صفحه 4 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 123

موضوع: آرشیو شده : دكترا در هلند + فاند و سایر کمک هزینه ها ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دكترا در هلند + فاند و سایر کمک هزینه ها

من در رشته ايران شناسي و ادبيات تطبيقي دانشگاه لايدن اقدام كردم. دانشگاه ميگه بايد با هزيه خودت بياي چون فعلا وكنسي ندارند.

آيا كسي در اين رشته در لايدن درس ميخونه؟ ميتونيد راهنمايي كنيد؟

Junior Member

سلام
    من فارغ التحصیل رشته محیط زیست آلودگی ها در مقطع ارشد از دانشگاه علوم تحقیقات تهران می باشم
    دارای 1 مقاله علمی پژوهشی هستم که در 2 کنفرانس بین المللی پذیرش گرفته .در حال حاضر مشغول آمادگی برای شرکت در آزمون زبا ن میباشم
    آیا با این شرایط گرفتن بورسیه برای مقطع دکتری از دانشگاه ی امکان پذیر است ؟و دانشگاهی که از لحاظ علم محیط زیست مطرح باشه وجود دارد؟نمره زبان برای پذیرش چنده؟واز چه زمانی باید اکسپت کرد؟
    و اینکه هزینه زندگی درهلند چقدر است؟
    با تشکر

Junior Member

من برق خوندم معدل لیسانسم از شهیدبهشتی14 و فوقم از بابل 60/16هست 1کنفرانس و 1ژورنال و 3 سال سابقه تدریس (در دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی) دارم زبانم خیلی خوبه آیلتس 7.5 دارم بنظرتون میشه از دانشگاههای هلندفاند برای دکتراگرفت؟ معدل لیسانسم چقدر تاثیرگذاره؟من بیشتردانشگاههای تاپ مدنظرمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_ees نمایش پست ها
    من برق خوندم معدل لیسانسم از شهیدبهشتی14 و فوقم از بابل 60/16هست 1کنفرانس و 1ژورنال و 3 سال سابقه تدریس (در دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی) دارم زبانم خیلی خوبه آیلتس 7.5 دارم بنظرتون میشه از دانشگاههای هلندفاند برای دکتراگرفت؟ معدل لیسانسم چقدر تاثیرگذاره؟من بیشتردانشگاههای تاپ مدنظرمه
    دوست عزیز در هلند پذیرش دکترا مترادف استخدام و حقوق ماهیانه هست که در همه دانشگاهها ثابته. پس فقط باید به دنبال پذیرش باشید و حقوق و مزایا اتوماتیک انجا میشه اما پذیرش گرفتن آسون نیست و داشتن مقاله مرتبط با موضوع پروژه های تحقیقاتی که دانشگاهها اعلام نیاز می کنند، خیلی مفید هست. معدل لیسانس حتما بی تاثیر نیست، اما مقاله یا تز قوی و مرتبط موثر تره. همینطور آزمونهای استاندارد مثل جی آر ای. حتما می دونید که در این سایت میشه موقعیتهای خالی در هلند رو جستجو کرد:
    http://www.academictransfer.com/werk...et_language=en

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط osp نمایش پست ها
    سلام
    من فارغ التحصیل رشته محیط زیست آلودگی ها در مقطع ارشد از دانشگاه علوم تحقیقات تهران می باشم
    دارای 1 مقاله علمی پژوهشی هستم که در 2 کنفرانس بین المللی پذیرش گرفته .در حال حاضر مشغول آمادگی برای شرکت در آزمون زبا ن میباشم
    آیا با این شرایط گرفتن بورسیه برای مقطع دکتری از دانشگاه ی امکان پذیر است ؟و دانشگاهی که از لحاظ علم محیط زیست مطرح باشه وجود دارد؟نمره زبان برای پذیرش چنده؟واز چه زمانی باید اکسپت کرد؟
    و اینکه هزینه زندگی درهلند چقدر است؟
    با تشکر
    سلام، امکان که حتما وجود داره، اما الان هلند هم خیلی رقابتی شده و به علاوه متاسفانه به دلیل تعداد زیاد متقاضی ایرانی به صورت همزمان، گاهی نگرش منفی به وجود میاد. داشتن مقاله در مجلات معتبر و یا نمره آزمونهای استاندارد خیلی به متمایز شدن متقاضیان کمک می کنه. من اطلاع ندارم که کدوم دانشگاه از لحاظ محیط زیست برتره، اما موقعیتهای خالی در وب سایت دانشگاهها و همینطور این سایت:
    http://www.academictransfer.com/werk...et_language=en
    اعلام میشه. نمره زبان به اون شکل استاندارد نیست اما در حدود آیلتس 7 تقریبا همه جا مورد قبوله. هزینه زندگی اینجااز جهات مختلف خیلی مشابه زندگی در تهران هست و با حقوق دانشجوی دکترا به راحتی میشه زندگی دو نفر رو اداره کرد. پس از این لحاظ نگران نباشین.

Junior Member

با سلام و خسته نباشيد
    به نظرتون با اين شرايط شانسي براي پذيرش امسال از يكي از دانشگاههي هلند رو دارم؟

مدرك مهندسي كامپيوتر: سراسري كرمان
    معدل 14

فوق كامپيوتر: آزاد اراك
    معدل 17

4 تا مقاله كنفرانس خارجي
    3تا مقاله كنفرانس داخلي

تافل 62

اونطوري كه خوندم هر دانشگاهي كه به من پذيرش بده عملا هزينه اي برام نداره. درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NikiParsa نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشيد
    به نظرتون با اين شرايط شانسي براي پذيرش امسال از يكي از دانشگاههي هلند رو دارم؟

مدرك مهندسي كامپيوتر: سراسري كرمان
    معدل 14

فوق كامپيوتر: آزاد اراك
    معدل 17

4 تا مقاله كنفرانس خارجي
    3تا مقاله كنفرانس داخلي

تافل 62

اونطوري كه خوندم هر دانشگاهي كه به من پذيرش بده عملا هزينه اي برام نداره. درسته؟
    سلام، از نظر معدل مشکل جدی ندارید و مقالات به زبان انگلیسی اگر مرتبط با پروژه ای باشند که براش درخواست می فرستید مطمئنا کمک می کنند. من فکر می کنم نمره زبان بالاتر و برای برخی از دانشگاهها نمره جی آر ای بتونه شانستون رو بالاتر ببره. بله، در حال حاضر دانشجویان دکترا کارمند دانشگاههای هلند محسوب می شن و حقوق و مزایای نسبتا خوبی دارند.

سلام
    آیا برای گرفتن پذیرش در مقطع دکترا در دانشگاه محدودیت سنی وجود داره؟ ایا سن تاثیری در نحوه پذیرش داره؟
    من 28 سالمه ولی میخوام چند سال کار کنم تا بتونم رزومه ی قوی داشته باشم و بعدش برای دکترا اقدام کنم ایا مشکلی برام بوجود میاد اگه مثلا 3 تا 4 سال دیگه اقدام کنم یعنی حدودا 32 سالگی.
    برای دکترای اقتصاد میخوام اقدام کنم متاسفانه معدلم خیلی پایینه و مقاله ای هم نداشتم تا کنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salamsalam نمایش پست ها
    سلام
    آیا برای گرفتن پذیرش در مقطع دکترا در دانشگاه محدودیت سنی وجود داره؟ ایا سن تاثیری در نحوه پذیرش داره؟
    من 28 سالمه ولی میخوام چند سال کار کنم تا بتونم رزومه ی قوی داشته باشم و بعدش برای دکترا اقدام کنم ایا مشکلی برام بوجود میاد اگه مثلا 3 تا 4 سال دیگه اقدام کنم یعنی حدودا 32 سالگی.
    برای دکترای اقتصاد میخوام اقدام کنم متاسفانه معدلم خیلی پایینه و مقاله ای هم نداشتم تا کنون
    سلام،
    من در 29 سالگی پذیرش گرفتم و کسی خیلی توجهی نداشت، در واقع به سابقه کارم و توصیه نامه های کاریم توجه مثبتی داشتند، اما نمره GMAT دلیل اصلی اونها برای در نظر گرفتن من بود. یعنی سرمایه گذاری روی این آزمون و GRE شانس شما رو خیلی تقویت می کنه و در صورت نبودن این نمره ها گاهی فورا ***** می کنن...

با درود
    دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید. رزومه ام بطور خلاصه اینه:
    لیسانس مهندسی صنایع (علم وصنعت) معدل 13
    ارشد مدیریت صنعتی (تهران) معدل 17
    2 تا مقاله ISI
    تافل 90
    GRE هم 1260 (800+460)
    میخام تو هلند 2 تا دانشگاه اپلای کنم، رتبه بندیه خاصی دارن؟ به نظرتون من تو کدوم دانشگاه شانس بیشتری دارم!؟!؟
    با سپاس