صفحه 86 از 91 نخستنخست ... 3676777879808182838485868788899091 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 904

موضوع: Recommendation letter / Research Plan

پیش فرض پاسخ : Recommendation letter / Research Plan

سلام دوستان. من برای مستر فیریک ( نجوم) پذیرش دارم. در نامه research plan نوشته شده که قراره روی دیتاگیری ستاره های دوقطبی کار کنم . یک نکته اینکه استادم نوشته که فاند من ازNASA/ADAP هست. ولی کاملا توضیح داده که روی سیاره ها و ستاره ها قراره کار کنم که خوب موضوع کاملا بی خطری هست نجوم. به نظرتون به استادم باید بگم که NASA/ADAP رو حذف کنه؟ یا اینکه مشکلی پیش نمیاد؟ آخه نمیدونم چطوری به استادم بگم. ADAP یعنی دیتا گیری از ستاره ها. ممنون میشم راهنماییم کنید. کسی بوده تو ریسرچ پلنش اسمی از ناسا بوده باشه؟

لطفا دوستان باتجربه و جناب emeliano راهنمایی بفرمایند. بنده برای مصاحبه رفتم ارمنستان. با خودم RP هم برده بودم افسره کامل خوندش خیلی هم سوال در موردش پرسید(هی میگفت elaborate کن) یه چیزایی هم تو کامپیوترش تایپ کرد و سرچ کرد و اینا آخرشم RP رو برگردوند. حالا بعد از مصاحبه اون 11 سوال معروف رو برام ایمیل کردن. میدونید که تو سوال 11 اش RP میخوان. RP که روز مصاحبه برده بودم امضا شده و توسربرگ دانشگاه و کامل بود فقط اسم آزمایشگاه رو ننوشته بود. اون جمله عدم دسترسی به export-controlled technology رو هم نداشت. بنابراین ایمیل سفارت رو به استادم فوروارد کردم و ازش خواهش کردم که مطابق با اون چهار تا بخشی که تو سوال 11 هست RP رو ادیت کنه اونم به جای این کار در یک ایمیل نسبتا طولانی شروع کرد به توضیح دادن پروژه که تو قراره این کارا رو بکنی. خلاصه الان نمیدونم دوباره بهش ایمیل بزنم بگم حتما این جمله رو اضافه کنه یا نه همون RP قبلی که داشتمو بفرستم سفارت. اینم متن ایمیل سفارت هست:

11.Please provide us with a letter from your U.S. academic advisor that:
    1) explains goals of your research and any practical applications;
    2) identifies the lab or center in which research will take place;
    3) states sources and amounts of any U.S. government money (or funding from U.S. corporations assisting the U.S. government) to be used to support that research; and
    4) describes any export-controlled technology and/or information that will be shared with you.
    The letter should be printed on the university’s letterhead and it should be originally signed by your academic advisor. Your academic advisor can scan and email the letter to you.
    After you receive it, please email it to us as soon as possible so that we can continue your administrative processing.

Junior Member

با سلام. سوالی که داشتم اینه که بچه های علوم انسانی با رشته های غیر حساس هم لازم هست که در ریسرچ پلنشون اشاره بشه به تکنولوژی و اطلاعات حساس دسترسی ندارند؟ یا فقط برای رشته های فنی لازمه؟ ممنون

دوستان استاد من تمپلیت رسیرچ پلن خواستن که بفرستم براشون. کسی داره لطف کنه برام بفرسته؟ من رشته م عمرانه..

سلام. من میخوام از استادم یه ریسرچ پلن درخواست کنم برای سفارت. آیا کسی متن متعارفی برای این منظور داره به من بده؟ سوال بعدیم اینه که آیا میتونم از استاد بخوام ارتباط تحقیق من رو به یه موضوع خاص (مدیریت پروژه) پررنگ تر کنه؟ من MBA پذیرش دارم با RA. خیلی ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من پذیرش PhD in Business Administration-Marketing دارم به صورت full fund و چون bank statement نداشتم یه بار از دبی ریجکت شدم. این بار دارم میرم ترکمنستان. کسی می دونه برای رشته من که غیرحساسه research plan لازمه یا نه؟ استادم یه recom. letter داده ولی از موضوع تحقیق توش چیزی نگفته.
    ممنون

سلام دوستان من رشته ام برقه و پروژه لیسانسم کاربرد wireless sensor network در پزشکی بود و پروژه ارشدم هم پروتکل های انتقال . سابقه کارم هم توی علوم پزشکیه با زمینه موضوعات شبکه
    توی لیست Tal دیدم که نوشته sensor technology
    پذیرشم بدون فاند و concentration هست و استاد هم برام مشخص نشده اما خوب بالاخره باید بگم که زمینه کار و علاقه ام این هست
    ریسرچ پلن هم درخواست کرم برام بفرستن که فعلا خبری نیستالان من میخوام ریسرچ پلن بنویسم چه کار کنم به مشکل نخورم. استادی که مورد نظرمه یه پروژ] داشته که ساپورتش us army بوده ولی پارسال کل پروژه تموم شده

ممکنه راهنمایی کنید؟ وقت سفارتم خیلی نزدیکه

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh110us نمایش پست ها
    سلام دوستان من رشته ام برقه و پروژه لیسانسم کاربرد wireless sensor network در پزشکی بود و پروژه ارشدم هم پروتکل های انتقال . سابقه کارم هم توی علوم پزشکیه با زمینه موضوعات شبکه
    توی لیست Tal دیدم که نوشته sensor technology
    پذیرشم بدون فاند و concentration هست و استاد هم برام مشخص نشده اما خوب بالاخره باید بگم که زمینه کار و علاقه ام این هست
    ریسرچ پلن هم درخواست کرم برام بفرستن که فعلا خبری نیستالان من میخوام ریسرچ پلن بنویسم چه کار کنم به مشکل نخورم. استادی که مورد نظرمه یه پروژ] داشته که ساپورتش us army بوده ولی پارسال کل پروژه تموم شده

ممکنه راهنمایی کنید؟ وقت سفارتم خیلی نزدیکه
    مقاله اینترنشنال دارید؟ با سرچ اسمتون به انگلیسی یا فارسی در گوگل چه چیزایی میاد؟ مثلا کار در ازمایشگاه خاصی یا داشتن مقاله ای یا ...
    از رزومتون قبلا برای گرفتن ویزا استفاده کردید یا اولین باره که ارایه میدید؟
    خط اولی که نوشتین ذهن رو درگیر میکنه. سعی کنید ساده باشید و خودتون رو پیچیده نکنید
    اگر استادتون ایجاد حساسیت میکنه و فاند ندارید بهتره اسمی ازشون نیارید
    سی وی تون رو ساده کنید. سنسور و Network میتونه خطرناک بشه. نمیتونید فیلتون رو کمی تغییر بدید ؟ صرفا در رزومه
    ا

سلام دوستان
    یه سوال راجع به RP
    من مهندسی شیمی پذیرش دارم و تو این رشته در واقع ما توسط committee پذیرفته میشیم و بعدا تو ترمای بعد استاد انتخاب میکنیم و الان استاد ندارم
    برای RP چی باید ببرم؟ همین که بگن به تکنولوزی های خفن دسترسی ندارم کافیه؟
    ویرایش توسط araesa : May 2nd, 2016 در ساعت 09:47 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Western Michigan University

توی منابع آب، آبهای زیرزمینی و آبهای سطحی حساسیت وجود داره؟ قاعدتن نباید حساسیتی باشه دیگه از آب زلال تر که نداریم. اما می خواستم نظرتونو بدونم اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم جواب بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)