صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 123

موضوع: آرشیو شده : دكترا در هلند + فاند و سایر کمک هزینه ها ( تا سال 2012 )

Junior Member

Question آرشیو شده : دكترا در هلند + فاند و سایر کمک هزینه ها ( تا سال 2012 )

اخیرا واسه چند تا PhD position تو هلند اپلی‌ کردم ولی‌ جواب نمیدان. یکی‌ میگفت همهٔ پوزیشنارو هم تو سایتشون نمینویسن و باید به استادا ایمیل زد. ایمیل هم می‌زنیم جواب نمیدن یا دانشجو نمیخوان. جریان چیه؟

پیش فرض پاسخ : آشنایی بچه هایی که برای هلند اپلای میکنند

نقل قول نوشته اصلی توسط azam
    اخیرا واسه چند تا PhD position تو هلند اپلی‌ کردم ولی‌ جواب نمیدان. یکی‌ میگفت همهٔ پوزیشنارو هم تو سایتشون نمینویسن و باید به استادا ایمیل زد. ایمیل هم می‌زنیم جواب نمیدن یا دانشجو نمیخوان. جریان چیه؟
    جواب ندادنشون ميتونه دلايل زيادي داشته باشه كه خيلياشو حتي تصورم نميتونيم بكنيم پس بهتره بهش فكر نكنيم. به نظرم به تاپيك هاي زير سر بزن اگر نديديشون خيلي كمكت ميكنه.

http://www.applyabroad.org/forum/ind...pic,430.0.html
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,4428.0.html

موفق باشي
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Junior Member

من می خوام برای دکترای finance اقدام کنم. کسی می دونه کلاً دانشگاههای هلند چه معیارهایی دارن؟ برای گرفتن fund چه چیزهایی رو اهمیت می دن. مثلاً gmat مهمه؟ یا اصلاً جزو پیش شرطهاش نیست؟ و یا باید IELTS و TOEFL ارائه کنیم؟ یا مثل خیلی از کشورهای اروپایی با مصاحبه ی تلفنی سر و ته قضیه حل می شه و چیزی به عنوان مدرک زبان نمی خوان؟ خلاصه یک کم راهنمایی کنین ممنون میشم.
    و نکته ی دیگه اینکه برای شروع از همون open position ها بریم جلو یا شروع کنم استاد مرتبط پیدا کنم و مخش رو بزنم؟
    متشکرم

پیش فرض انعطاف پذیری زمان شروع دوره دکترا

سلام. می خواستم از دوستانی که تجربه دارند سوال کنم که معمولا تا چند روز میشه با تاخیر شروع کرد دکترا رو در هلند؟
    با توجه به اینکه کارهای فارغ التحصیلی و نظام وظیفم ممکنه زیاد طول بکشه آیا دانشگاه انعطاف پذیر هستش و با تاخیر یکی دو ماهه موافقت می کنه؟

پیش فرض پاسخ : انعطاف پذیری زمان شروع دوره دکترا

سلام

تا آنجایی که من خبر دارم دانشگاهای هلند واسه دوره دکترا درس ندارن و اگر استاد یا گروهی که میخای باهاشون کار کنی موافقت کنن مشکلی پیش نمیاد
    بهتر ایمیل بزنی با خودشون هم چک کنی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tourism planning

نقل قول نوشته اصلی توسط azam نمایش پست ها
    من حدود چندماهه دارم واسه دکترا برای هلند اپلای می کنم و همرمان هم برای آمریکا. یک نکته جالب در مورد هلند فهمیدم این است که نیاز به صبر خیلی زیادی داره تا نتیجه بگیری و رفتارشون بسیار خاصه یعنی استاداش کمی بی حوصله ترن نسبت به جاهای دیگه و در عین حال بسیار دقیق.
    من این اواخر دیگه بعد از 2 بار ایمیل زدن به استاد ازشون وقت تلفنی می گیرم.خیلی کم جواب ایمیل را کامل میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Kandoliza نمایش پست ها
    من حدود چندماهه دارم واسه دکترا برای هلند اپلای می کنم و همرمان هم برای آمریکا. یک نکته جالب در مورد هلند فهمیدم این است که نیاز به صبر خیلی زیادی داره تا نتیجه بگیری و رفتارشون بسیار خاصه یعنی استاداش کمی بی حوصله ترن نسبت به جاهای دیگه و در عین حال بسیار دقیق.
    من این اواخر دیگه بعد از 2 بار ایمیل زدن به استاد ازشون وقت تلفنی می گیرم.خیلی کم جواب ایمیل را کامل میدن.
    البته تجربه شخصی من اینو نمیگه، چون در مورد خود من یک هفته بعد از اولین ایمیلی که به استاد زدم منو واسه interview دعوتم کردم و بعد اونم سریعآ قبولم کردنم. من که خودم از این سرعت پیشرفت کارا در دانشگاههای هلند خیلی حیرت زده شدم ولی اینکه تو نوشتن ایمیل کم حوصله و دقیقا قبول دارم چون خیلی کوتاه جواب می دن و تو ایمیل به همه سوالاتم معمولا جواب نمیدن

Question دكترا در هلند + فاند و سایر کمک هزینه ها

سلام دوستان
    من مي خواستم برا دکترا اقتصاد هلند اقدام کنم کسي هست کمکم کنه؟
    کارشناسي علامه طباطبايي بودم و فوق الان دانشگاه تهرانم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط initialking نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مي خواستم برا دکترا اقتصاد هلند اقدام کنم کسي هست کمکم کنه؟
    کارشناسي علامه طباطبايي بودم و فوق الان دانشگاه تهرانم
    توی رشته اقتصاد تیلبورگ هلند بهترین اروپاست.اراسموس هم خیلی خوبه.نهایت تلاشتون رو بکنید از تیلبورگ پذیرش بگیرید.

Junior Member

Question دكترا در هلند + فاند و سایر کمک هزینه ها

سلام دوستان
    هلند برای دکتری پذیرش بافاند داره یا بی فاند؟!
    مرسی

صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین