صفحه 11 از 20 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 194

موضوع: یافتن هم خانه ای یا هم اتاقی در گوتنبرگ

Junior Member supcav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای یا هم اتاقی در گوتنبرگ

کسایی که از SGS خونه گرفتن میشه بگن که تقریباً چقدر از زمان ثبت نام تو سایت به بعد طول کشید تا بتونن خونه بگیرن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط supcav
    کسایی که از SGS خونه گرفتن میشه بگن که تقریباً چقدر از زمان ثبت نام تو سایت به بعد طول کشید تا بتونن خونه بگیرن؟
    من بعد از 7 ماه تونستم يه جائي رو بگيرم از SGS

نقل قول نوشته اصلی توسط a_abasi58
    من بعد از 7 ماه تونستم يه جائي رو بگيرم از SGS
    آیا به نظرتون واقعاً اینقدر طول می کشه؟ منطورم اینه که آیا از اون زمانی که شما costumer number رو گرفتین واقعاً دنبال خونه بودین و گیرتون نیومد؟

Senior Member pouya4 آواتار ها

آیا به نظرتون واقعاً اینقدر طول می کشه؟ منطورم اینه که آیا از اون زمانی که شما costumer number رو گرفتین واقعاً دنبال خونه بودین و گیرتون نیومد؟
    کلا زیاد به SGS دل نبندین، بهتره در کنارش از کانال های موازی هم اقدام کنین، SGS مگر این که Sista Minuten یا حضور فیزیکی در دفترشون یا جاهای پرت و بی متقاضی جواب بده، البته ضرر نداره امتحان کنین ممکنه جواب بده، ولی بهتره فقط به SGS دل نبندین
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

منظوررتون از کانالهای موازی همون سایتهای مسکن موجوده؟ کدوم ها رو بیشتر مناسب میدونین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyardiola
    کلا زیاد به SGS دل نبندین، بهتره در کنارش از کانال های موازی هم اقدام کنین، SGS مگر این که Sista Minuten یا حضور فیزیکی در دفترشون یا جاهای پرت و بی متقاضی جواب بده، البته ضرر نداره امتحان کنین ممکنه جواب بده، ولی بهتره فقط به SGS دل نبندین
    من از روزی که در SGS رجیستر کردم بعد از 7 ماه خونه گیرم اومدش جاشم بد نیستش البته اینطور که از بچه های ساکن اونجا سوال کردم، در ضمن فکر می کنم واسه یه دانشجوی تازه وارد با این وضعیت خونه در گوتنبرگ یه همچین جائی از سرش هم زیادی هستش، به نظر من که اصلا" هم از SGS نا امید نشید فقط با پشتکار کامل آگهی های این سایت رو هر روز دنبال کنید. چون به نظر من خونه های SGS از هاستل و اینجور جاها مخصوصا" واسه خانم ها خیلی بهتره . ولی خوب زودتر از 7 ماه به نظر من شانسی واسه پیدا کردن خونه در SGS نیستش .

منظوررتون از کانالهای موازی همون سایتهای مسکن موجوده؟ کدوم ها رو بیشتر مناسب میدونین؟
    www.studentlya.nu و سایرین
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

نقل قول نوشته اصلی توسط a_abasi58
    من از روزی که در SGS رجیستر کردم بعد از 7 ماه خونه گیرم اومدش جاشم بد نیستش البته اینطور که از بچه های ساکن اونجا سوال کردم، در ضمن فکر می کنم واسه یه دانشجوی تازه وارد با این وضعیت خونه در گوتنبرگ یه همچین جائی از سرش هم زیادی هستش، به نظر من که اصلا" هم از SGS نا امید نشید فقط با پشتکار کامل آگهی های این سایت رو هر روز دنبال کنید. چون به نظر من خونه های SGS از هاستل و اینجور جاها مخصوصا" واسه خانم ها خیلی بهتره . ولی خوب زودتر از 7 ماه به نظر من شانسی واسه پیدا کردن خونه در SGS نیستش .
    من خودم هم SGS هستم و خیلی هم راضیم، همون طور که شما هم تائید می کنین واسه تازه واردها سخته، اما بعد که زمان بیشتر بشه شانس هم قاعدتا افزایش پیدا می کنه، به هر حال کم پیش میاد خونه اول آدم خونه دائمیش بشه، معمولا بچه ها اول یه جایی رو پیدا می کنن، بعد هی Move می کنن به موردهای بهتر

Junior Member

سلام
    دوستان خواهشا یک نفر که خونه گرفته بیاد دقیق بگه چیکار کنیم، عین سایت sgs جواب میده؟، سایت‌های دیگه چی‌؟،همینطوری که نمی‌شه بریم اونجا .
    من که هر چی‌ سایتها را زیر رو کردم به جائی نرسید.دوستانی که پارسال رفتن بیان بگن خوب چیکار باید کرد
    رسم رفاقت پس چی شد؟
    :'(

به نظر من: شما بهترین کاری که کنید همه سایت های موجود مثل SGS , Studentlya, http://www.chalmersstudentbostader.se/en رو بررسی کنین، در کنارش سعی کنین از طریق همین جا و گروه ایرانی های چالمرز لینک بزنین به بقیه اگه کسی گرفته و دنبال هم خونه می گرده شاید ساده ترین راه باشه
    در بدترین حالت قبل از این که برین اونجا خونه گیرتون نیمده، همون روز اول دوم میرین Accommodation Office پیله میشین ، همون جا هم با جمع دیگری از بی خانمان ها مواجه میشین و آگهی ها برای خونه و هم خونه، خونه پیدا می کنین میرین حالشو می برین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)