صفحه 4 از 20 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 194

موضوع: یافتن هم خانه ای یا هم اتاقی در گوتنبرگ

Member

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای یا هم اتاقی در گوتنبرگ

نقل قول نوشته اصلی توسط sib
    چند نفر از شما تونسته که خانه پیدا کند؟
    من يكي پيدا كردم اما اجاره اش گرونه دنبال يه نفرم آدم Reliable ميگردم كه بشه باهاش Share كرد.

mamal_memol2003
    Guest

به دنبال هم خانه در بوراس یا گوتنبرگ هستم mamal_memol2003@yahoo.com

خب بچه هاي قبول شده چالمرز به همتون تبريك ميگم ، حالا كه اين چند ماه پر از استرس بالاخره تموم شد و نتايج اومد بهتره كه وارد فاز بعدي بشيم يعني Accomodation و هماهنگي براي پيدا كردن خونه تو گوتنبرگ كه فكر كنم سخت تر از پذيرش گرفتن باشه
    بچه ها اگه موافق باشند اونايي كه تصميم دارند امسال بيان چالمرز كم كم اعلام آمادگي كنند تا يكسري كارها رو با هم هماهنگ كنيم ( مثل خونه ، بليط و ... ).
    لطفاً اينجا نظرتونو در مورد پيدا كردنه هم خونه اي و راههاي پيدا كردن خونه بگيد .
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedking
    خب بچه هاي قبول شده چالمرز به همتون تبريك ميگم ، حالا كه اين چند ماه پر از استرس بالاخره تموم شد و نتايج اومد بهتره كه وارد فاز بعدي بشيم يعني Accomodation و هماهنگي براي پيدا كردن خونه تو گوتنبرگ كه فكر كنم سخت تر از پذيرش گرفتن باشه
    بچه ها اگه موافق باشند اونايي كه تصميم دارند امسال بيان چالمرز كم كم اعلام آمادگي كنند تا يكسري كارها رو با هم هماهنگ كنيم ( مثل خونه ، بليط و ... ).
    لطفاً اينجا نظرتونو در مورد پيدا كردنه هم خونه اي و راههاي پيدا كردن خونه بگيد .
    hamedking من اولين داوطلب، آماده پذيرش پيشنهادهاي شما هستم
    دوستان براي Accomodation اگر كسي هست به من پيغام بده...

آقا این سایت رو که دانشگاه معرفی کرد من رفتم ولی نوشته بود : No available apartments

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط SHERVIN2
    آقا این سایت رو که دانشگاه معرفی کرد من رفتم ولی نوشته بود : No available apartments
    اقا من یکی از بچه های دانشگاهمون اونجاست گفت که خونه بیرون 2 3 نفری بگیرید ارزون تره! در حد نصف قیمت!!! میریم با هم انجا خونه میگیریم
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

توجه توجه

پیدا کردن جا در گوتنبرگ از اپلای کردن سخت تره.

احتمالا همه شما ابتدا بطور خصوصی یک جایی را پیدا می کنید. اما بعد از چند ماه این شانس را دارید که از SGS جا بگیرید. بنابراین همین الان با پذیرشتون برید در SGS ثبت نام کنید. فقط با پذیرش میشه ثبت نام گرد و در صف قرار گرفت ولی بعدا که ویزاتون آمد username هم به شما خواهند داد. پس همین الان این کار را بکنید تا از بقیه دانشجویان غیر ایرانی جلو باشد.

application را پر کرده و admission letter ایمیل کنید.
    http://www.sgsstudentbostader.se/item.aspx?id=1117
    Resigned Mod. <br />.

من هم دنبال هم خونه ای میگردم . اگه حانمی هست که چالمرز قبول شده و هم حونه ای میخواد من حاضرم
    msm6281@yahoo.com
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

نقل قول نوشته اصلی توسط Iraniboy

توجه توجه

پیدا کردن جا در گوتنبرگ از اپلای کردن سخت تره.

احتمالا همه شما ابتدا بطور خصوصی یک جایی را پیدا می کنید. اما بعد از چند ماه این شانس را دارید که از SGS جا بگیرید. بنابراین همین الان با پذیرشتون برید در SGS ثبت نام کنید. فقط با پذیرش میشه ثبت نام گرد و در صف قرار گرفت ولی بعدا که ویزاتون آمد username هم به شما خواهند داد. پس همین الان این کار را بکنید تا از بقیه دانشجویان غیر ایرانی جلو باشد.

application را پر کرده و admission letter ایمیل کنید.
    http://www.sgsstudentbostader.se/item.aspx?id=1117
    تو سایت گفته که فکس یا پست کنیم. شما اون موقع به همون ادرس ایملهایی که تو سایت هست ایمیل کردید؟ اخه یک عالمه ادرس ایمیل هم داره به کدوم بفرستیم؟
    مرسی
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Automotive Engineering

من automotive Engineering chalmers قبول شدم، دنبال کسی هستم تا با هم خونه بگیریم. riazi@arr.ir

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)