صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 96

موضوع: به چه کسانی در کانادا اجازه کار داده می شود؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : به چه کسانی در کانادا اجازه کار داده می شود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط virgin نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من پاییز درسم رو شروع کردم و دو ماه بعدش مشغول به کار در یکی از فروشگاه های بزرگ شدم. کارفرمای من از همان ابتدا هفته ای 30 ساعت در برنامه هفتگی من می نوشت، و الآن که به مدت بیش از سه ماه هفته ای 30 ساعت کار می کنم، و بدون مشکل، حقوق برایم واریز می شود. الآن که به گرفتن پی آر فکر می کنم، می ترسم که توی اون مرحله مشکل برام بوجود بیاد. به نظر شما باید به کارفرمایم بگم که کمتر از 20 ساعت برایم در نظر بگیره؟

ممنون از همفکری.
    اگر شما دارای ویزای دانشجویی هستید کارفرمای شما حق نداشت به شما سی ساعت پرداخت کند. اگر اداره مهاجرت خبردار شود این موضوع همین الان هم باعث دردسرتون خواهد شد و نه فقط موقع گرفتن پی آر. اگر کارفرماتون آشناتون است بگید رکورد کاری تون رو تصحیح کنه و فقط بیست ساعت در هفته براتون ضبط کنه.

Junior Member

با سلام خدمت عزیزان
    بنده دانش آموخته ارشد معماری هستم و حدود سه سال هست که به صورت منقطع در چند شرکت مشغول کار بوده و در دانشگاه نیز تدریس می کنم و سال هاست که به دنبال ادمه کار حرفه ای معماری در خارج کشور هستم.
    میخواستم از خدمت دوستان بپرسم که به نظرتون، بهتره مستقیم برای کار اقدام کنم و یا اینکه برای دکتری و بعد برای کار؛ و اینکه آیا می تونید در ارتباط با کاریابی در کانادا راهنمایی و یا لینکی رو معرفی کنید که در ارتباط با این موارد اطلاعات بیشتری به دست بیارم.
    باسپاس

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط lord123 نمایش پست ها
    با سلام خدمت عزیزان
    بنده دانش آموخته ارشد معماری هستم و حدود سه سال هست که به صورت منقطع در چند شرکت مشغول کار بوده و در دانشگاه نیز تدریس می کنم و سال هاست که به دنبال ادمه کار حرفه ای معماری در خارج کشور هستم.
    میخواستم از خدمت دوستان بپرسم که به نظرتون، بهتره مستقیم برای کار اقدام کنم و یا اینکه برای دکتری و بعد برای کار؛ و اینکه آیا می تونید در ارتباط با کاریابی در کانادا راهنمایی و یا لینکی رو معرفی کنید که در ارتباط با این موارد اطلاعات بیشتری به دست بیارم.
    باسپاس

مستقیم کار پیدا کردن احتمالش خیلی ضعیفه. نیروی کار آماده به حد اشباع در داخل کانادا وجود داره ضمن اینکه معماری جزو صنوف کنترل شده است و باید مجوزهای خاصی را بگیرید (مانند نظام مهندسی ایران). تحصیل شاید سریع ترین راه ورود به کانادا، کسب تجربه از محیط و مهاجرت با دید باز باشه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

ممنون از راهنمایی تون. حق با شما ست، تو تحقیقاتی هم که تو این مدت داشتم به نظر میرسه که این راه مناسب تر باشه تا بشه شنناخت دقیق تری از شرایط بدست آورد.

با سلام
    بنده یک سال پیش با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی از یکی از دانشگاههای کانادا فارغ التحصیل شدم. چون از یکی از دانشگاههای آمریکا پذیرش داشتم اومدم آمریکا و از post graduate work permit استفاده نکردم. الان مایلم برای کار برگردم کانادا ولی طبق وبسایت CIC اگر تا 90 روز بعد از فارغ التحصیلی از post graduate work permit استفاده نکردی دیگه نمیشه استفاده کرد. حالا سوالم اینه که برای گرفتن work permit توی کانادا چه آپشنی دارم؟

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aralizadegan نمایش پست ها
    با سلام
    بنده یک سال پیش با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی از یکی از دانشگاههای کانادا فارغ التحصیل شدم. چون از یکی از دانشگاههای آمریکا پذیرش داشتم اومدم آمریکا و از post graduate work permit استفاده نکردم. الان مایلم برای کار برگردم کانادا ولی طبق وبسایت CIC اگر تا 90 روز بعد از فارغ التحصیلی از post graduate work permit استفاده نکردی دیگه نمیشه استفاده کرد. حالا سوالم اینه که برای گرفتن work permit توی کانادا چه آپشنی دارم؟
    سلام، شما یا باید از یه کارفرما جاب آفر بگیرید که بشه با اون برای work permit اقدام کنید و یا اگه program nominee استانی که توش تحصیل کردین شرایطش بهتون می خوره واسه اقامت اقدام کنین که اینجوری هم برای ورود و خروج و هم کار کردن مجاز میشین.
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

سلام
    دوستان
    اینی که میگم درسته یا کاملا غلطه؟
    و از کجا باید دربارش بپرسم؟
    بعد از اینکه درسم تموم میشه، بهم یه ویزای سه ساله میدن برای پیدا کردن کار (من study permit دارم). پس تا سه سال بعد از اتمام تحصیلم میتونم تو کانادا بمونم.
    با تشکر

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام
    دوستان
    اینی که میگم درسته یا کاملا غلطه؟
    و از کجا باید دربارش بپرسم؟
    بعد از اینکه درسم تموم میشه، بهم یه ویزای سه ساله میدن برای پیدا کردن کار (من study permit دارم). پس تا سه سال بعد از اتمام تحصیلم میتونم تو کانادا بمونم.
    با تشکر
    درست است البته همینطوری اتوماتیک بهتون نمیدن باید براش اپلای کنید.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    درست است البته همینطوری اتوماتیک بهتون نمیدن باید براش اپلای کنید.
    سلام
    قلوب جان
    چطوری براش اپلای کنم؟
    باید کارفرما پیدا کنم؟
    یا قبل ازینکه ویزای تحصیلیم تموم شه میتونم تو سی آی سی اکانت بسازمو اپلای کنم؟ و به همین اسونی ای که الان نوشتم بهم میدن ویزا رو یا شرط و شروط خاصی داره؟
    با تشکر

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام
    قلوب جان
    چطوری براش اپلای کنم؟
    باید کارفرما پیدا کنم؟
    یا قبل ازینکه ویزای تحصیلیم تموم شه میتونم تو سی آی سی اکانت بسازمو اپلای کنم؟ و به همین اسونی ای که الان نوشتم بهم میدن ویزا رو یا شرط و شروط خاصی داره؟
    با تشکر
    به کارقرما نیازی نیست. یک گوگل سرچ بزنید برای Postgraduate Work Permit اطلاعات لازمه رو پیدا میکنید. اداره دانشجویان بین الملل دانشگاهتون هم قاعدتا باید بتونه کمکتون کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)