صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 96

موضوع: به چه کسانی در کانادا اجازه کار داده می شود؟

پیش فرض پاسخ : به چه کسانی در کانادا اجازه کار داده می شود؟

سلام آیا برای دوره ی زبان هم ویزای کار صادر میشه ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh1240 نمایش پست ها
    سلام آیا برای دوره ی زبان هم ویزای کار صادر میشه ؟
    اون لینکی که در پاسخ پست قبلی تون خدمتتون فرستادم چک کردین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اون لینکی که در پاسخ پست قبلی تون خدمتتون فرستادم چک کردین؟
    بله همین الان دیدم ممنونم از لطفتون شما اطلاع دارین چه مشاغلی قابل قبول برای اداره ی مهاجرت هست برای اینکه بشه ویزا رو تمدید کرد و با اون شغل برای اقامت دائم اقدام کرد مثلا مشاغلی مانند کار در کتابخونه و یا در تولیدی لباس مناسب هست ؟

ApplyAbroad Guru

بله همین الان دیدم ممنونم از لطفتون شما اطلاع دارین چه مشاغلی قابل قبول برای اداره ی مهاجرت هست برای اینکه بشه ویزا رو تمدید کرد و با اون شغل برای اقامت دائم اقدام کرد مثلا مشاغلی مانند کار در کتابخونه و یا در تولیدی لباس مناسب هست ؟

ویزای کار postgraduate قابل تمدید نیست. اگر بخواهید ویزای کار جدیدی بگیرید در حالت کلی باید کارفرما مجوز مخصوص از اداره کار کانادا بگیرد و برای این منظور باید نشان دهد که هیچ کانادایی که بتواند آن شغل را انجام دهد در دسترس نیست.

مهاجرت یا اقامت دائم کلا داستان دیگری است و برای آن لازم نیست در کانادا حضور داشته باشید. تاپیکهای مهاجرت به روش اکسپرس انتری را نگاه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ویزای کار postgraduate قابل تمدید نیست. اگر بخواهید ویزای کار جدیدی بگیرید در حالت کلی باید کارفرما مجوز مخصوص از اداره کار کانادا بگیرد و برای این منظور باید نشان دهد که هیچ کانادایی که بتواند آن شغل را انجام دهد در دسترس نیست.

مهاجرت یا اقامت دائم کلا داستان دیگری است و برای آن لازم نیست در کانادا حضور داشته باشید. تاپیکهای مهاجرت به روش اکسپرس انتری را نگاه کنید.
    منظورم از طریق تجربه ی کانادایی هست که شما ثابت کنید 2سال تمام وقت در کشور کانادا کار کرده اید پس با این اوصاف که کارفرما بخواد درخواست بده احتمال خیلی کمی داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام. چند تا سوال داشتم که امیدوارم به پاسخ برسم.
    اگر همسرم فرصت مطالعاتی بگیره و بریم کانادا (ویزای کار داشته باشه)، اونجا که رفتیم من هم می تونم تقاضای ویزای کار کنم؟ اگر فقط همسرم ویزای کار داشته باشه آیا میتونه از بیمه دولتی استفاده کنه؟ آیا بیمه دولتی شامل حال من هم میشه؟
    سپاسگزارم.
    I'm not a man of too many faces, The mask I wear is one

Junior Member

با سلام
    کسی از دوستان میتونه کمکم کنه با راهنماییم کنه
    من و همسرم کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه بین الملل ازاد ایران داریم
    امکان اخذ پذیرش و یا پیدا کردن کار در کانادا را داریم ؟
    لطفا راهنماییمون بفرمایید
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaaryaa نمایش پست ها
    با سلام
    کسی از دوستان میتونه کمکم کنه با راهنماییم کنه
    من و همسرم کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه بین الملل ازاد ایران داریم
    امکان اخذ پذیرش و یا پیدا کردن کار در کانادا را داریم ؟
    لطفا راهنماییمون بفرمایید
    با تشکر
    اخذ پذیرش ( یعنی ادامه تحصیل )و کار پیدا کردن هیچ ارتباطی با هم ندارند، برای کار پیدا کردن قبل از هر چیز واجد شرایط مهاجرت باشید و بعد از مهاجرت مسیر رجیستر شدن در شغل خودتون رو دنبال کنید، برای تحصیل سوالتون رو در قسمت تحصیل در کانادا بپرسید.

منظورم از طریق تجربه ی کانادایی هست که شما ثابت کنید 2سال تمام وقت در کشور کانادا کار کرده اید پس با این اوصاف که کارفرما بخواد درخواست بده احتمال خیلی کمی داره
    اگر شما ویزای کار داشته باشید و دو سال در کانادا کار کنید تجربه کانادایی شما در صورتیکه برای مهاجرت اقدام کنید امتیاز محسوب میشه ولی به خودی خود منجر به اقامت دایم نمیشه.

Junior Member

سلام وقت بخير،من كارشناسي ناپيوسته برق خوندم و حدود چهار سال هست كه سابقه كار در ايران با بيمه دارم و تو زمينه برق صنعتي و برنامه نويسي plc و اتوماسيون صنعتي تخصص دارم و مدرك فني حرفه اي و دوره اموزشي مختلف در زمينه plc زيمنس و الن بردلي دارم،ممنون ميشم راهنمايي كنيد كه از چ طريقي ميتونم اقدام كنم واسه كار كردن تو كاناد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)