صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: GRE کدوم کشور بهتره: ارمنستان یا ترکیه؟

Junior Member

پیش فرض GRE کدوم کشور بهتره: ارمنستان یا ترکیه؟

من برای جولای امتحان جی آر ای جنرال میخوام بدم میخوام ببنم شرایط کدوم کشور از نظر خود سنتر و اقامت بهتره؟
    و من الان هنوز دانشگاهام معلوم نیست برای ریپورت نمره ام کی باید اقدام کنم ؟هزینش با امتحانه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Veterinary Medicine - Azad University

پیش فرض پاسخ : gre کدوم کشور بهتره ارمنستان یا ترکیه؟ برای ریپورت نمره ام چه کتم؟

منم سوالم همین بود.بین دوبی و ارمنستان.ترکیه که بنظر من برای اینجور امتحانا آدم نره بهتره.چون یک کلمه انگلیسی در حد Hello how are you هم حالیشون نمیشه.فقط برای ریپورت نمره GRE کجای پروفایل باید کد دانشگاهها رو بزنیم؟البته تا اونجا که یادمه دوبی و ارمنستان آدرس ایران ندارن یعنی واسه شرکت توشون باید یه آدرس خارج کشور بدی که نمرتو بفرستن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : gre کدوم کشور بهتره ارمنستان یا ترکیه؟ برای ریپورت نمره ام چه کتم؟

من پرسو جو کردم ظاهرا دبی بهتره کلا! شما برای کی میخوای امتحان بدی؟؟ منم برای ریپورت 4 تا دانشگاه توسط مرکز greنمی دونم اگر اطلاعاتی داشتم shareمیکنم.

من ترکیه امتحان دادم دیروز. یه دختر خانوم محترمی مسئول برگذاری بود، خیلی خوب بود انگلیسی ش. در کل خیلی محل خوبی بود.

اگه خواستید برید، آدرسی که gre براتون می فرسته رو به راننده تاکسی بگین مستقیم می برتتون، یه جای معروفی هست به نام bakirkoy tower avm اگه اشتباه نکنم. کنار همون ساختمون یه ساختمون دیگه هست به نام bilge adam ، طبقه ی هفتم اونجاست مکان برگذاری.

دوستانی که می خوایین امتحان جی آر ای بدین حتما به توضیح زیر دقت کنین! مبادا پولتون بپره!!!

You may take the GRE General Test (computer-based and/or paper-based) only once every calendar month, and no more than five times within any continuous rolling 12-month period. This applies even if you canceled your scores on a test taken previously.

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

سلام
    مگه تو ایران امتحان Gre برگزار نمیشه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط starblue7750 نمایش پست ها
    سلام
    مگه تو ایران امتحان Gre برگزار نمیشه؟
    دوست عزیز قبل از سوال پرسیدن یکم جستجو کنید.. چرا تو ایران مرکز سازمان سنجش برگزار میشه.. تاپیکشم تو فروم هست.!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .Tarbiat Modares University, Electronic Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط x_farhad نمایش پست ها
    من ترکیه امتحان دادم دیروز. یه دختر خانوم محترمی مسئول برگذاری بود، خیلی خوب بود انگلیسی ش. در کل خیلی محل خوبی بود.

اگه خواستید برید، آدرسی که gre براتون می فرسته رو به راننده تاکسی بگین مستقیم می برتتون، یه جای معروفی هست به نام bakirkoy tower avm اگه اشتباه نکنم. کنار همون ساختمون یه ساختمون دیگه هست به نام bilge adam ، طبقه ی هفتم اونجاست مکان برگذاری.
    ببخشین شما از کدوم سایت تاریخ های جی آر ای مربوط به ترکیه را پیدا کردین؟

Junior Member mobinfar آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط x_farhad نمایش پست ها

با سلام
    ببخشید شما کدوم شهر ترکیه امتحان دادید؟

Junior Member karimix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, AUT

سلام
    من تو کشور ارمنستان امتحان دادم. در مورد فهم زبان انگلیسی مردمشون تقریبا مثل ترکیه ای ها هستند (من قبلا ترکیه هم رفتم.) البته توی سنتر مثل همه مراکز خارج از کشور مسولین خوش برخورد بوده و انگلیسی هم خوب بلدند.
    در مورد هزینه های سفر به نظرم ارمنستان از همه موارد بهتر است بویژه اگه چند نفر پیدا کنید و باهم برید اونجا.
    مرکز امتحان یک اتاق تقریبا 5 در 6 هست که بعضی از کیبوردها کمی ناجور هستند و باید اگر می روید حواستان جمع باشد. روزی که ما امتحان دادیم داشتند کارهای ساختمانی انجام میدادند و صدای دریل اعصاب همه را خرد کرده بود به طوریکه مسولین اومدند و به هرکس یک پلاک گوشگیر دادند ولی بازم جواب نداد!

در مورد هزینه ها تو ارمنستان و نحوه خرید و ... اگر سوالی بود در خدمتم.
    بنفش...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)