صفحه 12 از 20 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 194

موضوع: یافتن هم خانه ای یا هم اتاقی در گوتنبرگ

Senior Member pouya4 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای یا هم اتاقی در گوتنبرگ

ضمن خوش آمدگویی خدمت دانشجویان جدید شهر یوته بوری، استاد شجریان 12 سپتامبر در یوته بوری کنسرت دارن، دوستانی که علاقه مندن می تونن از این سایت بلیط رزرو فرمایند:

http://www.gso.se

اینم از جزئیات ( فکر کنم بلیط دانشجویی 80 کرون باشه + 30 کرون سرویس)

Mohammad Reza Shajarian
    Zahanaz Ensemble

Mohammad Reza Shajarian is an internationally and critically acclaimed Persian traditional singer, composer and Master of Persian music.

Zhahanaz Ensemble:
    Maestro Majid Derakhshani - Composer, Tarplayer
    Ramin Safai - Santur Player
    Mojgan Shajarian - Setar Player
    Mohammad Reza Ebrahimi - Barbat Player
    Shahoo Andalibi - Ney Player
    Farzin Darabi Far - Tar, Setar Player
    Radman Tawakkoli - Tar Player
    Hamid Ghambari - Tonbak Player
    Sina Jahanabadi - Kamanche Player
    Hossein Rezai nia - Daf & Dayere Player
    Hamed Afshari - Geyjak Bass Player
    Mehdi Amini - Robab Player
    Mehrdad Nasehi - Geyjak Alto Player
    Kaveh Motamedian Dehkordi - Kamanche Player
    Sahar Ebrahim - Kanoon Player
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Junior Member

سلام به همگی و تبریک میگم که قبول شدید من 1 سال هست که در سوئد هستم و در boras زندگی میکنم و قراره از امسال بیام chalmers بعضی از تجربیات این یک سال در اختیارتون قرار میدیم شاید بتونه بهتون کمک کنه
    اول از همه مسئله خونه رو شوخی نگیرید و به این امید نباشید که بیایید و جایی رو پیدا کنید. بدون شک شما خونه پیدا میکنید ولی حداقل 1 تا 2 ماه طول میکشه تا جایی رو پیدا کنید که واقعا" میتونه عذاب آور و خسته کننده باشه مخصوصا" که باید دانشگاه هم برید هوا هم معمولا" بارونی و کسل کننده است و هزینه hostel هم نسبتا" بالاست پس از الان دنبال خونه باشید
    به نظر من boras رو فراموش کنید چون دردسرهای خاص خودش رو داره به نظر من اگر انرژی که میخوایید صرف خونه پیدا کردن تو Boras کنید رو معطوف به یته بری کنید حتما" خونه پیدا میکنید مثلا" شما باید از دانشگاه boras پذیرش داشته باشید تا به خودتون خونه بدن تازه اگر خونه هم پیدا کنید باید ماهیانه 1060 کرن برای کارت حمل و نقل پول بدید و روزی 1 ساعت هم تو راه باشید

سلام

من 26 روز دیگه می خوام بیام و هنوز خونه پیدا نکرده ام. خیلی خیلی نگرانم. من هر کاری می کنم نمی تونم تو SGS ثبت نام کنم. کار دیگه ای هم به ذهنم نمی رسه. چطوری امکان داره که بیام اونجا و خونه پیدا کنم؟

TPP
    Guest

سلام
    در صورتیکه نامه پذیرش دانشگاه رو دارید همراه با فرم پر شده مربوط به ثبت نام برای اتاق و اسکن صفحه اول پاسپورت و ویزا به این آدرس ایمیل کنید:bf@sgsstudentbostader.se

Junior Member

ما که شماره ی سوئدی نداریم برای pin code توی سایت boplast چی باید بزنیم؟
    A Journey of a Thousands miles Begins with A SINGLE step<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19693.0.html

Junior Member

یه سوال دیگه
    توی blocket قسمت بالا باید گزینه ی Uthyres را انتخاب کنیم یا Önskas hyra ؟
    A Journey of a Thousands miles Begins with A SINGLE step<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19693.0.html

Junior Member supcav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط magic
    ما که شماره ی سوئدی نداریم برای pin code توی سایت boplast چی باید بزنیم؟
    تو خود سایت گفته که در این حالت تاریخ تولد بصورت YYMMDD و 4 حرف دلخواه. (eg. 840527-AAAA )

نقل قول نوشته اصلی توسط magic
    یه سوال دیگه
    توی blocket قسمت بالا باید گزینه ی Uthyres را انتخاب کنیم یا Önskas hyra ؟
    سلام. خوبی
    برای اجاره تا اونجا که من بلدم باید Uthyres بزنی. معنی دومی که نوشتی رو translator من درست بهم نمی ده و نمی دونم یعنی چی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_m83m
    سلام. خوبی
    برای اجاره تا اونجا که من بلدم باید Uthyres بزنی. معنی دومی که نوشتی رو translator من درست بهم نمی ده و نمی دونم یعنی چی.
    به خودم هم معنی درست نمی ده. یه جورایی انگار برای کسانی هست که شرایط دلخواه رو می گن تا بقیه اگه خونه دارن بهشون معرفی کنن ولی میخواستم مطمئن شم

Junior Member

سلام به همه دوستان، من تا به حال تمام راه هایی رو که می گفتن میشه تو یوتبری خونه پیدا کرد امتحان کردم.
    1- در سایت چالمرز که همیشه با عبارت NO rooms currently available برخورد کردم.
    2- سایت SGS که زودتر از 4 -5 ماه دیگه نمیشه بهش امید داشت.
    3- سایت BOpltas هم که هر خونه ای رو انتخاب کردم 100-150 نفر جلوتر از من بودن
    4- تو Blocket هم چیزی پیدا نکردم. یکی از دوستهام که از بچگی سوئد بوده میگه سوئدیهیا خیلی آدمهای شکاکی هستند و تا شمارو نبینن با ایمیل به کسی خونه اجاره نمیدن. البته به چندتاشون ایمیل زدم یه سری که جواب ندادن یه سری هم گفتن خونه رو به شخص دیگه ای اجاره دادن.
    5- تصمیم گرفتم که برم اونجا یه هتلی و دنباله خونه بگردم که اونهم گفتن کار درستی نیست چون اگه بیای ممکنه تا دو ماه خونه پیدا نکنی و تو هتل بمونی که خب خودتون می دونین هزینش چقدر زیاد میشه.
    نهایتا یه آشنای خیلی دوری پیدا کردیم که بیچاره خیلی برای من زحمت کشید و تونسته یه خونه تو یه جایی به اسمه Kallered برای من پیدا کنه تو گوگل که نگا کردم دیدم12 کیلومتر با یوتبری فاصله داره . از بچه هایی که یوتبری هستن می خواستم خواهش کنم که منو راهنمایی کنن که بالاخره این خونه رو ok کنم یا نه ؟ اصولا اگه کسی راجع به اینجا چیزی می دونه ممنون میشم اگه به من کمک کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)