمن اقتصاد امریکا می تونین پیدا کنین:
    http://www.aeaweb.org/gradstudents/Schools.php

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد علامه طباطبایی

سلام
    من اقامت کانادا گرفتم،فوق لیسانس اقتصاد با معدل 15.30 از علوم تحقیقات ولیسانس اقتصاد بامعدل 16.14 ازعلامه ،می خواستم از دوستان بپرسم با این شرایط و با بودن در محیط می توانم fund بگیرم.البته حدود 2 سال وقت دارم ومی تونم نمره زبان خوبی بگیرم

Junior Member sharp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Alberta- PhD of Finance

If u get a PhD admission, you will be certainly be provided by fund. But for Masters you probably will be able to cover your tuition partly, however, you also have the opportunity of loans, which are valuable way of funding your school and living expenses.
    نقل قول نوشته اصلی توسط azamjabari نمایش پست ها
    سلام
    من اقامت کانادا گرفتم،فوق لیسانس اقتصاد با معدل 15.30 از علوم تحقیقات ولیسانس اقتصاد بامعدل 16.14 ازعلامه ،می خواستم از دوستان بپرسم با این شرایط و با بودن در محیط می توانم fund بگیرم.البته حدود 2 سال وقت دارم ومی تونم نمره زبان خوبی بگیرم
    Life is a game, do not take it seriously

Member afshinG آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کشتی سازی امیر کبیر

سلام دوستان یه چند تا سوال داشتم:
    اول اینکه من دانشجوی لیسانس مهندسی کشتی سازی امیر کبیر هستم ، با تافل 94، معدل 14.2، و زبان فرانسه هم دارم می خونم. دو سال از لیسانسم مونده.
    چبزایی که خوندم تو این تاپیک بیشتر مربوط بود به آمریکا و کانادا.

می خواستم اگه اطلاع دارین یه مقدار اطلاعات جامع تر برای اروپا هم بدین.

من با این تفاسیر دوستان : فاند نمی خوام، ارشد می خوام برم و ترجیحا هم دانشگاه رایگان(واسه همین دارم فرانسه می خونم).

و رشته ای هم که می خوام برم اقتصاده و یا اقتصاد و مدیریت و شبیه اینها

1) به نظر شما من شانسم چطوره و کجاها باید اقدام کنم؟؟

2) الان که هنوز دانشجو هستم و میتونم یه سری دروس رو مهمان شم، درسهای اقتصادی بردارم یا ریاضیاتی؟؟؟ مشخصا اگه میتونین بگین چه درسهایی؟؟

3) کلا الان باید چیکار کنم؟؟ خودم موندم توش.

4) و اینکه آیا تو ایران کنفرانس یا کلاس هایی هست که مدارک مرتبط با اقتصاد ومدیریت بدن و این مدارک چقدر تاثیر دارن توی گرفتن پذیرش؟؟؟ و کجاها باید این جاهارو پبدا کنم؟؟ مثلا دانشگاه ما داره یه دوره ی ایزو 9001 میذاره با اعطای مدرک بین المللی....

با تشکر فراوان از پیش
    فرسایشـــــــــــــــــی ترین قسمت خارج رفتن، انتــــــــــــــظار برای صدور ویزاست، خــــیـــــــــــــــــــ ـــــلی صــــــــــبر و اســــــــــــتــــــــقا مت می خواد.

Junior Member

سلام
    اگر در مورد اروپا اطلاعات میخواهید اول از همه برید به این سایت: http://ec.europa.eu/education/study-in-europe/ همه نوع اطلاعاتی راجع به زندگی در اروپا هست ضمن اینکه میتونید در قسمت مستر پورتال برای رشته مورد نظرتون سرچ کنید و همه رشته های مرتبط، دانشگاه ها، کشورها، شهریه و غیره رو براتون سورت میکنه میاره.

دانشگاه های رایگان یا با هزینه کم تو ایتالیا، آلمان و فرانسه پیدا میشه. (اگر کشورهای دیگه هم هست من اطلاعات ندارم) آلمان در رشته اقتصاد خیلی قوی هست و اگر اونجا برید که خیلی خوبه. اگر دارید فرانسه میخونید که دانشگاههای فرانسه زبان خود فرانسه جواب میده. تو آلمان و ایتالیا میتونید دوره های انگلیسی زبان مستر با شهریه های کم پیدا کنید . تو فرانسه دوره های انگلیسی زبان با شهریه کم پیدا نمیشه. در کل هم به نظرمن اگر زبان انگلیسی تون خوب هست برید دنبال دوره های انگلیسی زبان. فرانسه به مراتب سخت تره و درس خوندن به زبان فرانسه هم که دیگه خیلی سخت تر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    math

سلام بر دوستان من دانشجوی سال دوم ریاضی هستم دارم روی اقتصاد کار میکنم میخوام در باره اقتصاد مقاله بدم. میتونم برای اقتصاد اپلای کنم؟

سلام دوستان
    من لیسانس اقتصاد از دانشگاه کرمان (سراسری) دارم. معدلم 17 و IELTS 7 دارم لطفا راهنمایی کنید که شانسی واسه گرفتن فاند و پذیرش برای مستر رشته خودم یا business در دانشگاه های آمریکا دارم یا نه؟

با تشکر

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط joolyprincess نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس اقتصاد از دانشگاه کرمان (سراسری) دارم. معدلم 17 و IELTS 7 دارم لطفا راهنمایی کنید که شانسی واسه گرفتن فاند و پذیرش برای مستر رشته خودم یا business در دانشگاه های آمریکا دارم یا نه؟

با تشکر
    شما باید نمره GRE هم داشته باشین و به علاوه اینکه درس های معادلات دیفرانسیل رو حداقل گذرونده باشید چون اکثرا رقباتون این درس رو که هیچ نزدیک به 5 درس ریاضی دیگه هم پاس کردن (اگه درس جبر خطی رو پاس کرده باشید خیلی بهتره) در ضمن برای مستر امریکا بهتره دانشگاه هایی رو پیدا کنید که فقط مستر داشته باشن تا برای فاند شانس داشته باشید یا اینکه مستقیم برای دکترا اقدام کنید اما کلا شانستون برای اقتصاد خیلی بیشتر از business هست پس بهتره اصلا روی مدارس بازرگانی وقت و هزینه صرف نکنید.
    من این جا ها رو پیشنهاد می کنم:
    California State University ,Sacramento
    City College of New York
    Hunter College CUNY
    Baruch College CUNY
    University of North Texas
    احتمال اینکه از 3 تای وسط فاند بگیرید خیلی کمه ،البته جاهای دیگه هم هست مثل دانشگاه تافتز،دانشگاه دوک و چند جا تو کالیفرنیا که میتونم بگم احتمال گرفتن فاند زیر 5% هست برای کانادا هم میتونید University of Western Ontario و Queen's University رو امتحان کنید .

مرسی از راهنمایتون!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)