صفحه 3 از 91 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 904

موضوع: Recommendation letter / Research Plan

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Recommendation letter / Research Plan

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraliz
    پس با این اوصاف، هم recom و هم research plan رو استاد دانشگاه u.s. باید برامون بفرسته و ما هم ببریمش سفارت نشونشون بدیم، درسته؟ اگه خود استاد مستقیم به سفارت بفرسته (البته اگه بفرسته)، بهتر نیست؟ در مورد SOP ، من فکر می کنم همونی رو که واسه اون دانشگاه فرستادیم میشه برد سفارت، چون مثلا تو اون اهدافمون و زمینه های کاری تشریح شده دیگه، نه؟
    فکر نمیکنم چندان فرقی بکنه
    خصوصا اگه بخواد فکس کنه به احتمال زیاد تو سفارت گم میشه
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

سلام

وحید جان ممکنه نمونه recomm یا research plan ای رو که استادت برات نوشته بود رو روی سایت بزاری؟ استاد من ازم یه نمونه خواسته تا از ساختارش استفاده کنه!

ممنون میشم خبر بدی

Junior Member

کاملا موافقم . بدن که از 20 و30 نفری که به چشم دیدم رفتند قبرس ، همچین چیزایی نخواستن .اینقدر جو ندین الکی به همه.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض نحوه ی نوشتن research plan برای سفارت آمریکا

سلام بر همگی

به با تجربه های قبرس
    مربوط به تاپیک نیست اما چون نوعی مربوط به تجربیات میشه:

من در مورد research plan سوالاتی دارم:

1- آیا از شما هم در قبرس خواستند؟
    2- من 2/3 خط استادم تو نامش تو پاراگراف جداگونه نوشته آیا همین کافیه؟
    3-من خودم یکی در حد یک نصفه صفحه A4 نوشتم بر اساس کاری که میخوام بکنم که میدونم هم چی هست-موضوع- روشها و کاربردها در حد تقریبا عمومی
    خوبه این نوشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنونم از پاسخ ها و نظرات

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : Recommendation letter / Research Plan براي كليرنس

سلام.

من 6 مي توي قبرس مصاحبه داشتم و مدارك رو هم قبل از مصاحبه ايميل كرده بودم. امروز يه نامه از طرف سفارت آمريكا در قبرس برام اومده و گفته كه قبل از اينكه بتونن به بررسي درخواست من ادامه بدن بايد نامه ي استاد راهنما و نوعِ كاري كه قراره بكنم رو براشون بفرستم. من قبلاً توي مداركي كه ايميل كرده بودم توضيح داده بودم كه ترم اول استاد راهنماي همه ي دانشجو ها مدير تحصيلات تكميليه، و در مورد كليات كارم هم توضيحكي داده بودم. حالا به نظر شما منظورشون اينه كه از همون مدير تحصيلات تكميلي توصيه نامه بگيرم؟ يا اينكه دوباره توضيح بدم كه استاد راهنماي اصيلم مشخص نيست؟ كسي هست كه استاد راهنماش مثل من مشخص نباشه و اخيراً بدون توصيه نامه كلير شده باشه؟ كسي هست كه از مدير تحصيلات تكميلي توصيه نامه گرفته باشه؟

خيلي ممنون.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط melodyssa
    سلام.

من 6 مي توي قبرس مصاحبه داشتم و مدارك رو هم قبل از مصاحبه ايميل كرده بودم. امروز يه نامه از طرف سفارت آمريكا در قبرس برام اومده و گفته كه قبل از اينكه بتونن به بررسي درخواست من ادامه بدن بايد نامه ي استاد راهنما و نوعِ كاري كه قراره بكنم رو براشون بفرستم. من قبلاً توي مداركي كه ايميل كرده بودم توضيح داده بودم كه ترم اول استاد راهنماي همه ي دانشجو ها مدير تحصيلات تكميليه، و در مورد كليات كارم هم توضيحكي داده بودم. حالا به نظر شما منظورشون اينه كه از همون مدير تحصيلات تكميلي توصيه نامه بگيرم؟ يا اينكه دوباره توضيح بدم كه استاد راهنماي اصيلم مشخص نيست؟ كسي هست كه استاد راهنماش مثل من مشخص نباشه و اخيراً بدون توصيه نامه كلير شده باشه؟ كسي هست كه از مدير تحصيلات تكميلي توصيه نامه گرفته باشه؟

خيلي ممنون.
    از شما دوتا چیز خواستن؟ اگه متن انگلیسی ارسالشون رو اینجا بنویسی بچه ها بیشتر می تونن کمک کنن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    سلام.

خيلي ممنون.
    از شما دوتا چیز خواستن؟ اگه متن انگلیسی ارسالشون رو اینجا بنویسی بچه ها بیشتر می تونن کمک کنن.
    بله، همين دو تا چيزو خواستن. اينم متن انگليسيش:

Dear Applicant,

Your application is pending additional information. Please provide the following:

- a letter from the professor you will be studying under and the type of work you will be doing.

Sincerely,

Consular Section
    U.S. Embassy Nicosia

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

بله، همين دو تا چيزو خواستن. اينم متن انگليسيش:

Dear Applicant,

Your application is pending additional information. Please provide the following:

- a letter from the professor you will be studying under and the type of work you will be doing.

Sincerely,

Consular Section
    U.S. Embassy Nicosia
    خب شما باید از همون معاون تحصیلات تکمیلی دانشکده درخواست کنید که این نامه رو بنویسه و ازش بخواهید که ذکر کنه که شما سال دیگه استاد راهنمای دیگری خواهید داشت و این سیاست دانشکده است. در مورد research plan هم از خود ایشون بپرسید.

من دوتا سوال دارم: شما research plan تون چند خط بود؟ آیا اسم استاد رو گفته بودید به سفارت (آخه توی لیست مدارکی که باید ایمیل بشه بود)؟
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

saeede83
    Guest

آقای NNaser که همون 6 می مصاحبه در قبرس داشتن و کلیر شدن هم مثل شما استاد راهنما نداشتن. آخه مسئول تحصیلات تکمیلی که نمی تونه راجع به research آینده شما توضیح کافی بده، به نظرم بهشون بگید که فعلا supervisor ندارین.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

یه نامه از همون مدیر تحصیلات تکمیلی بگیرید که توش نشون بده استاد راهنمای شما از سال دوم مشخص میشه و پروژتون هم از همون موقع معلوم میشه. اینطوری براشون قابل قبول تر هست تا اینکه خودتون این موضوع رو بگید
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)