صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 96

موضوع: به چه کسانی در کانادا اجازه کار داده می شود؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : به چه کسانی در کانادا اجازه کار داده می شود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها

از نظر تمدید study permit نباید مشکلی باشه چون از چند سال قبل دیگه مجوز تحصیل کانادا محدود به یک دانشگاه خاص نیست و اگر ترانسفر کنید احتیاج نیست مجوزتون رو عوض کنید.
    الته تصحیح کنم که اگر مقطع تحصیلی تون رو بخواهید عوض کنید اون وقت اجازه جدید باید بگیرید.

سلام
    آیا کسی می تونه به من بگه که برای کار در زمینه میکروبیولوژی آیا باید امتحان خاصی داد در مونترال ؟

ممنونم

Junior Member

سلام به همه دوستان کسی میتونه یه من کمک کنه که من چطوری میتونم تو کانادا کار کنم البته من لیسانس اقتصاد بانکداری خوندم.....اینم بگم اگه کنار کار دس هم بخونم میذارن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid2937 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان کسی میتونه یه من کمک کنه که من چطوری میتونم تو کانادا کار کنم البته من لیسانس اقتصاد بانکداری خوندم.....اینم بگم اگه کنار کار دس هم بخونم میذارن
    شما اقامت کانادا گرفته اید؟

سلام منم شنیدم اگه به عنوان نیروی متخصص می ریم و نتونیم کار گیر بیاریم حقوق بیکاری تعلق میگیره یعنی درست نیست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط quebec1983 نمایش پست ها
    سلام منم شنیدم اگه به عنوان نیروی متخصص می ریم و نتونیم کار گیر بیاریم حقوق بیکاری تعلق میگیره یعنی درست نیست؟
    بیمه بیکاری شرایط خاصی داره. باید برای مدت معینی کار کنید و حق بیمه بیکاری رو پرداخت کنید تا بتونید بگیرید. معمولا به شما در سالهای اول welfare هم نمیدن. البته کبک رو نمیدونم شاید امتیازات بیشتری داشته باشه.

http://www.servicecanada.gc.ca/eng/sc/ei/index.shtml

دوستان آیا کسی در مورد بازار کار رشته مهندسی کامپیوتر مخصوصاً در زمینه تخصص های شبکه و امنیت اطلاعات چیزی میدونه؟
    خیلی ممنون میشم کمک کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ssana نمایش پست ها
    دوستان آیا کسی در مورد بازار کار رشته مهندسی کامپیوتر مخصوصاً در زمینه تخصص های شبکه و امنیت اطلاعات چیزی میدونه؟
    خیلی ممنون میشم کمک کنید.
    بازارشبکه اگر گواهی های صنعتی مثل سیسکو را داشته باشید بد نیست. امنیت اطلاعات بطور کلی تجربه کاری میخواد و تازه فارغ التحصیل بسختی کار پیدا میکنه. بعنوان برنامه نویس و طراح سیستم هم متوانید کار پیدا کنید.

Junior Member

[QUOTE=amirabbas;534342]سلام
    آیا کسی می تونه به من بگه که برای کار در زمینه میکروبیولوژی آیا باید امتحان خاصی داد در مونترال ؟

ممنونم[/QUOTE

سلام دوستان
    منهم سوال دوستمون رو دارم و لی فدرال هستم ......دیدم که برای کار تشخیص طبی بعضی جاها یک مدرک خاصی رو میخوان ولی برای کنترل کیفی مواد غدایی و دارویی بیشتر سابقه کار اونم کانادایی مهمه ......و نمیدونم ابتدا به ساکن چطوری میشه سابقه کار کانادایی تو این زمینه ها پیدا کرد ؟ شاید با کار داوطلبانه !!!!
    شروع پروسه دردمشقFeb/ 8/2006ترانسفرفايل به ورشو April/28/2010درخواست آپديت از ورشو Aug/13/2010تحويل مدارك آپديت بهورشوOct /28/2010صدورمدیکالOCT/24/2011 رسیدن مدیکال2011/14/NOV پاس ریکوئست6/2011/12ارسال پاسهاباآرامکس 12/14/2011دسیژن میددرسایت JAN/3/2012صدورویزا28/12/2011دریافت ویزا18/1/2012

Banned
    رشته و دانشگاه
    دکترا شیمی

آیا قبل از دریافت کارت پی آر میتونیم کار کنیم تو کانادا؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)