صفحه 1 از 144 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1436

موضوع: وضعیت کلیرنس کابل در سال 2011

پیش فرض وضعیت کلیرنس کابل در سال 2011

با توجه به اینکه افرادی زیادی امسال برای کابل اقدام کرده و خواهند کرد پس بهتره که یه تاپیک جدا برای کلیرنس هم ایجاد بشه. ( همون طور که برای وقت سفارت و نتایج مصاحبه و سفر به کابل نیز تاپیک جداگانه ایجاد شده.)
    فقط دوستان اگه لطف کنن و رشته و مقطعشون رو هم بگن و مدت زمات کلیر شدن خیلی عالی میشه.
    با تشکر موفق باشین

Senior Member naeemtop آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرنس کابل در سال 2011

سلام

آیا اینکه بعضی ها میگن به دلیل خلوت بودن کلیرنس کابل خیلی سریعتر از انکارا خواهد بود درسته؟

ممنون
    By failing to prepare, You are preparing to fail / برای همه دوستای خوبم که دارن میرن واسه ویزا آروزی موفقیت میکنم !
    آماده همکاری برای مقاله : تحلیل آماری پایان نامه های مهندسی توسط شبکه های عصبی و RBF . بهینه سازی با الگوریتم زنتیک (پیغام خصوصی)

نمیدونم دلیلش این باشه یا نه (منطقا این دلیل درسته) اما بهرحال تا به امروز کلیرنس کابل خیلی بهتر از سایر جاها بوده. بطور مثال طبق تجربه دوستان 2 روزه هم داشتیم و misagh_h هم که 19 روزه کلیر شد. ایشون فوق برق بدون فاند بوده. منم خودم دوشنبه 16 می مصاحبه داشتم و فوق مکانیک(از هوافضا) میرم. حالا ببینیم چند روزه کلیر خواهم شد
    موفق باشین
    نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    سلام

آیا اینکه بعضی ها میگن به دلیل خلوت بودن کلیرنس کابل خیلی سریعتر از انکارا خواهد بود درسته؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    سلام

ممنون
    تا حالا که درست بوده نعیم جان، حداقل در مورد کسایی‌ که خودشون خبر دادن!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

چرا اینجا اینقدر سوت و کوره؟ این همه بچه هایی که رفتن مصاحبه کابل کلیر شدن خوب بیان نتیجه کلیرنسو بگن ما بدونیم بریم کابل یا نه؟!!
    این مشکلی که سفارت های ارمنستان و گرجستان دارن که با کیس ما آشنا نیستن، تو کابل دیده نشده تا حالا؟
    من رشته ام مکانیکه. هم اینکه از دبی وقت گیر نیاوردم هم اینکه می ترسم برم اینقدر بد شنیدم. برای june 15 وقت دارم واسه کابل.
    به نظرتون برم کابل یا نه؟!
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    چرا اینجا اینقدر سوت و کوره؟ این همه بچه هایی که رفتن مصاحبه کابل کلیر شدن خوب بیان نتیجه کلیرنسو بگن ما بدونیم بریم کابل یا نه؟!!
    این مشکلی که سفارت های ارمنستان و گرجستان دارن که با کیس ما آشنا نیستن، تو کابل دیده نشده تا حالا؟
    من رشته ام مکانیکه. هم اینکه از دبی وقت گیر نیاوردم هم اینکه می ترسم برم اینقدر بد شنیدم. برای june 15 وقت دارم واسه کابل.
    به نظرتون برم کابل یا نه؟!
    برو و غمت هم نباشه.
    نه کابل تا حالا این بحث رو که ما آشنا نیستیم و ... رو نداشته.
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط a.mba نمایش پست ها
    برو و غمت هم نباشه.
    نه کابل تا حالا این بحث رو که ما آشنا نیستیم و ... رو نداشته.
    مرسی از پاسخت.
    امروزم کلی تاپیک های دیگه رو خوندم درباره تجربیات بچه ها.. کلی امیدوار شدم به کابل. همه جوره راحت تره از دبی. حتی $140 هم همونجا میگیرن تو سفارت. البته وقت دبی رو موفق نشدم بگیرم!!!
    فقط یه کم رفت و آمدش و امنیت اونجا مسئله اس که اونم باید به جون بخریم دیگه! هر که US خواهد جور کابل کشد!
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

برای روحیه گرفتن دوستان عرض کنم که امروز یکی از بچه های مهندسی نفت (پسر) بعد از 14 روز کلیر شد.
    راجع به مقطع و فاند و اینا هم چیزی نمی دونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agricultural Engineering

سلام به همه دوستانی که کابل مصاحبه کردند. از همه خواهش می کنم که بیان اینجا و نتایج clearance خودشون و رشتشون و مدت زمان انتظارشون رو بذارند که بقیه دوستان بتونند یه ارزیابی برای خودشون انجام بدند. این صفحه خیلی سوت و کوره یکم فعالش کنیم
    ممنون

سلام به همه دوستان،

یک خبر خوب، عجیب و امیدوارکننده:

رشته من مکانیک و برای دکتری میرم تگزاس. برای TA اقدام کردم ولی هنوز معلوم نشده.
    در نتیجه با شرایط بدون فاند و در تاریخ 31 May برای ویزا در کابل مصاحبه داشتم.
    در کمال ناباوری، 5 June (پس از 5 روز) از سفارت ایمیل زدند و گفتند پاسپورتتو هر چه سریعتر بیار.
    امروز (9 June) رفتم سفارت و باز هم در کمال ناباوری در عرض 2 ساعت ویزای مولتی 2 ساله دادند.
    من امروز برای 2 تا از دوستانم که رشتشون اقتصاد و ریاضی بود هم ویزای مشابه با خودم گرفتم.

در این 2 ماه اخیر، استفاده از تجربیات و راهنماییهای دوستان در این سایت، از ارسال I-20 تا پیدا کردن محل مناسب برای مصاحبه و ..., برای من خیلی حیاتی و مفید بود. از همه متشکرم.

این چند جمله رو نوشتم که به همه و بخصوص به دوستانی که رشتشون حساسه امیدواری کامل بدم.

همگی شاد و موفق باشید.