صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 96

موضوع: به چه کسانی در کانادا اجازه کار داده می شود؟

پیش فرض به چه کسانی در کانادا اجازه کار داده می شود؟

سلام
    من دخترم متولد کاناداست و کارت سیتیزنی داره و فعلاً در ایران هستیم. می خواستم بدونم اگه من ببرمش کانادا به من اجازه کار میدن؟ اگه دوستان کسی اطلاعی داره لطفاً راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

پیش فرض پاسخ : به چه کسانی در کانادا اجازه کار داده می شود؟

سلام به دوست عزيزمون و ممنون ازتاپيكي كه ايجاد كرديد. اگه منظورتون مجوز كسب و كار هست:
    1- اگه دانشجويي اقدام ميكنيد كه به اين تاپيك يه سر بزنيد.
    2- ولي اگه مهاجرت شما از طريق نيروي متخصص هست يا بايد permanent Resident باشيد (بعد از اينكه كارت PR رو گرفتيد)و يا Citizin (بعد از اينكه پاسپورت كانادايي گرفتيد).
    در هر رشته و تخصص هم فرق ميكنه. ولي بيشتر تخصص ها و رشته ها همون حداقل PR رو قبول دارن! با يه نگاه به اتحاديه ها و يا اصناف مختلف در كانادا (associations) اطلاعات خوبي به دست مياريد.
    موفق باشيد
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط feral نمایش پست ها
    سلام
    من دخترم متولد کاناداست و کارت سیتیزنی داره و فعلاً در ایران هستیم. می خواستم بدونم اگه من ببرمش کانادا به من اجازه کار میدن؟ اگه دوستان کسی اطلاعی داره لطفاً راهنمایی کنید.
    شما خودتون اقامت کانادا دارید؟
    اگر نه، سیتیزن بودن دخترتون کمکی نمیکنه. یا باید ایشون باید بعد از سن 18 سالگی شون شما رو در کلاس خانوادگی اسپانسر کنند تا اقامت بگیرید، یا اینکه خودتون بطور مستقل (skilled worker و غیره) اقدام کنید.

اگر هم اقامت دارید که احتیاج به اجازه کار مجزا ندارید.

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

به نظرم اين لينك ها كمك كنن:
    سايت جامع دولتي كانادا: http://www.canadabusiness.ca/eng/125/144/
    راهنماي رويال بانك كانادا براي شروع بيزينس: http://www.canadaone.com/tools/startingabusiness.html
    راهنمايي براي وام: http://sbinfocanada.about.com/od/fin...employprog.htm
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ممنون از پاسخ دوستان
    راستش ما برای اقامت اقدام کردیم و در مرحله انتظار مدیکال هستیم و احتمال داره تا 1 سال دیگه به امید خدا ویزا رو بگیریم. می خواستم ببینم اگر من با ویزا همراه دخترم برم می تونم تا گرفتن اقامت به کارهای جنرال مشغول بشم یا نه ( با توجه به اینکه پسرم هم آنجاست ولی اون هم هنوز اقامتش در جریان درست شدن هست) چون برای کار های جدی بهتره اقامت داشته باشم تا بتونم از مزایای وام و... استفاده کنم.
    شروع پروسه در دمشق:11 اپریل 2006-UL از طرف ورشو: 2سپتامبر 2010-ارسال مدارک: 15سپتامبر و تکمیلی 5 اکتبر
    دریافت مدیکال: 29 اکتبر 2012- رسیدن مدیکال به لندن: 8 نوامبر-pr: Feb 8, 2013 دریافت ویزا: 12 فوریه 2013

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط feral نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ دوستان
    راستش ما برای اقامت اقدام کردیم و در مرحله انتظار مدیکال هستیم و احتمال داره تا 1 سال دیگه به امید خدا ویزا رو بگیریم. می خواستم ببینم اگر من با ویزا همراه دخترم برم می تونم تا گرفتن اقامت به کارهای جنرال مشغول بشم یا نه ( با توجه به اینکه پسرم هم آنجاست ولی اون هم هنوز اقامتش در جریان درست شدن هست) چون برای کار های جدی بهتره اقامت داشته باشم تا بتونم از مزایای وام و... استفاده کنم.
    شما با ویزای توریستی (اگر به شما بدهند) اجازه کار نخواهید داشت.

درود
    شنیدم با 50هزار دلار میشه توی کانادا، به مدت سه سال اقامت داشت(سوشال-social)و تو این 3 سال حقوق بیکاری به مبلغ ماهیانه 700دلار دریافت کرد. آیا این مطلب درسته ؟

با سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SaidJan نمایش پست ها
    درود
    شنیدم با 50هزار دلار میشه توی کانادا، به مدت سه سال اقامت داشت(سوشال-social)و تو این 3 سال حقوق بیکاری به مبلغ ماهیانه 700دلار دریافت کرد. آیا این مطلب درسته ؟

با سپاس
    خیر اصلا کانادا اقامت social نداره. منظورتون پناهنده اس؟

Junior Member

سلام.
    اگه کسی با پذیرش از دانشگاه بره کانادا و بعد به جای تحصیل در دانشگاه بره کالج درس بخونه، بهش اجازه کار میدن بعد از اتمام تحصیل یا در طول تحصیل؟ و اینکه study permit رو تمدید میکنن با این شرایط ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_2010 نمایش پست ها
    سلام.
    اگه کسی با پذیرش از دانشگاه بره کانادا و بعد به جای تحصیل در دانشگاه بره کالج درس بخونه، بهش اجازه کار میدن بعد از اتمام تحصیل یا در طول تحصیل؟ و اینکه study permit رو تمدید میکنن با این شرایط ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
    در طول تحصیل که اجازه کار 20 ساعت در هفته رو دارید ولی بعد از تحصیل فکر کنم بستگی داره چه دوره ای در کالج بخونید. بعضی کالجهای کانادا دوره های معادل لیسانس میدن که فکر کنم برای اونها مشکلی نداشته باشه. حالا اگر شما پذیرش دانشگاه دارید چرا سویچ کردن به کالج؟

از نظر تمدید study permit نباید مشکلی باشه چون از چند سال قبل دیگه مجوز تحصیل کانادا محدود به یک دانشگاه خاص نیست و اگر ترانسفر کنید احتیاج نیست مجوزتون رو عوض کنید.

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)