صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 96 , از مجموع 96

موضوع: به چه کسانی در کانادا اجازه کار داده می شود؟

پیش فرض پاسخ : به چه کسانی در کانادا اجازه کار داده می شود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط majidnavabi نمایش پست ها
    یه سوال برا پنج سال دیگه دارم. ایا تو کانادا ویزایی به اسم کاریابی دارن؟ خدا بخواد همه چی خوب پیش بره ۵ سال دیگه کانادام. اما شنیدم بعضی کشورا ویزای مخصوصی دارن به متقاضی میدن و معمولا شش ماهه. فرد با این ویزا میره کشور مربوطه و طی این مدت دنبال کار میگرده. کانادا این نوع ویزا رو داره؟ اسمش چی هست؟
    در کانادا چنین ویزایی وجود ندارد، با هر روشی که به کانادا تشریف بیاورید نوع ویزای شما ( اقامت دایم یا تحصیلی )تعیین کننده مجوز کار کردن شما است.اگر با ویزای توریستی تشریف بیاورید امکان کار کردن وجود ندارد.
    البته تا جاییکه بنده اطلاع دارم چنین ویزایی در هیچ کجای جهان وجود ندارد به جز در کشور آلمان که چند سال قبل به آن job seeker visa میگفتند ولی مطمئن نیستم که همچنان این نوع ویزا وجود داشته باشد، اگر علاقه مند هستید میتوانید در قسمت کشور المان درباره این نوع ویزا پرس و جو کنید.

Junior Member

سلام دوستان من ازتون میخواستم یه خواهشی کنم که من راهنمایی کنید تصمصم دارم به کانادا به همراه همسرم و پسر دو ساله مهاجرت کنیم من و همسرم تو شرکت نفت کار میکنیم هر دو با مدرک فوق لیسانس صنایع و با 11 سال سابقه کار داریم و هر دو 35 سالمونه و زبان در سطح خوب در حال خوندن ایلتس هستیم و نمره 6.5 میتونیم بگیریم وضع مالی متوسط داریم و میخوام اگه کسی میتونه راهنمایی کنه پروسه به چه شکله خودمون میخوایم اقدام کنیم مرسی از اینکه کمک و راهنمایی میکنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mryprng نمایش پست ها
    سلام دوستان من ازتون میخواستم یه خواهشی کنم که من راهنمایی کنید تصمصم دارم به کانادا به همراه همسرم و پسر دو ساله مهاجرت کنیم من و همسرم تو شرکت نفت کار میکنیم هر دو با مدرک فوق لیسانس صنایع و با 11 سال سابقه کار داریم و هر دو 35 سالمونه و زبان در سطح خوب در حال خوندن ایلتس هستیم و نمره 6.5 میتونیم بگیریم وضع مالی متوسط داریم و میخوام اگه کسی میتونه راهنمایی کنه پروسه به چه شکله خودمون میخوایم اقدام کنیم مرسی از اینکه کمک و راهنمایی میکنید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-Express-Entry

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بعد از فارغ التحصیلی به شما ویزای کار میدهند. در حین تحصیل یک راه عملی اش اینه که اگر متاهل هستید همسرتون بتونه مستقلا پذیرش و استادی پرمیت بگیره و شما بعنوان همراه ایشون ویزای کار اوپن بگیرید.

اگر یک شرکت هم بتونه به شما پیشنهاد کار با مجوز اداره کار کانادا (LMIA) بده شدنی هست ولی گرفتن این مجوز دشوارست و نیازمند اثبات اینکه هیچ کانادایی که بتواند این کار را انجام بدهد وجود ندارد.
    اگه مجرد باشیم چطور؟ چه راهی پیشنهاد میشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Cesara نمایش پست ها
    اگه مجرد باشیم چطور؟ چه راهی پیشنهاد میشه؟
    برای چه کاری؟ تبدیل ویزای دانشجویی به کاری؟
    باید درستان را در کانادا تمام کنید و بعد برای Postgraduate work permit تقاضا بدهید.

Junior Member

با سلام . من لیسانس برق دارم ، 40 سالمه .با 20 سال سابقه بیمه . تمام 20سال رو تو صنعت نفت و گاز و حفاظت در برابر خوردگی و پوشش لوله های فولادی کار کردم . با یک دستگاه کانادایی ارزیابی پوشش خطوط لوله فولادی هم به طور کامل کار کرده و آشنا هستم . فقط یک مشکل دارم و اینه که روماتیسم ستون فقرات دارم که باید هر 12 هفته یک نوبت داروی رمیکید تزریق کنم و با این دارو هیچگونه مشکلی ندارم و مثل یک آدم کاملا سالم و چه بسا بیشتر از دیگران کارهای بسیار سنگین رو انجام می دم . آیا امکان مهاجرت و پذیرش رو در کانادا دارم ؟ همسرم هم 37 ساله و لیسانس ادبیات زبان انگلیسی دارن . دو فرزند 11 و 7 ساله هم دارم . ممنون میشم راهنمایی کنید .

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)