صفحه 79 از 91 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 904

موضوع: Recommendation letter / Research Plan

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Recommendation letter / Research Plan

سلام
    ریکامندیشن که جزئ مدارک برای سفارت ذکر شده به این معنیه که باید از استاد بخواهیم متن کاغذی ریکامندشن رو دوباره برامون امضا کنه

چون از بین تمام دانشگاههایی که من اپلای کردم فقط یکیشون هارد کپی ریکامندیشم رو خواست و بقیه هم که اساتیدخودشون تو سیستم اپلای دانشگا متن رو وارد کردند
    حالا من باید یک سری پرینت ریکامندیشن هارو تو سربرگ دانشگاه بگیرم و ببرم امضای اساتید رو بگیرم؟؟
    ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط DeSo نمایش پست ها
    سلام
    ریکامندیشن که جزئ مدارک برای سفارت ذکر شده به این معنیه که باید از استاد بخواهیم متن کاغذی ریکامندشن رو دوباره برامون امضا کنه

چون از بین تمام دانشگاههایی که من اپلای کردم فقط یکیشون هارد کپی ریکامندیشم رو خواست و بقیه هم که اساتیدخودشون تو سیستم اپلای دانشگا متن رو وارد کردند
    حالا من باید یک سری پرینت ریکامندیشن هارو تو سربرگ دانشگاه بگیرم و ببرم امضای اساتید رو بگیرم؟؟
    ممنون از راهنماییتون
    کجا دقیقاً گفته شده که ریکامندیشن جزء مدارک سفارته؟؟ والا من تقریباً بیش از 100 پست افرادی که از سه سفارت اصلی مصاحبه شدن رو خوندم و هیچ کدوم نگفتن آفیسر از من ریکام خواست!!
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member Tanimani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Tanimani نمایش پست ها
    البته من استاد دارم و قراره از ترم اول برم توی ریسرچ لبش کار کنم، اما دپارتمان اجازه نمیده از قبل این چیزا مشخص شه و باید برم اونجا RA رو نهاییش کنم، (دروافع توی I-20 فاندم فقط اسکالرشیپه) . به همین دلیل باید حتما از دپارتمان میخواستم که اینو بنویسه و البته اینجوری شد، با استادم قبلش صحبت کرده بودم و تعجب کرده بود که این ریسرچ پلن دیگه چیه!!! و من هم طبق تجربه ای که داشتم تاکید میکنم، فقط و فقط اگه رشتتون حساسه اسم تکنولوژی های حساس رو بیارید!!! من که احساس کردم این جمله تاثیر بدی توی ذهنشون میتونه داشته باشه.

درواقع من با خوندن تجربه های دوستان توی سفارت آنکارا و دبی فکر میکنم این ریسرچ پلن (البته برای رشته های غیرحساس) بیشتر برای اینه که بدونن طرف برنامه داره، میدونه میخواد بره آمریکا چکار کنه یا نه.... پس بهتره اگه رشتتون حساس نیست، به جمله ی آخر خیلی گیر ندید!!!

این دپارتمان بعد از یک هفته خودشون همون نامه اولی رو بدون هیچ توضیحی در رابطه با تکنولوژی های حساس برای من فرستادند.

با تشکر پیشاپیش از کمک سبزتان من فلوشیپ دارم و فعلا استاد ندارم. در نامه RP که دپارتمان بم داده همه چیزو نوشته: که دسترسی به اطلاعات حساس ندارم و تعریف کرده ازم و آخرش هم درخواست کرده که زودتر بم ویزا بدن. تنها مشکلش اینه که یه استاد نوشتن به عنوان اینکه احتمالا با اون کار میکنم و این استاده فاند از ارتش و وزارت دفاع آمریکا داره. هر کاری هم کردم دپارتمان عوضش نکرد. به نظرتان این نامه را بدم سفارت یا خودم بنویسم یه چیزی ببرم؟

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tiziano7272 نمایش پست ها
    با تشکر پیشاپیش از کمک سبزتان من فلوشیپ دارم و فعلا استاد ندارم. در نامه RP که دپارتمان بم داده همه چیزو نوشته: که دسترسی به اطلاعات حساس ندارم و تعریف کرده ازم و آخرش هم درخواست کرده که زودتر بم ویزا بدن. تنها مشکلش اینه که یه استاد نوشتن به عنوان اینکه احتمالا با اون کار میکنم و این استاده فاند از ارتش و وزارت دفاع آمریکا داره. هر کاری هم کردم دپارتمان عوضش نکرد. به نظرتان این نامه را بدم سفارت یا خودم بنویسم یه چیزی ببرم؟
    بهشون ایمیل بزن بگو اصلا اسماین استاد رو حذف کنید. نمیخاد اسم استاد بنویسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط emeliano نمایش پست ها
    بهشون ایمیل بزن بگو اصلا اسماین استاد رو حذف کنید. نمیخاد اسم استاد بنویسید.

خیلی ممنون. ایمیل هم زدم، قبول نمی کنن و حرفای بی ربط تحویلم می دهند که همه استادای ما از وزارت دفاع فاند دارند و ما حاضر نیستیم به خاطر شما، راستش را به سفارت نگیم. حالا من دو تا کار می تونم بکنم: 1) همین نامه را بدم و بگم با اون استاده می خواهم کار کنم. 2) این نامه را ندم و خودم بنویسم که استاد ندارم. به نظر شما ریسک کدام کمتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tiziano7272 نمایش پست ها
    خیلی ممنون. ایمیل هم زدم، قبول نمی کنن و حرفای بی ربط تحویلم می دهند که همه استادای ما از وزارت دفاع فاند دارند و ما حاضر نیستیم به خاطر شما، راستش را به سفارت نگیم. حالا من دو تا کار می تونم بکنم: 1) همین نامه را بدم و بگم با اون استاده می خواهم کار کنم. 2) این نامه را ندم و خودم بنویسم که استاد ندارم. به نظر شما ریسک کدام کمتره؟
    چونکه به قول خودت صراحتا نوشتن که به تکنولوژی حساس دسترسی نداری و تازه اون استاد هم استاد پیشنهادی هست نه استاد قطعی! و تازه گفتن همه استاداشون از وزارت دفاع فاند میگیرن. به هر حال اسم استادم حذف کنن شما اونجا قرار نیست بری با سرایدار دپارتمان ریسرچ کار کنی! خب گفتن همه شون از وزارت دفاع فاند دارن. اگه خودت بخای یه چیزی بنویسی که عیبش اینه که نمیتونه بنویسی "من قول میدهم که به تکنولوژی حساس دسترسی نداشته باشم!.....من قول میدهم که به تکنولوژی حساس دسترسی نداشته باشم!....من قول میدهم که به تکنولوژی حساس دسترسی نداشته باشم!" یاد جیگر افتادم درکل نظر شخصی من: الان به نظر من بهتره همون RP دانشگاه رو بدی بره.

Junior Member

آیا ممکنه که graduate coordinator بتونه از یک استادی بخواد که برامون recommendation letter بنویسه؟

Junior Member ftn آواتار ها

سلام،

دوستان من از دو سه هفته پیش، از استادم درخواست RP کرده بودم و ایشون هم گفته بودن که با کمال میل برام آمادش میکنن، و در آخرین مکاتبه اشاره کرده بودن که آخر هفته ای که گذشت آماده و ارسالش میکنن! و من هم منتظر ایشون بودم.

الان امروز ایمیل زدن و این رو گفتن:

Dear -----,

I have sent this request to the graduate school office at ---. They will forward a letter acknowledging that you will not be engaged in any research that is sensitive.

I hope to email you a letter next ---.

Please let me know if that doesn’t work. Also, feel free to share my contact information with your interviewer.
    الان روزی که ایشون گفتن برات ارسال میشه از طرف تحصیلات تکمیلی، یک الی دو روز قبل از تاریخ مصاحبه ی من هست. الان من نگرانیم از دو بابت هست، و RP هم به شدت برای شرایط من ضروری هست:

- که اون روز نفرستن!!! و دیر بشه!!! و دیگه حتی وقتی نیست برای مکاتبه...
    - نامه ای که میفرستن، RP نباشه در واقع و فقط مختصر بگه حساس نیست!!! و به درد نخوره در نهایت...

الان به نظرتون چیکار کنم؟
    بگم that doesn't work ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ftn نمایش پست ها
    سلام،

دوستان من از دو سه هفته پیش، از استادم درخواست RP کرده بودم و ایشون هم گفته بودن که با کمال میل برام آمادش میکنن، و در آخرین مکاتبه اشاره کرده بودن که آخر هفته ای که گذشت آماده و ارسالش میکنن! و من هم منتظر ایشون بودم.

الان امروز ایمیل زدن و این رو گفتن:

الان روزی که ایشون گفتن برات ارسال میشه از طرف تحصیلات تکمیلی، یک الی دو روز قبل از تاریخ مصاحبه ی من هست. الان من نگرانیم از دو بابت هست، و RP هم به شدت برای شرایط من ضروری هست:

- که اون روز نفرستن!!! و دیر بشه!!! و دیگه حتی وقتی نیست برای مکاتبه...
    - نامه ای که میفرستن، RP نباشه در واقع و فقط مختصر بگه حساس نیست!!! و به درد نخوره در نهایت...

الان به نظرتون چیکار کنم؟
    بگم that doesn't work ؟
    نگران نباشید بذارید بدترین حالت رو بررسی کنیم. در بدترین حالت اینه که بدون RP برید برا مصاحبه. میتونید خودتون یه چیزی آماده کنید مثلا فایل PDFی که اینجاست و آخرشم آدرس و ایمیل و شماره تماس دپارتمان رو بدین برای اطلاعات بیشتر. اگه نهایتا RP خواستن میتونید بگید که میتونم RP رو براتون از دانشگاه تقاضا کنم و براتون بفرستم (خودشون ایمیل میزنن بهت میگن برو تو سایت آپلودش کن برامون)

آرامش تون رو حفظ کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)