صفحه 13 از 20 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 194

موضوع: یافتن هم خانه ای یا هم اتاقی در گوتنبرگ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای یا هم اتاقی در گوتنبرگ

Effect from که توی سایت boplats می زنه منظورش چیه؟
    چرا هیچ کدوم از خونه هاش نزده که heat و electricity داره یا نه؟ این به این معنیه که همشون دارن یا هیچ کدوم ندارن؟!!
    A Journey of a Thousands miles Begins with A SINGLE step<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19693.0.html

Junior Member

سلام بچه ها
    من یه اتاقه 4 نفره از هاستل پایین از تاریخ 24 تا 31 آگوست رزرو کردم. الان ما 3 نفریم، یه نفر دیگه رو میخوایم. هزینه اش هم تقریبا شبی 27000 تومان به هرکی می افته. اگه کسی خواست به این آدرس ایمیل بزنه:saharkzm35@gmail.com مرسی
    Masthuggsterrassens vandrarhem
    Masthuggsterrassen 10 H
    413 18 Göteborg
    Tel. +46 (0)31-42 48 20
    Fax +46 (0)31-42 48 21
    info@mastenvandrarh em.com
    www.mastenvandrarhe m.com

نقل قول نوشته اصلی توسط alief81
    سلام به همه دوستان، من تا به حال تمام راه هایی رو که می گفتن میشه تو یوتبری خونه پیدا کرد امتحان کردم.
    1- در سایت چالمرز که همیشه با عبارت NO rooms currently available برخورد کردم.
    2- سایت SGS که زودتر از 4 -5 ماه دیگه نمیشه بهش امید داشت.
    3- سایت BOpltas هم که هر خونه ای رو انتخاب کردم 100-150 نفر جلوتر از من بودن
    4- تو Blocket هم چیزی پیدا نکردم. یکی از دوستهام که از بچگی سوئد بوده میگه سوئدیهیا خیلی آدمهای شکاکی هستند و تا شمارو نبینن با ایمیل به کسی خونه اجاره نمیدن. البته به چندتاشون ایمیل زدم یه سری که جواب ندادن یه سری هم گفتن خونه رو به شخص دیگه ای اجاره دادن.
    5- تصمیم گرفتم که برم اونجا یه هتلی و دنباله خونه بگردم که اونهم گفتن کار درستی نیست چون اگه بیای ممکنه تا دو ماه خونه پیدا نکنی و تو هتل بمونی که خب خودتون می دونین هزینش چقدر زیاد میشه.
    نهایتا یه آشنای خیلی دوری پیدا کردیم که بیچاره خیلی برای من زحمت کشید و تونسته یه خونه تو یه جایی به اسمه Kallered برای من پیدا کنه تو گوگل که نگا کردم دیدم12 کیلومتر با یوتبری فاصله داره . از بچه هایی که یوتبری هستن می خواستم خواهش کنم که منو راهنمایی کنن که بالاخره این خونه رو ok کنم یا نه ؟ اصولا اگه کسی راجع به اینجا چیزی می دونه ممنون میشم اگه به من کمک کنه.
    والا پارسال كه هر كس بعد از نهايتا 1 هفته خونه پيدا كرد، لازم نيست 2 ماه در هتل بموني.
    نكته ديگه اينكه يك accommodation office هست در چالمرز كه تقريبا هيچ كار مفيدي انجام نميده اما آخر كار كه ميبينه مثلا 7-8 نفر بعد از 10 روز گشتن هنوز خونه پيدا نكردن، بهشون از سهميه دانشجوهاي مهمان (exchange( خونه ميده. البته زياد روش حساب نكنين و سعي كنين خودتون 4-5 روزه يك جايي رو پيدا كنين اما 2 تا چيز يادتون نره: زيادي نگران نباشين و اينكه براي خونه اول زياد وسواس به خرج ندين.

سلام دوستان

من گوتنبرگ پذیرش دارم و 17 Aug می رسم. کسی می دونه برای چند روز اول که جا و مکان نداریم چه جوری می شه محلی رو برای اسکان موقت پیدا کرد. Student CAmping دارن؟ یا Hostle که قیمتش مناسب باشه؟ حتی در بوراس؟

سلام
    لینک یه سایت در رابطه با Hostel رو اینجا میذارم شاید به کار دوستان بیاد البته سایتهای زیادی وجود داره که با جستجو در google میتونیدچند نمونه از اونا رو پیدا کنید .
    www.hostelworld.com/
    ویرایش توسط azim_utd : August 29th, 2009 در ساعت 12:53 AM دلیل: بنا به درخواست کاربر ویرایش شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh_gh
    سلام دوستان

من گوتنبرگ پذیرش دارم و 17 Aug می رسم. کسی می دونه برای چند روز اول که جا و مکان نداریم چه جوری می شه محلی رو برای اسکان موقت پیدا کرد. Student CAmping دارن؟ یا Hostle که قیمتش مناسب باشه؟ حتی در بوراس؟
    اين هاستل ها رو ميشه بدون كارت اعتباري هم رزرو كرد:
    www.goteborgsvandrarhem.se
    mail@sov.nu
    vandrarhem.stigbergsliden@telia.com

اگر ايميل ميزنيد، شماره تلفن و نام و تاريخ يادتون نره.

SH.CHALMERS
    Guest

سلام دوستان
    من و دوستم از تاریخ 24 اگوست واسه 4 شب یک اتاق 4 نفره از هاستل زیر رزرو کردیم . دو نفر دیگه که تمایل دارن به این آدرس ایمیل بزنن:m.shafieezadeh@gmail.com
    Masthuggsterrassens vandrarhem
    Masthuggsterrassen 10 H
    413 18 Göteborg

Tel. +46 (0)31-42 48 20
    Fax +46 (0)31-42 48 21
    info@mastenvandrarhem.com
    www.mastenvandrarhem
    Number of persons 4
    Room 4-bed room
    Price 680 SEK/night for the room

Junior Member

سلام
    یکی‌ از دوستام که gotebotg زندگی‌ میکنه ، می‌خواد خونش رو share کنه.

خونه به یک خانواده ( زن و شوهر ) میخوان.
    البته گفتن اگه خانواده پیدا نشد به یه خانم هم با شرایطی میدان.

اگه کسی‌ می‌خواد پیام خصوصی بده.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

شما از کی می خوای بری؟
    بچه ها قیمت متوسط hostel چنده ؟
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Junior Member

منزل مسکونی با شرایط فوق العاده در گوتنبرگ

یک واحد مسکونی به متراژ 70 متر شامل آشپزخانه (با یخچال، گاز برقی، و کمی وسایل)، اتاق خواب (شامل تخت دونفره)، حمام و دستشویی، سالن (شامل یک کاناپه سه نفره و یک کاناپه یک نفره) و امکان لباسشویی در گوتنبرگ در محله‌ی Hisingen و قسمت Backa در ناحیه‌ای که مهاجرنشین نیست در بلوکی با همسایه‌های سوئدی و کانادایی، آماده اجاره می‌باشد.

قیمت اجاره ماهیانه 5500 کرون است.

ترجیح و اولویت با 2 دانشجوی دختر و یا یک زوج جوان می‌باشد. اما شرایط همه‌ی متقاضیان بررسی می‌شود.

من با صاحبخانه‌ی این واحد به توافق برای اجاره رسیده بودیم که به دلیل پیدا کردن یک موقعیت بهتر مجبور شدم آن را انتخاب کنم. لذا این واحد فعلا خالی است. لطفا در صورت تمایل به amirbox2006@gmail.com ایمیل بزنید تا شما را به صاحبخانه معرفی کنم و آدرس دقیق‌تر و عکس‌هایی از این خانه را برایتان بفرستم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)