صفحه 23 از 53 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 525

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۱

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۱

سلام
    آیا کسی فردا از تهران میاد مشهد؟ یا کسی میتونه این گواهی بانکی من را بگیره بفرسته مشهد؟ من با بانک هماهنگ کردم که یک نفر بره وبگیره بهش بدهند. هزینه اش را هم من پرداخت میکنم.
    راستش فکر کنم این گواهی بانک حیاتیه برای من. من فردا ظهر از اصفهان برای مشهد بلیط دارم نمی زسم برم از بانک بگیرم
    آدرس بانک خ فردوسی جنب خ سزهنگ سخایی ساختمان ش3 اداره بین الملل بانک مسکن
    احمدصالحی
    ویرایش توسط ahmadagha23 : June 18th, 2011 در ساعت 10:14 PM دلیل: حذف تلفن

Junior Member

Smile پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۱

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadagha23 نمایش پست ها
    سلام
    آیا کسی فردا از تهران میاد مشهد؟ یا کسی میتونه این گواهی بانکی من را بگیره بفرسته مشهد؟ من با بانک هماهنگ کردم که یک نفر بره وبگیره بهش بدهند. هزینه اش را هم من پرداخت میکنم.
    راستش فکر کنم این گواهی بانک حیاتیه برای من. من فردا ظهر از اصفهان برای مشهد بلیط دارم نمی زسم برم از بانک بگیرم
    آدرس بانک خ فردوسی جنب خ سزهنگ سخایی ساختمان ش3 اداره بین الملل بانک مسکن
    احمدصالحی
    احمد جان اصلا نگران نباش همون قدیمی رو ببر + کپی جدید و اونجا قدیمی رو ارائه بده ۹۹٪ مشکلی نخواهد بود ۱٪ اگر سوال کرد واقعیت رو بگو که بانک باید از تهران اصلش رو می فرستاده و تا زمانی که می خواستی بیای نرسیده دستت
    تا اونجا که من دیدم افسر فوق العاده منطقی بود و قبول می کنه نهایتا اگر گفت اصلش رو می خواهد می تونی بهش بگی هفته بعد بوسیله یکی براشون می فرستی ولی فکر نکنم کار به اونجاها بکشه

موفق باشی
    حواست به پاس های ما هم باشه

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

دوستان خواهشا فقط نتایج و تجربیات مصاحبه را در این تاپیک مطرح نمایید.

بحث درباره وقت سفارت و ویزای ترکمنستان را در این تاپیک دنبال کنید.

بحث درباره وضعیت کلیرنس در ترکمنستان را در این تاپیک دنبال کنید.

بحث درباره pick up ویزا از ترکمنستان را در این تاپیک دنبال کنید.

پستهای نامربوط قبلی کم کم به تاپیک مربوطه منتقل خواهد شد.

با تشکر از همکاریتون
    ویرایش توسط rashdy_chem : June 22nd, 2011 در ساعت 11:01 AM

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک / علم و صنعت

برای برآورد راحت تر Acceptance Rate ویزای امریکا در سفارت ترکمنستان، اطلاعاتم رو اینجا می زارم:

1- ویزای F1 برای تحصیل PhD
    2- از University of Texas at Dallas و Colorado School of Mines پذیرش full fund دارم. اولی RA و دومی TA
    3- با I-20 دانشگاه Colorado واسه ویزا اقدام کردم. البته می خوام Dallas بخونم ولی I-20ش آماده نبود. بعد Transfer می کنم
    4- June 10,2011 به سفارت امریکا در عشق آباد میل زدم. واسه June 13,2011 وقت دادن.

سوالاتی که در مصاحبه پرسیده شد:

1- شما در DS-160 نوشتید که الان مشغول به کار نیستید, تاریخ فارغ التحصیلی ارشدتون 4 ماه پیش بوده. تو این مدت به چه کاری مشغول بودین؟
    2- تو کارشناسی Face Recognition کار کردین. میشه توضیح بدین در موردش.
    3- تو ارشد چه فعالیت هایی کردین؟
    4- چرا تصمیم دارین دانشگاه Colorado برین؟
    5- چرا اسم رشته PhDتون Systems Engineering هستش؟
    6- میشه در مورد برنامه هاتون تو دوره PhD توضیح بدین.

خوشبختانه بعد از اینکه هر سوال رو جواب می دادم, تایید می کرد و کاملاً راضی به نظر می رسید. آخرش گفت می شه من CVتون را واسه خودم نگه دارم. گفتم Sure buddy. در نهایت گفت من تمامی اطلاعاتی که نیاز داشتم را دریافت کردم و می دونم که شما باید August 21,2011 امریکا باشین. نگران نباشین چون یکی دو هفته دیگه ویزاتون آماده می شه.

Junior Member

سلام به همه بروبچ اين تاپيك
    من اينا رو دارم تو هتل آق التين مينويسم ولي متاسفانه بخاطر مشكل اينترنت نميتونم همين الان آپلودشون كنم. همين يك ساعت پيش (20 جولاي) مصاحبه داشتم كه به خير گذشت.
    اول از همه يه تشكر ويژه از آقاي خادم زاده دارم كه باعث شد اين تاپيك شكل بگيره كه كمك بزرگي بود به بچه هايي كه نتونسته بودن از جاهاي ديگه وقت بگيرن (از جمله خودم). ضمنا سلام شمارو به آقاي قوانچ فرستادم. تا گفتم احمد سلام رسوند گفت: خادم زاده!؟

تا عشق آباد:
    مرز ما ساعت 8 باز ميشه، واسه اونا ساعت 9!!! پس زودتر از 8 اونجا باشين فقط علافيه. در مورد مسير رسيدن به عشق آباد كه همون مسيري كه جناب خادم زاده فرمودن بهترين (و احتمالا تنها) مسير هست.

قبل از مصاحبه:
    در مورد هتل ميشه گفت يكي از بهترين گزينه هاست به شرطي كه بتونين 2 روز دندون رو جيگر بذارين و تو اينترنت نرين (ظاهرا اين هتل هميشه اينترنتش مشكل داره!). يه موضوع ديگه اينكه هر تاكسي شخصي اي سوار شدين بيشتر از 3 منات ندين (چه يك نفر سوار اون تاكسي شدين چه 10 نفر، به ماشين شخصي كلا 3 منات بدين!). وقتي ميخاين برين سفارت (از هتل آق التين)، كافيه تو خيابون سمت راست هتل بايستين (از درب اصلي بياين بيرون برين سمت راست) و هر ماشيني كه سرعتشو كم كرد بهش بگين عشق آباد هتل (اكثر تاكسي ها يا سفارت آمريكا رو بلد نيستن يا اصلا نميفهمن شما چي ميگي!! ولي هتل عشق آباد رو همه بلدن).

سفارت:
    همونطور كه قبلا گفته شد اصلا زودتر از يك ربع اونجا نرسين (اختلاف زمان عشق آباد و تهران رو فراموش نكنين). اجازه تشكيل صف جلوي درب سفارت داده نميشه (يارو مياد ميگه يه ذره برين پاييينتر). ساعت 2 شروع ميكنن به داخل فرستادن، يكي يكي.
    من لپتاپ، فلش و موبايل همرام نبردم. هر كدوم ازينا همراتون باشه دم در تحويل ميگيرن. اگه پاكت بسته همراتون دارين قبل از بازرسي بدني بايد بازش كنين ولي اگه مثل ريزنمرات بايد بسته باشه تا رسمي بمونه، همونجا كسي كه بازرسي ميكنه بازش ميكنه و يه مهر روش ميزنه كه خودمون بازش كرديم.
    كم كم همه 20 نفري كه اون روز وقت داشتيم به اتاق انتظار رسيديم. در همين مدتي كه بچه ها به اتاق انتظار ميرسيدن، شروع كردن به تحويل گرفتن مدارك (به همراه 140 دلار) و دادن شماره. فقط و فقط مدارك اصلي اينجا به درد ميخوره. مثلا من كه فاند نداشتم اول از همه گفت DS160 confirmation page، بعد رسيد پرداخت سويس في و در نهايت I-20. اينجا بود كه با نگاه به I-20 گفت شما بايد bank statement داشته باشي كه منم بهش دادم. ضمنا پرسيد CV هم داري يا نه (داشتنش اختياري بود)، كه منم رزومه رو دادم. همه مدارك رو چك كرد بعد 140 دلار رو هم گرفت و يك شماره بهم داد.

مصاحبه:
    وقتي جوزف (مصاحبه كننده) شمارم رو صدا زد رفتم تو اتاق و بعد از گرفتن اسكن انگشت ها فقط يه سوال پرسيد؛ چرا اين دانشگاه رو انتخاب كردي؟ كه منم گفتم تو رشته من يكي از بهترين هاست. همين!!! البته آخرش هم پرسيد كه كي ميخواي آمريكا باشي، گفتم با توجه به I-20 بايد تا 16 آگست خودمو به دانشگاه معرفي كنم كه فكر ميكنم بهتره 10 روز زودتر اونجا باشم واسه خونه و همخونه و غيره. اونم گفت كاملا منطقيه!

تمام مدت داشت واسه خودش تايپ ميكرد و هيچ كدوم از مدارك سابقه كار، پيشنهاد كار، شناسنامه، كارت ملي و غيره رو ازم نخواست (منم حرفي نزدم). شما هم حواستون باشه اصرار نداشته باشين كه يه مدركي كه ازتون نخواستن رو به زور بهشون بدين چون ممكنه كم كم بد عادت بشن و كار واسه بقيه بچه ها سخت بشه. البته اين باعث نميشه كه شما اين مدارك رو همراتون نبرين و بهتره براي اطمينان تا جاييكه ميتونين با مدارك كامل برين چون از نظر رواني براي خودتون تاثير مثبت داره.

راستي يه چيزي بگم كه از سكته كردنتون درآخر مصاحبه جلوگيري كنه. وقتي كارش تموم ميشه، ميگه "متاسفانه ما نميتونيم الان ويزا رو براتون صادر كنيم و نياز به administration process و ... داره". يه وقت فكر نكنين ميخواد بگه "متاسفانه ما نميتونيم به شما ويزا بديم"

از بين تمام كسايي كه اونجا بودن تا جاييكه من خبر دارم، يه دختر مجرد كه به قول خودشون تو تمام ايالت هاي آمريكا فاميل دارن رد شدن و 2 نفر كه واسه دوره زبان ميخواستن برن.

بقيه چه توريستي (عروسي، ديدن خونواده و ...) چه كنفرانس و چه تحصيلي (با و بدون فاند و در هر مقطعي، فوق و دكترا) همه قبول شدن. خلاصه خيالتون راحت باشه، جوزف بيشتر ازون كه فكرشو بكنين منطقي هست. حتي اگرم رد بشين دقيقا بهتون ميگه چرا ردتون كرده و راهنمايي ميكنه كه چكار كنين.

بازم از آقاي خادم زاده و تمام بچه هاي اين فروم بابت كمك هاي بسيار مفيدشون ممنونم.
    موفق باشيد
    ویرایش توسط tbooti : June 22nd, 2011 در ساعت 10:29 AM
    براي اجتناب از پست هاي اضافه، در صورت مفيد بودن مطلب لطفا از +\_ براي تشكر استفاده كنيد. البته در صورت غير مفيد بودن هم اين دكمه به كارتون مياد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - خواجه نصیرالدین طوسی

سلام به همه بچه های این فروم

من و دوستم هم دیروز (21 جون) مصاحبه داشتیم. من پذیرش دکترا بدون فاند بودم (عمران) و دوستم هم فول فاند دکترا برای فیزیک بود. هر دومون راحت تر از اونچه که فکر می کردیم ویزا گرفتیم. البته اینم باید گفت که آفیسر (جوزف) هم آدم خیلی منطقی و آرومی بود و چهره دلنشینی هم داشت. وقتی هم که با ما صحبت می کرد هیچ استرسی وارد نمی کرد. البته همون طور که کاربر tbooti گفتن آخرش یه شوک کوچولو میده چون میگه " متاسفانه ما نميتونيم الان ويزا رو براتون صادر كنيم و نياز به administration process و ... داره" که البته من وقتی به اتاق انتظار برگشتم دوستان گفتند که منظورش clearance هستش نه ریجکت!!!! البته یادتون باشه خواهشن همون طور که کاربر قبلی گفتن هیچ چیز اضافه بهشون ندین. فقط I20، نامه بانک، رزومه، DS160 confirmation و Sevis Fee

این سفارت می تونه یکی از گزینه های بسیار عالی برای کسایی باشه که I20 اشون دیر رسیده یا هنوز به دلایلی نتونستن وقت بگیرن، چون هم خلوته ( دیروز که وقت اختصاصی برای دانشجوها بود فقط 7 نفر اومده بودن مصاحبه دانشجویی و حدود 10 نفر هم برای توریست) ، هم افیسر (جوزف) منطقی داره و هم خیلی منظمه.

من اولین نفر توی صف بودم که برای مصاحبه رفتم. ساعت 2:10 وارد سفارت شدم و 2:30 مدارک و 140 دلار رو گرفتن و ساعت 2:45هم صدام زدن برای مصاحبه. درمجموع 3 دقیق مصاحبه طول نکشید. ساعت سه هم من و دوستم از سفارت اومدیم بیرون. بعد بلافاصله به هتل عشق آباد که روبه روی سفارت هست برگشتیم و سریع به سمت مرز حرکت کردیم. حدود 3:50 بود که به باجگیران رسیدیم. البته وقتی رسیدیم کارمندها داشتن می رفتن و هول هولی اجازه خروج رو به ما دادن. نکته جالب این بود که فقط پرسیدن چیز ممنوع از کشور خارج نمی کنی؟ ما هم گفتیم نه و حتی زحمت گشتن ساک ما رو هم به خودشون ندادن! البته تو ایران هم وضع بهتر از اونجا نبود. ما که وارد شدیم هیچ کسی نبود ساک رو چک کنه فقط یه پلیس پاسپورت ما رو مهر زد و گفت به سلامت. بعد هم به قوچان اومدیم و بلافاصله به سمت تهران حرکت کردیم که امروز 6:30 صبح به تهران رسیدیم.

چند نکته در مورد عشق آباد:
    1- اکثر مردم اونجا خصوصا کارمندای هتل انگلیسی بلد نیستن و اونجا فقط با ایما و اشاره منظورمون رو بهشون می فهموندیم. اونجا یکی یه کم ترکی بلد باشه کارش راحت راه می افته.
    2-ما در هتل عشق آباد بودیم و اتاق 20 دلاری گرفتیم که از خیلی از مسافرخونه های ایران هم بدتر بود. من پیشنهاد می کنم اگه کسی خواست توی این هتل بره اتاق های 35 یا 50 دلاری که در طبقه 6 و 7 هتل هست بگیره که درسته قیمتش بالاتره ولی خیلی می ارزه.
    3- مشکل اینترنت و تلفن هم اونجا خیلی اذیت میکنه. ایرانسل که خودش میگه ترکمنستان رو پوشش میده اونجا کار نمی کرد و اینترنت هم در پاساژ ییمپاش قابل دسترسی بود. برای همین بهتره حتما از این پاساژ سیمکارت خود ترکمنستان رو بگیرید.

در مورد مسیر اومدن هم بگم که ما از مشهد تا مرز با یه شخصی که 25000 تومان گرفت اومدیم ولی تاکسی ها معمولا 45000 می گرفتن. البته آقای احمد صالحی که خودشم از بچه های این فروم هستش گفت که از مشهد رفته قوچان و بعد از اونجا اومده مرز و براش ارزون تر در اومده. در ضمن از مشهد (فلکه آب) ساعت 8:30 راه افتادیم که حدود 11 به مرز رسیدیم.

در پایان از کمک های بچه های این فروم علی الخصوص آقای خادم زاده و همچنین آقای نفسی قرجه و قوانج ( قصد تبلیغ ندارم) تشکر می کنم. من امسال تو وقت گرفتن خیلی مشکل داشتم ولی به لطف تجربه و راهنمایی های بچه های این فروم تونستم به راحتی ویزا بگیرم. ان شاء الله که همه بتونن ویزا بگیرن.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک- شهیدبهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhn65 نمایش پست ها
    سلام به همه بچه های این فروم

من و دوستم هم دیروز (21 جون) مصاحبه داشتیم. من پذیرش دکترا بدون فاند بودم (عمران) و دوستم هم فول فاند دکترا برای فیزیک بود. هر دومون راحت تر از اونچه که فکر می کردیم ویزا گرفتیم. البته اینم باید گفت که آفیسر (جوزف) هم آدم خیلی منطقی و آرومی بود و چهره دلنشینی هم داشت. وقتی هم که با ما صحبت می کرد هیچ استرسی وارد نمی کرد. البته همون طور که کاربر tbooti گفتن آخرش یه شوک کوچولو میده چون میگه " متاسفانه ما نميتونيم الان ويزا رو براتون صادر كنيم و نياز به administration process و ... داره" که البته من وقتی به اتاق انتظار برگشتم دوستان گفتند که منظورش clearance هستش نه ریجکت!!!! البته یادتون باشه خواهشن همون طور که کاربر قبلی گفتن هیچ چیز اضافه بهشون ندین. فقط I20، نامه بانک، رزومه، DS160 confirmation و Sevis Fee

این سفارت می تونه یکی از گزینه های بسیار عالی برای کسایی باشه که I20 اشون دیر رسیده یا هنوز به دلایلی نتونستن وقت بگیرن، چون هم خلوته ( دیروز که وقت اختصاصی برای دانشجوها بود فقط 7 نفر اومده بودن مصاحبه دانشجویی و حدود 10 نفر هم برای توریست) ، هم افیسر (جوزف) منطقی داره و هم خیلی منظمه.

من اولین نفر توی صف بودم که برای مصاحبه رفتم. ساعت 2:10 وارد سفارت شدم و 2:30 مدارک و 140 دلار رو گرفتن و ساعت 2:45هم صدام زدن برای مصاحبه. درمجموع 3 دقیق مصاحبه طول نکشید. ساعت سه هم من و دوستم از سفارت اومدیم بیرون. بعد بلافاصله به هتل عشق آباد که روبه روی سفارت هست برگشتیم و سریع به سمت مرز حرکت کردیم. حدود 3:50 بود که به باجگیران رسیدیم. البته وقتی رسیدیم کارمندها داشتن می رفتن و هول هولی اجازه خروج رو به ما دادن. نکته جالب این بود که فقط پرسیدن چیز ممنوع از کشور خارج نمی کنی؟ ما هم گفتیم نه و حتی زحمت گشتن ساک ما رو هم به خودشون ندادن! البته تو ایران هم وضع بهتر از اونجا نبود. ما که وارد شدیم هیچ کسی نبود ساک رو چک کنه فقط یه پلیس پاسپورت ما رو مهر زد و گفت به سلامت. بعد هم به قوچان اومدیم و بلافاصله به سمت تهران حرکت کردیم که امروز 6:30 صبح به تهران رسیدیم.

چند نکته در مورد عشق آباد:
    1- اکثر مردم اونجا خصوصا کارمندای هتل انگلیسی بلد نیستن و اونجا فقط با ایما و اشاره منظورمون رو بهشون می فهموندیم. اونجا یکی یه کم ترکی بلد باشه کارش راحت راه می افته.
    2-ما در هتل عشق آباد بودیم و اتاق 20 دلاری گرفتیم که از خیلی از مسافرخونه های ایران هم بدتر بود. من پیشنهاد می کنم اگه کسی خواست توی این هتل بره اتاق های 35 یا 50 دلاری که در طبقه 6 و 7 هتل هست بگیره که درسته قیمتش بالاتره ولی خیلی می ارزه.
    3- مشکل اینترنت و تلفن هم اونجا خیلی اذیت میکنه. ایرانسل که خودش میگه ترکمنستان رو پوشش میده اونجا کار نمی کرد و اینترنت هم در پاساژ ییمپاش قابل دسترسی بود. برای همین بهتره حتما از این پاساژ سیمکارت خود ترکمنستان رو بگیرید.

در مورد مسیر اومدن هم بگم که ما از مشهد تا مرز با یه شخصی که 25000 تومان گرفت اومدیم ولی تاکسی ها معمولا 45000 می گرفتن. البته آقای احمد صالحی که خودشم از بچه های این فروم هستش گفت که از مشهد رفته قوچان و بعد از اونجا اومده مرز و براش ارزون تر در اومده. در ضمن از مشهد (فلکه آب) ساعت 8:30 راه افتادیم که حدود 11 به مرز رسیدیم.

در پایان از کمک های بچه های این فروم علی الخصوص آقای خادم زاده و همچنین آقای نفسی قرجه و قوانج ( قصد تبلیغ ندارم) تشکر می کنم. من امسال تو وقت گرفتن خیلی مشکل داشتم ولی به لطف تجربه و راهنمایی های بچه های این فروم تونستم به راحتی ویزا بگیرم. ان شاء الله که همه بتونن ویزا بگیرن.
    موفق باشید
    امیر و سعید... تبریک به هر 2تون
    آقا امیر منو یادت رفت بگی که با کپی I-20 امده بودم و گفتن که این قبول نیست... اصلشو میخواییم.... میدونی با هم رسیدیم تهران...ایول دمتون گرم خوب شد اینو هم گفتی که میشه ضربتی به مرز هم رسید همون روز...
    صبح امروز همینکه رسیدم تهران و خوابیدم یکی زنگ در رو زد ... به همه بگممممممممممممم میدونین کی بود؟!!!!
    پست چی.... I-20 رو آورد!!!!

نوش دارو بعد از مرگ سهراب
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم<br />موجیم که آسودگی ما عدم ماست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام، منم 21 جون مصاحبه شدم، همه چيز عالي بود، جوزفم فوق العاده مهربون هستش، فقط همون چيزي كه دوستمون گفتن، تا چيز اضافه اي نخواست رو نكنين. مثلاً از من ريسرچ پلن نخواست، ولي من اشتباه كردم اونو دادم بهش. آخر سرم گفت من نمي دونم كي كلير بشي :دي (مثل اينكه به بعضي از بچه ها گفته يك تا دو هفته طول مي كشه)
    بعدم گفت كي بايد اونجا باشي؟ منم باز راستشو گفتم، گفتم توي آي-بيست نوشته 16 آگوست، ولي من ايميل زدم گفتن تا 1 هفته ديرتر هم اشكال نداره، حالا همه ميگن 1 هفته زودتر برا خونه و اينا، كلاً نمي دونم حواسم كجا بوده اون روز؟‌ :دي
    ايشالا همتون موفق باشيد و زودي كليرنس همتون بياد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط helnaz نمایش پست ها
    سلام، منم 21 جون مصاحبه شدم، همه چيز عالي بود، جوزفم فوق العاده مهربون هستش، فقط همون چيزي كه دوستمون گفتن، تا چيز اضافه اي نخواست رو نكنين. مثلاً از من ريسرچ پلن نخواست، ولي من اشتباه كردم اونو دادم بهش. آخر سرم گفت من نمي دونم كي كلير بشي :دي (مثل اينكه به بعضي از بچه ها گفته يك تا دو هفته طول مي كشه)
    بعدم گفت كي بايد اونجا باشي؟ منم باز راستشو گفتم، گفتم توي آي-بيست نوشته 16 آگوست، ولي من ايميل زدم گفتن تا 1 هفته ديرتر هم اشكال نداره، حالا همه ميگن 1 هفته زودتر برا خونه و اينا، كلاً نمي دونم حواسم كجا بوده اون روز؟‌ :دي
    ايشالا همتون موفق باشيد و زودي كليرنس همتون بياد
    نگران نباش جوزف اکثرا اخر حرفش می گه نمی تونم الان ویزاتون صادر کنم واگه ازش بپرسید چقدر طول می کشه میگه بین 2 روز تا 2 هفته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نه آخه پرسيدم ازش، گفت نمي دونم :دي
    البته من رشتم مكانيك هست، ممكن هست با بقيه فرق كنه

نقل قول نوشته اصلی توسط forozan نمایش پست ها
    نگران نباش جوزف اکثرا اخر حرفش می گه نمی تونم الان ویزاتون صادر کنم واگه ازش بپرسید چقدر طول می کشه میگه بین 2 روز تا 2 هفته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)