صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 96

موضوع: به چه کسانی در کانادا اجازه کار داده می شود؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : به چه کسانی در کانادا اجازه کار داده می شود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tootfarangi نمایش پست ها
    خيلي ممنون از كمكتون و پاسخ كاملتون ميخواستم بدونم اگه ايشون يه كار اونجا پيدا كنن و اپلاي كنن، در صورتي كه مورد بهتري براي شركت وجود نداشته باشه، آيا اون شركت براش درخواست ويزاي كار خواهد داد و اينكه حدوداً چند ماه طول ميكشه كه بهش ويزاي كار بدن؟
    چون گفتيد دشوار هست گرفتن ويزاي كار. در مورد پست دكترا چه مدت زماني طول ميكشه؟ و آيا با حقوقش دو نفر ميتونن زندگي كنن؟ چون حقوق كار دانشگاهي خيلي پايينه.
    بازم از راهنماييتون خيلي سپاسگذارم
    اونجا منظورتون کاناداست؟ بستگی به شرکت داره. من خودم تا حالا موردی رو نمیشناسم. احتمال اینکه ایشون اینقدر استثنایی باشند که از همه فارغ التحصیلان کانادا بالاتر باشند هم پایین است.
    برای پست داک تاپیک مربوطه را نگاه کنید یا از دوستانی که پست داک گرفته اند بپرسید ولی با توجه به اینکه ایشون ازامریکا اقدام میکنند فکر نمیکنم صدور ویزا خیلی طول بکشه. حقوق پست داک در محدوده 35 تا 60 هزار دلار است و دو نفر با آن میتوانند زندگی کنند. و حقوق کار دانشگاهی بطور کلی پایین نیست. حقوق استادهای دانشگاه در کانادا خیلی هم خوب است.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اونجا منظورتون کاناداست؟ بستگی به شرکت داره. من خودم تا حالا موردی رو نمیشناسم. احتمال اینکه ایشون اینقدر استثنایی باشند که از همه فارغ التحصیلان کانادا بالاتر باشند هم پایین است.
    برای پست داک تاپیک مربوطه را نگاه کنید یا از دوستانی که پست داک گرفته اند بپرسید ولی با توجه به اینکه ایشون ازامریکا اقدام میکنند فکر نمیکنم صدور ویزا خیلی طول بکشه. حقوق پست داک در محدوده 35 تا 60 هزار دلار است و دو نفر با آن میتوانند زندگی کنند. و حقوق کار دانشگاهی بطور کلی پایین نیست. حقوق استادهای دانشگاه در کانادا خیلی هم خوب است.
    چون بعضی دوستان پرسیدند توضیح بدهم که 35 تا 60 هزار دلار حقوق سالیانه پست داک است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام دوستان.
    می خواستم بپرسم کشور کانادا (یا آمریکا) مدرک دانشگاه های اروپا رو (برای کار یا ثبت شرکت) قبول دارن؟
    قصد دارم اگه این امر شدنی باشه برای مستر معماری در هلند اقدام کنم و بعد از اتمام تحصیلاتم برای کار و زندگی به آمریکا یا کانادا برم و بعد از اون هم H1 و گرین کارت و شهروندی.
    سپاسگزارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط miladrg نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    می خواستم بپرسم کشور کانادا (یا آمریکا) مدرک دانشگاه های اروپا رو (برای کار یا ثبت شرکت) قبول دارن؟
    قصد دارم اگه این امر شدنی باشه برای مستر معماری در هلند اقدام کنم و بعد از اتمام تحصیلاتم برای کار و زندگی به آمریکا یا کانادا برم و بعد از اون هم H1 و گرین کارت و شهروندی.
    سپاسگزارم
    مدارک اروپا در کانادا مشکلی ندارد ولی گرفتن ویزای کار کانادا به این سادگیها نیست. باید کار پیدا کنید و کارفرما اثبات کند که کانادایی واجد شرایط برای کار مزبور وجود ندارد و غیره. H1 و گرین کارت مال امریکاست نه کانادا.
    از طریق مهاجرت برای کانادا میتوانید اقدام کنید ولی برای مهاجرت مدارک ایران و هلند فرقی ندارند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    مدارک اروپا در کانادا مشکلی ندارد ولی گرفتن ویزای کار کانادا به این سادگیها نیست. باید کار پیدا کنید و کارفرما اثبات کند که کانادایی واجد شرایط برای کار مزبور وجود ندارد و غیره. H1 و گرین کارت مال امریکاست نه کانادا.
    از طریق مهاجرت برای کانادا میتوانید اقدام کنید ولی برای مهاجرت مدارک ایران و هلند فرقی ندارند.
    ممنون از لطفتون
    از این جهت پرسیدم چون هدف من کار و زندگی و اخذ شهروندی آمریکا یا کاناداست اما ظاهرا گرفتن فاند در مقطع ارشد مخصوصا رشته معماری در آمریکای شمالی کار سختی هست.
    از طرفی دایی من ساکن هلند هست و می تونه کمک خوبی برای من باشه.
    پیشنهاد شما چیه دوست عزیز؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط miladrg نمایش پست ها
    ممنون از لطفتون
    از این جهت پرسیدم چون هدف من کار و زندگی و اخذ شهروندی آمریکا یا کاناداست اما ظاهرا گرفتن فاند در مقطع ارشد مخصوصا رشته معماری در آمریکای شمالی کار سختی هست.
    از طرفی دایی من ساکن هلند هست و می تونه کمک خوبی برای من باشه.
    پیشنهاد شما چیه دوست عزیز؟
    اگر سابقه کار و نمره زبان بالایی دارید میتونید برای مهاجرت کانادا اقدام کنید. تاپیک های مهاجرت به روش اکسپرس انتری را چک کنید.

Junior Member

سلام امکان تبدیل ویزای دانشجویی به کاری در کانادا چگونه و تحت چه شرایطی امکان پذیر است؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kabira نمایش پست ها
    سلام امکان تبدیل ویزای دانشجویی به کاری در کانادا چگونه و تحت چه شرایطی امکان پذیر است؟
    بعد از فارغ التحصیلی به شما ویزای کار میدهند. در حین تحصیل یک راه عملی اش اینه که اگر متاهل هستید همسرتون بتونه مستقلا پذیرش و استادی پرمیت بگیره و شما بعنوان همراه ایشون ویزای کار اوپن بگیرید.

اگر یک شرکت هم بتونه به شما پیشنهاد کار با مجوز اداره کار کانادا (LMIA) بده شدنی هست ولی گرفتن این مجوز دشوارست و نیازمند اثبات اینکه هیچ کانادایی که بتواند این کار را انجام بدهد وجود ندارد.

سلام
    من لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه ازاد دارم با معدل 15.05 و مدرک ایلس دارم
    ایا میتونم پذیرش واسه ارشد بگیرم
    و بعد اتمام تحصیلم شانس کار پیدا کردنم تو رشته تخصصیم چه قدره ?

Junior Member

سلام دوستان،

من پاییز درسم رو شروع کردم و دو ماه بعدش مشغول به کار در یکی از فروشگاه های بزرگ شدم. کارفرمای من از همان ابتدا هفته ای 30 ساعت در برنامه هفتگی من می نوشت، و الآن که به مدت بیش از سه ماه هفته ای 30 ساعت کار می کنم، و بدون مشکل، حقوق برایم واریز می شود. الآن که به گرفتن پی آر فکر می کنم، می ترسم که توی اون مرحله مشکل برام بوجود بیاد. به نظر شما باید به کارفرمایم بگم که کمتر از 20 ساعت برایم در نظر بگیره؟

ممنون از همفکری.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)