صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 47

موضوع: کانادا، پر از ایرانی؟!!

پیش فرض پاسخ : کانادا، پر از ایرانی؟!!

وقتیکه راجع به پر بودن کانادا از ایرانی صحبت میکنیم جمعیت کل ایران و مساحت کانادا رو هم در نظر بگیرید. ;D
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

منم واسه همین اینو پرسیدم، که بشه چگالی ایرانیهای اونجا رو محاسبه کرد!!! ;D تو دانشگاهها بیشتر منظورم بود البته.

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

ما ایرانیا همدیگرو دوس نداریم و به هم احترام نمیزاریم نمونش تلویزیونهای 24 ساعته هستش ولی باز تو همین ماها آدمای خوب پیدا میشن تا تنهائیمونو باهاشون سهیم باشیم...
    ولی در کل آدمای مزخرفی هستیم اینو شک نکنید توش!(با عرض پوزش)
    Don't wait for the perfect moments. Catch the moments and make them perfect

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط djmamal
    ما ایرانیا همدیگرو دوس نداریم و به هم احترام نمیزاریم نمونش تلویزیونهای 24 ساعته هستش ولی باز تو همین ماها آدمای خوب پیدا میشن تا تنهائیمونو باهاشون سهیم باشیم...
    من نمی‌تونم نظر شخصی شما در مورد خودتون و سایر هم‌وطنان‌تون رو عوض کنم، ولی اگر قراره تلویزیون‌های ۲۴ ساعته رو ملاک شخصیت ایرانی‌ها قرار بدهیم، پس حتما با توجه به شبکه‌ای مثل Fox News و وجود شخصیتی مثل بوش باید نتیجه گرفت که آمریکایی‌ها هم آدم‌های مزحرفی هستند! این جوری پیش بریم، هیچ ملیت باشخصیتی روی کره‌ی زمین باقی نمی‌مونه.

جو محیط‌های دانشجویی ایرانی که من در آمریکا و کانادا دیدم به طور کلی خیلی خوب بوده. واضحه که همیشه ایرادهای کوچکی ممکنه پیدا بشه، ولی وجود بچه‌های خوب ایرانی در دانشگاه‌های خارج از کشور برای ما غنیمتیه و بدون وجود این عزیزان زندگی در خارج از کشور به مراتب سخت‌تر بود.

فکر کنم اگر چه ایرانیها در کشورهای دیگه در اقلیت هستند.ولی باز هم در هر کشوری که باشند یه جامعه حساب میشن و خوب در هر جامعه ای هم خوب هست هم بد .هم تحصیلکرده هم بیسواد و...........
    آرزو کنیم ما جز اونایی باشیم که اگه رفتیم هم اینوریا بهمون افتخار کنن هم اونوریا. نه خدای نکرده.....................................
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

نقل قول نوشته اصلی توسط djmamal
    چرا نباید درمورد نظر شخصی (و احتمالا غیر تخصصی) تو شک کنیم؟ چون می گی شک نکنیم؟؟ خدای نکرده دلیلی؟ استدلالی؟

این تفکر نسل سوم انقلاب ماست!!!! که هیچ هویتی را نتنها واسه خودش و نه واسه پدرانش نمی شناسه . و فقط شعار منفی می ده ! و تا یه جایی مثه اینجا پیدا می کنه بی هو ییتش رو که ناشی از جهل خودش به ایران و ایرانی نسبت می ده
    کم نمی ذاره
    شما که نمی دونید که برادر های شما واسه عشق به هموطن رفتن و جز پلاک گردنشون و کمی خاکستر ازشون چیزی واسه خانوادشون بر نگردوندن حق دارید خودتون را مزخرف بدونید
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

لطفا" به عنوان اصلی تاپیک پایبند باشید و خیلی وارد بحث های شخصی نشوید تا این تاپیک ، به سرنوشت امار 60 درصدى طلاق بين ايرانيان كانادا دچار نشود
    پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزارم
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

يك نكته مهم كه لازم به ياد اورى هست اين هست كه دوستان ايرانى اگر به شكل مناسبى انتخاب شوند,ميتونند در بدو ورود به كشور به انطباق شما با جامعه خيلى كمك كنند و شما ميتونيد از تجربيات نا خوشايند كه بسيار پر هزينه و بعضى وقت ها خيلى ضايع هستند :P جلوگيرى كنيد!
    (همه دوستان در بدو ورود تجربييات اين چنينى هستند كه با استفاده از تجربييات ديگران ميشه تعداد و هزينه اون ها رو كاهش داد)
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Aabed
    سلام دوست عزيز:

كانادا كلا 300 هزار ايرونى داره. 120 هزار تا در تورنتو، نزديك به همين تعداد در ونكوور و بقييه هم در شهر هاى مختلف پراكنده اند.
    سلام عابد عزیر
    به نظر می رسد که متاسفانه به شما در تورنتو سخت گذشته است. در آمار ایرانی ها که اقراق فرمودید. من هم دنبال این بودم که آمار ما چه حدودی است. اخیرا منبع معتبری پیدا کردم و قسمتهائی از آن را ترجمه کردم که در نشریه سلام تورنتو تا به حال پانرده قسمت آن چاپ شده است. ایرانیان استان اونتاریو حدود هشتاد هزار نفر هستند که کمتر از یک درصد جمعیت می باشند. اما ما در ریچموند هیل حدود هفت درصد هستیم.
    اگر فرصت کردید به ریچموند هیل سری برنید و در خیابانهای فرعی آن که سرسبز و زیبا است قدمی بزنید و به چهچه بلبلان و پرندگان مهاجر گوش دهید تا خستگی زمستان طولانی را بدر کنید.
    موفق باشید

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)