صفحه 90 از 91 نخستنخست ... 40808182838485868788899091 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 904

موضوع: Recommendation letter / Research Plan

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : Recommendation letter / Research Plan

نقل قول نوشته اصلی توسط Moshari45 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من چند روز دیگه مصاحبه دارم؛ پذیرش PhD بدون فاند دارم. استادی که در نامه پذیرش به عنوان Advisor من معرفی شده، وقتی ازش RP خواستم، یه صفحه متن فرستاد که حالت نامه نداره و خطاب به کسی هم نیست، اسمی هم از من که دانشجوشم برده نشده و فقط داره یه پروژه را توضیح میده و نه سربرگ رسمی داره و نه امضا.
    وقتی ازش خواستم که با خصوصیاتی که در این تاپیک ذکر شده، به من RP بدن، در کمال نا باوری یک خط نوشت، که " من شرایطتو درک میکنم،اما نمیتونم همچین نامه ای که میخوای بدم". این نکته را هم ذکر کنم که استاد من ایرانی هست، اصلا نمیدونم چرا ایشون اینجوری نوشتن، برام خیلی جالبه بعضیا اینجا نوشتن که اساتیدشون حتی اجازه دادن خودشون بنویسن و بعد بدن استادشون خودش ویرایش کنه.

حالا واقعا نمیدونم چه کار کنم؟ زمان کمی هم دارم، خیلی ممنون میشم از کمک ها و راهنمائی هاتون.
    مخالفت کردن ایشون خیلی برام عجیبه. یه برگ کاغذ بدون امضا و بدون نام بردن از شما که نشد RP. به نظر من که باهاشون صحبت کنین و راضیش کنین که این کار رو براتون بکنن. بگید که RP از مدارک مهم مصاحبه ی ویزا هست و اگه آفیسر ازم بخواد و من نتونم یه نامه ی رسمی بهش بدم احتمال ریجکتم زیاد می شه.
    سفارت ارمنستان بعد از مصاحبه برای من یه ایمیل فرستاد و گفت که ریسرچ پلن باید به این صورت نوشته بشه:
    The letter should be printed on the university’s letterhead and it should be originally signed by your academic advisor.
    شما هم بگید به سفارت ایمیل زدین گفتن باید ریسرچ پلن به این فرم نوشته بشه.
    ​موفق باشید
    پیشاپیش عذر می خوام که نمی تونم در پیغام خصوصی، به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم رو دارند، پاسخ دهم.

Junior Member

دوستان کسی نمونه RP داره به من بده. ممنون میشم. من خودم باید بنویسم.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی می خوام برم امریکا. برای فرصت مطالعاتی هم research plan یا sop می خواد؟؟

سلام دوستان
    من ریسرچ پلن خودم نوشتم نمیدونم الان فقط استادم امضا کنه کافیه و یا اینکه بهتره امضای gratuate studies dirctor هم باشه واسه سفارت؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام دوستان.
    من پذیرش دکترای ریاضی با فاند TA دارم اما بدون مکاتبه با استاد پذیرش گرفتم.
    حالا میخوام یه RP گیر بیارم که ببرم سفارت.
    تاریخی که روش زده میشه مهمه برای کی باشه؟
    این Rp رو میشه در جواب سوالای سفارت بعد از مصاحبه هم فرستاد؟

ممنون

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من پذیرش دکترای ریاضی با فاند TA دارم اما بدون مکاتبه با استاد پذیرش گرفتم.
    حالا میخوام یه RP گیر بیارم که ببرم سفارت.
    تاریخی که روش زده میشه مهمه برای کی باشه؟
    این Rp رو میشه در جواب سوالای سفارت بعد از مصاحبه هم فرستاد؟

ممنون
    سلام
    آفیسر همون روز از من خواست اون نامه رو، بهتره داشته باشین شاید همونجا گرفتینش
    کاری نداره یه روزه بهتون میدن، به دین ایمیل بزنین و بگین که توضیح بدن رو چه چیزی کار میکنین و کار حساسی نیست و ... (یه ساختاری داره تو سایت بگردین هست) ولی حتمن حتمن داشته باشین، اگه فردا هم مصاحبه دارین دیر نیست.
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

Junior Member

سلام,

من از استادم RP رو گرفتم رو سربرگ و امضا هم داره. اما این رو نفرستاده واسم هنوز چون امروز نوشت و ایمیل کرد. سه روز دیگه نوبت سفارت دارم. چقدر سر اینکه مدرک اصل باشه و امضاش با جوهر باشه؟ آیا قبول میکنن این نامه رو؟ امکانش هست که بعداً اصل نامه رو پست کنم براشون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط minimalist نمایش پست ها
    سلام,

من از استادم RP رو گرفتم رو سربرگ و امضا هم داره. اما این رو نفرستاده واسم هنوز چون امروز نوشت و ایمیل کرد. سه روز دیگه نوبت سفارت دارم. چقدر سر اینکه مدرک اصل باشه و امضاش با جوهر باشه؟ آیا قبول میکنن این نامه رو؟ امکانش هست که بعداً اصل نامه رو پست کنم براشون؟
    سلام.
    اصل RP تا جایی که میدونم لازم نیست و از منم و دو تا دوستام هم اصل نبود و هیچ موقع هم نخواستن.
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    اصل RP تا جایی که میدونم لازم نیست و از منم و دو تا دوستام هم اصل نبود و هیچ موقع هم نخواستن.
    موفق باشی
    من 10 روز پیش آنکارا سفارت رفتم و RP هم برده بودم با همون فرمتی که تو سایت نوشته و گرفتن ازم. الان دوباره ایمیل اومده که detailed research plan واسشون بفرستم. رشته من برقه و تو زمینه high- performance cmputing و system level design قراره کار کنم.

Junior Member

سلام. کسی میتونه یه نمونه research plan برای رشته شهرسازی postdoc به من معرفی کنه؟ برای دانشگاه های اروپا می خوام . بالاخص هلند. ممنون میشم راهنمایی ام کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)