صفحه 19 از 20 نخستنخست ... 91011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 194

موضوع: یافتن هم خانه ای یا هم اتاقی در گوتنبرگ

Senior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای یا هم اتاقی در گوتنبرگ

شما باید برای خونه های مورد نظرتون اپلای کنید و اگه در صف نوبتتون بشه بهتون ایمیل می زنند همون موقع که برای هر خونه اپلای می کنید می نویسه شما در صف نفر چندم هستید معمولا پروسه SGS خیلی طولانیه مگر خونه هایی که تعداد خیلی کمی متقاضی براش درخواست داده باشند

نقل قول نوشته اصلی توسط shotorddnadd نمایش پست ها
    من تقریبا همون شبی که ثبت نام توی sgs شروع شد اقدام کردم و توی ویکتور ریدبرگ اتاق گرفتم...خوبیش نزدیک بودنشه به دانشگاه...
    البته دقیقترش اینه که روز اول یه جای دیگه رو انتخاب کرده بودم، اما بعدش با یکی از دوستان ویکتور ریدبرگ رو انتخاب کردیم...
    به دوستان توصیه می کنم از نوشتن آدرس فلت ای که اجاره کردید و یا customer number روی برگ حواله فراموش نکنید...صرافی ای که من باهاش پول اجاره رو فرستادم، این کار رو واسه من انجام نداد و sgs هم بعد دو هفته گفت که پول رو دریافت نکرده...با کلی ایمیل بازی و تلفن تونستم برگ حواله سوئدیش رو گیر بیاریم و براشون اسکن کنم بفرستم تا باورشون بشه(sgs زنگ زده بود به نمایندگی اون صرافی توی استکهلم تا مطمئن بشن)....خلاصه حواستون باشه
    سلام، شما بعد از ثبت نام در sgs داخل سایت خونه انتخاب کردید یا اونا با ایمیل جایی رو معرفی کردند؟ چون تازه قصد رفتن کردم از بقیه عقب موندم و در جریان چیزی نیستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط m_mojtahedi نمایش پست ها
    سلام، شما بعد از ثبت نام در sgs داخل سایت خونه انتخاب کردید یا اونا با ایمیل جایی رو معرفی کردند؟ چون تازه قصد رفتن کردم از بقیه عقب موندم و در جریان چیزی نیستم.
    نه توی سایت خونه رو انتخاب کردم...تو همون لینکی که برای بچه های چلمرز گذاشته بودند...نزدیک 70 تا خونه بود و جزئیات همه رو هم نوشته بودند و می شد از روی گوگل مپ هم به راحتی محله رو بررسی کرد...
    بعد از انتخاب واست یه ایمیل میاد که توش متن قرارداد هست...چند روز وقت داری که قرارداد رو امضا کنی اسکن کنی و بفرستی براشون...فکر می کنم بهتره زودتر اقدام کنید، تا آخر جولای وقتی نمونده...

Junior Member

من بعد دو ماه به نتیجه نرسیدن به sgs میل زدم و بعد یه روز یه خونه بهم پیشنهاد دادن با 3800 کرون . منم اکسپت کردم. تو هم همین کار منو بکن

Junior Member

سلام
    من و همسرم برای چند روز باقیمانده ماه می به یک اتاق یا آپارتمان نیاز داریم. از دوستان اگه کسی موردی سراغ داره ممنون میشم اطلاع بده
    تلفن 0735716207
    آنهایی که مانده اند ازآن طرف مدینه فاضله می سازند و آنهایی که رفته اند به کشورشان با حسرت فکر می کنند.

Junior Member

سلام کسی مثل من واسه ترم پاییز امسال عازم چالمرز هست؟

Junior Member

سلام. من آگوست 2012 باید استکهلم باشم و ترم درسی ام در موسسه کارولینسکا در مقطع PhD شروع می شود. آپارتمان برای من و همسرم(2 نفر) با اجاره ماهی حدود 4000 کرون نزدیک سولنا کسی سراغ داره؟

Junior Member

سلام.لطفا کمکم کنید تو گوتنبرگ دنبال خونه هستم اصلا پیدا نمیشه کسی هست واسه 6ماه هم خونه ای بخواد؟

Junior Member

سلام
    من یک هفته هست که اومدم گوتنبرگ برای دکترا و دنبال خونه می گردم. اگر کسی آشنایی داره که میخواد خونشو اجاره بده بمن اطلاع بده ممنون میشم

Junior Member

با سلام

من تا یکی-دو ماه دیگه میرم گوتنبرگ و یه اتاق میخوام اجاره کنم...ظاهرا همه چی اکیه، ولی یه چیزی هست که مشکوکم کرده
    صاحبخونه ادعا میکنه که از دولت سوئد کمک‌هزینه میگیره و اگر بفهمن که خونه رو به کسی اجاره داده، اون کمک‌هزینه قطع میشه (احتمالا خودش صاحب خونه نیست و اتاقا رو اجاره میده)
    به خاطر همین گفته که من نباید آدرس این خونه رو به عنوان محل سکونت بدم...به جاش میتونم آدرس پسرشو بدم یا یه پولی به یه سری از مؤسسات بدم تا از اونا آدرس (صندوق پستی؟) بگیرم. ولی خب اگر به فرض دانشگاه یا بانک نامه‌ای بدن و پسر طرف اینا رو گم کنه، تکلیف من چیه؟ مسئولیتشو کی قبول میکنه؟
    از یکی-دو نفر پرسیدم و گفتن گاهی همچین کارایی میکنن و به مستأجر میگن که آدرس این خونه رو به دانشگاه و بانک و... نده
    خوشحال میشم نظر دوستان ساکن گوتنبرگو هم بدونم...به نظر شما طرف ریگی به کفش داره؟
    به فرض اینکه ریگی به کفش نداشته باشه، در صورت منع قانونی، آیا این کار مؤجر بعدا میتونه باعث بشه که پای مستأجرم گیر بشه؟
    ترجیح خودم این بود که از طریق boplats.se اقدام کنم، ولی با توجه به اینکه هم پذیرشم دیر اومد و هم معلوم نیست UT Cardم کی برسه دست سفارت سوئد تو تهران (خوشبختانه صادر شده ولی رسیدنش به تهران داره دیر میشه) امیدوار نبودم که از طریق این سایت موفق بشم

پ.ن: من تو سایت جستجو کردم ولی تاپیک یا پستی که این موردو توضیح بده پیدا نکردم...اگر قبلا مشابه این سؤال پرسیده شده، از دوستان معذرت میخوام
    ویرایش توسط aryabh : July 18th, 2016 در ساعت 04:24 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)