صفحه 7 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 123

موضوع: آرشیو شده : دكترا در هلند + فاند و سایر کمک هزینه ها ( تا سال 2012 )

Junior Member mohammadreza heidari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chalmers

پیش فرض پاسخ : دكترا در هلند + فاند و سایر کمک هزینه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط disaster نمایش پست ها
    پوزیشن هایی که برای دکتری توی هلند باز میشه واقعا خیلی خیلی رقابتیه، من تا حالا واسه دوتاش اپلای کردم هیچ کدوم قبول نشدم (معدل لیسانس:17، معدل فوق 19.45، هر دو شاگرد اول، تافل 94 ،و چند تا مقاله بین المللی) ، نمیدونم اینا دنبال چی هستن دیگه؟؟ خیلی نا امید شدم
    دوست گرامی اینا بیشتر به صحبت حضوری نیاز داره تا بتونی نشون بدی که فرد لایق برای اون پزیشن هستید .. اگر از دوستانتون کسی اونجاست که میتونه رزومه شما رو ببره و حضوری توضیحات بده ..اثرش خیلی زیاد تر از ایمیل و تماس اینترنتی هست ...این تجربه منه ..موفق باشید

Junior Member mohammadreza heidari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmecha نمایش پست ها
    حس بدی نبست هلند پیدا کردم. دانشگاه گرونیگن یک پوزیشن داشت مهلتش تا 12 شب 15 ژانویه بود و صفحه ی اول سایتشم نوشته بود تا اخرین لحظه پوزیشن بازه و امروز رو وقت دارید ولی وقتی لینک اپلایش رو می زدم می گفت پوزیشن دیگر موجود نیست! میلم زدم به استادای مربوطش تا الان که کسی محلم نذاشته! انگار نه انگار که مردم کلی وقت گذاشتن statement of research interests نوشتن! حس کردم دسیسه کردن و آدمه خودشنو گرفتن!
    بچه های دیگم اگه به این مشکل برخورد کردن بگن و یا اگه راه کاری به ذهنتون می رسه بگید لطفاً
    هلند و دانمارک با توجه به اینکه تحصیلات دکترا در سابقه کار مورد نیاز برای اقامت محاسبه میشه خیلی وحشتناک رقابتی شده ...ولی به هر حال پیگیری تلفنی هم شاید کمک کنه .... دوستان اتریش و بلژیک به نسبت راحت تر میشه رو گرفتن پزیشن حساب کرد ....

سلام
    با شرایط زیر به نظر شما چقدر شانس گرفتن بورس از دانشگاه های هلند وجود داره:
    لیسانس شیمی از دانشگاه تبریز با معدل 15
    فوق لیسانس شیمی از دانشگاه تربیت معلم تهران با معدل 18
    آیلتس 7/5
    یک مقاله ای اس ای
    4 کنفرانس خارجی

سلام دوستان .من به1 استاد در هلند ایمیل فرستادم همراه باcvو بعد از مدتی به 1 نفر در همون دانشگاه ایمیل زدم که من جوابی دریافت نکردم. و اون اقا پرسیده بود. و استاد مربوطه گفته بود سی وی من هم رفته برای بررسیو و بعد از بررسیها چند نفر برای مصاحبه دعوت میشن. این ایمیل اخر تاریخ 18 ژانویه بود. من میخوام بدونم هنوز باید منتظر باشمو. واین پروسه بررسیها چقدر طول میکشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elham ghasemi نمایش پست ها
    سلام دوستان .من به1 استاد در هلند ایمیل فرستادم همراه باcvو بعد از مدتی به 1 نفر در همون دانشگاه ایمیل زدم که من جوابی دریافت نکردم. و اون اقا پرسیده بود. و استاد مربوطه گفته بود سی وی من هم رفته برای بررسیو و بعد از بررسیها چند نفر برای مصاحبه دعوت میشن. این ایمیل اخر تاریخ 18 ژانویه بود. من میخوام بدونم هنوز باید منتظر باشمو. واین پروسه بررسیها چقدر طول میکشه؟
    برای من که آیندهوون بود یک ماه طول کشید این مرحله. بعد گفتن حالا مصاحبه و ادامه ماجرا...

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjalali نمایش پست ها
    برای من که آیندهوون بود یک ماه طول کشید این مرحله. بعد گفتن حالا مصاحبه و ادامه ماجرا...
    ممنونم. از من دانشگاه واگنینگ است. منظورتون اینه که منتظر باشم ببینم چی میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elham ghasemi نمایش پست ها
    ممنونم. از من دانشگاه واگنینگ است. منظورتون اینه که منتظر باشم ببینم چی میشه؟
    بله. معمولا چه قبول بشین چه رد بشین بهتون ایمیل می زنن.

با سلام خدمت تمام دوستان
    محمد هستم، فارق التحصیل ارشد عمران- خاک و پی دانشگاه بوعلی سینا همدان، معدل 16.62 (پایان نامه 20 )،
    در حال خواندن برای زبان IELTS هستم. (هنوز زبان ندارم).
    حدود 10 مقاله کنفرانس بین المللی، 12 مقاله داخلی، همکاری در 2 مقاله ISI و یک ژرنال بین المللی، همکاری در یک مقاله ISI در دست داوری، یک ثبت اختراع صنعتی در کشور، حدود 6 سال سابقه کار با بیمه، حدود 3 سال تدریس در جهاد دانشگاهی و مشاوره یک پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد را در کارنامه خود دارم. به شدت به دنبال Apply کردن برای مقطع دکتری در هلند یا اتریش یا بلژیک یا اسکاندیناوی هستم (اولویت با هلند و اتریش) اگر بشه راهنمایی کنین. دنبال fund یا scholarship هستم.
    باز هم سپاسگزارم.
    محمد

Junior Member Piale آواتار ها

سلام به همه،
    من 3تا سوال راجع به دکترای هلند دارم، ممنون می شم کمک کنید.
    1- عموما پروسه بررسی رزومه ها واسه پی اچ دی پوزیشن از زمان ارسال تا زمان که جوابی می فرستن چقده؟ حدودا؟ خصوصا واسه دانشگاه تو دلف.
    2-واسه دکترا هم حتما باید مدرک تافل ای بی تی باشه(دلفت واسه مستر گفته فقط ای بی تی)؟ آخه من واسه تافل پی بی تی ثبت نام کردم.
    3- دانشگاههای هلند واسه دکتر پذیرش کاندیشنال می دن تا نمره زبانم بیاد؟ یا اینکه کلا رجکتم
    ممنون

Junior Member

سلام
    من برای یه پوزیشن پی اچ دی در هلند اپلای کردم. میخوام بدونم روال گرفتن پذیرش چی هست؟ فعلا یه مصاحبه با اسکایپ باهام انجام دادن. این تا چه حد امیدوار کننده هست؟ آیا حتما مصاحبه حضوری هم باید انجام بشه؟ احتمال رد شدن بعد از مصاحبه حضوری هم هست؟

ممنون