صفحه 9 از 33 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 321

موضوع: گرفتن Fund در رشته اقتصاد

Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته اقتصاد

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد نادری نمایش پست ها
    من با ارشد ریاضی می تونم به دکتر ی اقتصاد فکر کنم
    بله،اما باید دو سال فوق اقتصاد (در اروپا-کانادا و استرالیا) یا 2 سال اول دکترا در امریکا که معادل همان هست را بگذرونید

Junior Member

سلام بر همه دوستان.

شرایط من اینه : لیسانس مهندسی مکانیک با معدل 15.1 و 8 سال سابق کار طراحی و مدیریتی + چند مدرک تخصصی دوره های مکانیک . دوره مدیریت اجرایی یکساله.
    با فرض داشتن نمره خوب در تافل و GRE میتونم به گرفتن پذیرش فوق لیسانس از دانشگاههای نروژ یا فنلاند در رشته اقتصاد امیدوار باشم.
    بزرگترین نگرانی نداشتن لیسانس مرتبطه و اینکه در اکثر دانشگاههای که دیدم یه حداقلی برای گذروندن درسهای تخصص در دوره لیسانس منظور شده.
    پیشاپیش ممنون.

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس اقتصاد دارم از تهران جنوب معدلم 18.7 ونمرات دروس 4 واحدی همه 18 به بالا بوده و سال اول ارشد هم همونجا هستم و برای جی ار ای دارم میخونم به فرض اینکه نمره خوبی بیارم بدون فاند به امریکا امیدوار باشم ؟
    با تشکر

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد نادری نمایش پست ها
    من با ارشد ریاضی می تونم به دکتر ی اقتصاد فکر کنم
    Yes you can but first you should think about very hard qulification exam
    You have to study whole first year studying Micro, Macro, and sometime econommetrics
    Also your thesis has to be related to Economics. I mean there should be applications regarding what you have worked on
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nil00far نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس اقتصاد دارم از تهران جنوب معدلم 18.7 ونمرات دروس 4 واحدی همه 18 به بالا بوده و سال اول ارشد هم همونجا هستم و برای جی ار ای دارم میخونم به فرض اینکه نمره خوبی بیارم بدون فاند به امریکا امیدوار باشم ؟
    با تشکر
    What about your Math capability
    If you can show them that you have a strong math foundation then I guess YES
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IBM, Dalarna University

من لیسانس "مترجمی زبان انگلیسی‌" از دانشگاه آزاد گرفتم که به علت اشتغال به کار از ترم ۵ در یک کمپانی بزرگ در زمینه نفت و گاز توانایی‌های مدیریتیم رو بیشتر کشف کردم و به ادامه تحصیل در این زمینه متمایل شدم، MBA ۱ ساله در ماهان خوندم و همچنان کار میکردم تا اینکه سال ۲۰۰۹ در مقطع لیسانس International Business Management از سوئد پذیرش گرفتم، ژوئن ۲۰۱۲ فارغ التحصیل شدم الان می‌خوام مستر Project Management / Planning or بخونم در اروپا چون به علت نداشتن GMAT یا GRE فکر نمیکنم شانسی برای گرفتن پذیرش از US داشته باشم. بنظرت می‌تونم امیدی به گرفتن فاند داشته باشم؟ و اینکه کجا رو پیشنهاد می‌کنید.
    و زیر آن بانیان سخت تنومند چه خوب یاذم هست عبارتی که به ییلاق سرد ذهن وارد شد ;قوی باش و سر به زیر و سخت ...

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ms.Aroush نمایش پست ها
    من لیسانس "مترجمی زبان انگلیسی‌" از دانشگاه آزاد گرفتم که به علت اشتغال به کار از ترم ۵ در یک کمپانی بزرگ در زمینه نفت و گاز توانایی‌های مدیریتیم رو بیشتر کشف کردم و به ادامه تحصیل در این زمینه متمایل شدم، MBA ۱ ساله در ماهان خوندم و همچنان کار میکردم تا اینکه سال ۲۰۰۹ در مقطع لیسانس International Business Management از سوئد پذیرش گرفتم، ژوئن ۲۰۱۲ فارغ التحصیل شدم الان می‌خوام مستر Project Management / Planning or بخونم در اروپا چون به علت نداشتن GMAT یا GRE فکر نمیکنم شانسی برای گرفتن پذیرش از US داشته باشم. بنظرت می‌تونم امیدی به گرفتن فاند داشته باشم؟ و اینکه کجا رو پیشنهاد می‌کنید.
    اگه میخواین دکترا اقتصاد بگیرید پس چرا قصد دارید مستر مدیریت پروژه پروژه بخونید؟! فکر یه مستر اقتصاد تو اروپا باشید تا شانستون زیاد بشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IBM, Dalarna University

نقل قول نوشته اصلی توسط danialsolimany نمایش پست ها
    اگه میخواین دکترا اقتصاد بگیرید پس چرا قصد دارید مستر مدیریت پروژه پروژه بخونید؟! فکر یه مستر اقتصاد تو اروپا باشید تا شانستون زیاد بشه
    دقیقا منظورم یه مستر با فاند بود، اینجور که سرچ کردم اگه فاند پیدا نشه می‌تونم یه مستر رایگان فنلاند بخونم اما هنوز راجع به اینکه کدوم دانشگاه تو هلسینکی قویتره به نتیجه نرسیدم.
    و زیر آن بانیان سخت تنومند چه خوب یاذم هست عبارتی که به ییلاق سرد ذهن وارد شد ;قوی باش و سر به زیر و سخت ...

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ms.Aroush نمایش پست ها
    دقیقا منظورم یه مستر با فاند بود، اینجور که سرچ کردم اگه فاند پیدا نشه می‌تونم یه مستر رایگان فنلاند بخونم اما هنوز راجع به اینکه کدوم دانشگاه تو هلسینکی قویتره به نتیجه نرسیدم.
    اینجا رو بخونید:
    http://ideas.repec.org/top/top.finland.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarveabargho نمایش پست ها
    سلام بر دوستان من دانشجوی سال دوم ریاضی هستم دارم روی اقتصاد کار میکنم میخوام در باره اقتصاد مقاله بدم. میتونم برای اقتصاد اپلای کنم؟
    با پیش زمینه ریاضی شما شانس خیلی بهتری از دانشجویان اقتصاد دانشگاه خودتون خواهید داشت (با فرض یکسان بودن بقیه شرایط). اگر این امکان رو دارید که درس های اقتصاد رو هم بردارید (اختیاری، مهمان، آزاد یا هر حالت دیگه ای) حتما این کار رو بکنید. خرد 1 و 2 و کلان 1 و 2 رو اگر بتونید پاس کنید تقریبا حداقل های لازم رو بدست آوردید. همه برنامه های اقتصاد می گن که ترجیحشون دانشجویانیه که ریاضی بیشتری خونده باشن ولی همه بر روی اینکه دانشجو باید در سطح خرد و کلان میانه در معرض اقتصاد قرار گرفته باشه هم تاکید دارن.
    مقاله اساسا برای پذیرش در دوره های تحصیلات تکمیلی اقتصاد (مخصوصا برای کسانی که از ایران اپلای می کنن) اگر آسیبی به پذیرش نزنه کمکی هم نمی کنه ولی چون شما غیر اقتصادی هستی با تهیه یک working paper منسجم و قوی می تونید سیگنال بدید که در معرض اقتصاد بودید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mardekohan نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه هنوز اين ذهنيت مقاله دادن براي رشته هاي انساني بين ما اصلاح نشده
    ببين دوست عزيز اين كه از الان به فكر هستي خيلي خوبه ولي اگه يكم دقت كني ميبيني كه اقتصادي كه ما ميخونيم با اقتصادي كه در غرب تدريس ميشه خيلي متفاوت هست چند تا از استادات رو ميشناسي كه مقاله ISI تو اقتصاد يا فاينانس دارن ؟
    دوم اين كه دوستان توجه كنن مدارس بازرگاني با دانشگاه ها كمي تفاوت دارن چند تا نكته ي خيلي مهم كه به روند پذيرشتون كمك خواهد كرد
    ١ : همه ي مدارس بازرگاني cfa partner هستند اگه بتونيد سطح ١ رو بگيرين تقريبا مطمئن باشيد كه از يه جاي خوب پذيرش ميگيرين و فاند هم خواهيد گرفت
    ٢ : تقريبا همه مدرسه هاي بازرگاني حداقل ٢ سال تجربه ي كاري در زمينه امور مالي ميخوان پس بدون سابقه كار به خودتون زحمت ندين
    ٣ : تسلط بر اكسل براي مدل سازي مالي براي دانشجوي فاينانس از نون شب هم واجب تره
    ٤ : رياضيات بيشتر روي الگوريتم هاي معاملات و رفتار بازار ميچرخه . سعي كنيد روي مباحث ديفرانسيل و نظريه بازي ها مسلط بشين
    با نظر شما در مورد مقاله موافقم ولی این توصیه هایی که شما دادید برای فایننس هست و ربطی به اقتصاد نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)