صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 96

موضوع: به چه کسانی در کانادا اجازه کار داده می شود؟

پیش فرض پاسخ : به چه کسانی در کانادا اجازه کار داده می شود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedrz67 نمایش پست ها
    سلام وقت بخير،من كارشناسي ناپيوسته برق خوندم و حدود چهار سال هست كه سابقه كار در ايران با بيمه دارم و تو زمينه برق صنعتي و برنامه نويسي plc و اتوماسيون صنعتي تخصص دارم و مدرك فني حرفه اي و دوره اموزشي مختلف در زمينه plc زيمنس و الن بردلي دارم،ممنون ميشم راهنمايي كنيد كه از چ طريقي ميتونم اقدام كنم واسه كار كردن تو كاناد؟
    از ایران نمیتونید کاری انجام بدید . شما باید ابتدا برای مهاجرت اقدام کنید، در بخش مهاجرت سوال هاتون رو بپرسید

Junior Member

با سلام،
    من براي ويزاي تحصيلي اقدام كردم، مي خواستم بدونم كه ساعتي چند دلار حقوق مي دن؟ و با كار كردن ميشه پول save كرد؟
    و اينكه من چون به ترم پاييز نرسيدم براي زمستون ديفر كردم، توي سايت دانشگاه اومده كه كسايي كه پاييز نرسيدن ترم تابستان بايد بگيرن، مي خواستم بدونم ميشه ترم تابستان و مرخصي بگيرم و كار كنم؟ با تشكر

چنانچه از سایتهایی مثل helpx.net کاری پیدا کنیم که در قبالش غذا و جای خواب بهمون بدهند، باید چه نوع ویزایی داشته باشیم؟ آیا امکانش هست یه خانواده سه نفره بتونه برای چند ماه ویزایی توریستی بگیره و بعد همونجا دنبال کار برای اینده بگرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    چنانچه از سایتهایی مثل helpx.net کاری پیدا کنیم که در قبالش غذا و جای خواب بهمون بدهند، باید چه نوع ویزایی داشته باشیم؟ آیا امکانش هست یه خانواده سه نفره بتونه برای چند ماه ویزایی توریستی بگیره و بعد همونجا دنبال کار برای اینده بگرده؟
    خیر امکانش نیست، با ویزای توریستی نمیتونید درکانادا کار کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی آلی

سلام
    اگر کسی با ویزا توریستی در کانادا باشه، میتونه درخواست open work permit بده!؟
    لطفا اگر شرایط open work permit رو میدونید ممنون میشم توضیح بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط aaylarr نمایش پست ها
    سلام
    اگر کسی با ویزا توریستی در کانادا باشه، میتونه درخواست open work permit بده!؟
    لطفا اگر شرایط open work permit رو میدونید ممنون میشم توضیح بدین
    متاسفانه امکانش نیست.

Junior Member

سلام وقت بخیر
    ممکنه توضیح بدید چرا امکانش نیست؟ چون کسی که temprory resident باشه بر طبق خود cic می تونه درخواست open work permit بده ویزا توریستی هم یه جور temp resident هست دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehra نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    ممکنه توضیح بدید چرا امکانش نیست؟ چون کسی که temprory resident باشه بر طبق خود cic می تونه درخواست open work permit بده ویزا توریستی هم یه جور temp resident هست دیگه
    چون برای کسی که ویزیتور هست در خواست open work permit نیاز به جاب آفر اره، بدون جاب آفر امکان گرفتن work permit وجود ندارد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehra نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    چنین چیزی نیست دوست عزیز. فقط کسانی که همسر دانشجو یا همسر دارنده ویزای کار باشند و یا اینکه پرونده مهاجرتی شون پذیرفته شده باشه میتونند تقاضای open work permit بدن. به دارندگان ویزای توریستی عادی داده نمیشه. اگر حتی جاب آفر هم داشته باشید برای work permit باید تقاضا کنید نه open work permit.

یه سوال برا پنج سال دیگه دارم. ایا تو کانادا ویزایی به اسم کاریابی دارن؟ خدا بخواد همه چی خوب پیش بره ۵ سال دیگه کانادام. اما شنیدم بعضی کشورا ویزای مخصوصی دارن به متقاضی میدن و معمولا شش ماهه. فرد با این ویزا میره کشور مربوطه و طی این مدت دنبال کار میگرده. کانادا این نوع ویزا رو داره؟ اسمش چی هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)