صفحه 5 از 91 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 904

موضوع: Recommendation letter / Research Plan

Senior Member emperial آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Recommendation letter / Research Plan

نامه research plan چقدر باید رک و راست نوشته بشه؟ اگر استاد صریحاً بگه که research این دانشجو با موضوعات TAL تداخل نداره مشکل ساز هست یا نیست؟ یا اینکه باید فقط بگه که موضوع چیه و خود officer تشخیص بده؟؟

سلام
    دوستان لطفاً نامه ریسرچ پلن و حمایت استاد یا رییس دانشکده رو از خودتون به من بدین
    برای استاد نوشتم که همچین چیزی می خوام و خیلی خیلی برام بد شد
    می خوام نشون بدم که این یه چیز عادیه
    خواهش می کنم کمک کنید

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

No use asking others to do that, No one wants easily somebody to know about some details, and no letter would be identical in content

BUTTTTT; u can simply provide him/her by an embassy website/link showing that the officials aks you to have such cover letters like research plane!!!

Junior Member

سلام
    دوستان اگر استاد نامه research plan رو ایمیل کنه و من پرینت رنگی بگیرم از نظر سفارت قابل قبوله؟ یا حتما باید hardcopy اصل رو بفرسته؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط keywan11 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اگر استاد نامه research plan رو ایمیل کنه و من پرینت رنگی بگیرم از نظر سفارت قابل قبوله؟ یا حتما باید hardcopy اصل رو بفرسته؟
    ممنون
    به نظر من به استاد بگو چند روز قبل مصاحبه به خود سفارت ایمیل کنه.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Member
    رشته و دانشگاه
    Mineral Processing-Tehran Polytechnic-The University of Utah

دوستان من یکسری لینک که فایل پی دی اف هست را در مورد نوشتن research plan پیدا کردم.

http://casaa.unm.edu/download/Research%20Plan.pdf

http://public.tgen.org/tgen.org/down...lateforRCA.pdf

Member
    رشته و دانشگاه
    Mineral Processing-Tehran Polytechnic-The University of Utah

دوستان
    research plan را خودمون باید تهیه کنیم یا استادمون باید بده. یعنی می شه اطلاعات را از استاد گرفت و خودمون تهیه کنیم؟

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط samir61 نمایش پست ها
    دوستان
    research plan را خودمون باید تهیه کنیم یا استادمون باید بده. یعنی می شه اطلاعات را از استاد گرفت و خودمون تهیه کنیم؟
    به نظر من امکانش هست اما خیلی خیلی بهتره که استادت بنویسه. چون اینجوری ارزشش خیلی زیاده. اگر استاد راهنمات مشخص نیست از graduate coordinator دانشگاه و یا از مدیر دپارتمان کمک بخوا. حتی نامه رو مستقیما به سفارت هم میل کنن دیگه بهتر.

موفق باشی.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

من از استادم همچین چیزی خواستم گفت این عجیب ترین چیزی هست که تا حالا ازش خواسته شده
    گفت من هنوز رو موضوع تو تصمیم نگرفتم ... محدوده کاریش هم خیلی گسترده هست,,,
    حالا به نظر شما چکار کنم؟ ,,,
    هر چی دوست داشتم بنویسم؟

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط najmeh29 نمایش پست ها
    من از استادم همچین چیزی خواستم گفت این عجیب ترین چیزی هست که تا حالا ازش خواسته شده
    گفت من هنوز رو موضوع تو تصمیم نگرفتم ... محدوده کاریش هم خیلی گسترده هست,,,
    حالا به نظر شما چکار کنم؟ ,,,
    هر چی دوست داشتم بنویسم؟
    به نظر من دوباره ایمیل بزن و بگو یک چیز فرمالیته هست و یک نامه ای بنویسه و هر قدر هم جنرال تر باشه بهتره. حتما تاکید کنه تو نامه که به تکنولوژی های خطرناک دسترسی نداری. اگر استاد قبول نکرد از ریس دانشکده و یا یه مقام دیگری بخواه. به نظر من خودت بنویسی درست نیست. چون سوال 15 هم همینو میگه. (PLEASE PROVIDE A COPY OF YOUR LETTER FROM YOUR EMPLOYER/SCHOOL IN THE U.S. DESCRIBING:

A. YOUR PROPOSED JOB RESPONSIBILITIES,
    B. HOW YOUR TECHNOLOGICAL EXPERTISE SATISFIES JOB/POSITION REQUIREMENTS,
    C. WHETHER EXPORT-CONTROLLED TECHNOLOGY AND/OR INFORMATION WILL BE SHARED WITH YOU. THE SPONSOR SHOULD STATE EXPLICITLY WHETHER APPLICANT WILL HAVE ACCESS TO ANY SENSITIVE/CONTROLLED INFORMATION OR TECHNOLOGY DURING U.S. ASSIGNMENT AND WHETHER POSITION IS OPEN CONTRACTUALLY TO A NON-U.S. CITIZEN.
    )

پس دانشگاه باید همکاری کنه.

موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)