صفحه 53 از 53 نخستنخست ... 34344454647484950515253
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 525 , از مجموع 525

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۱

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۱

نقل قول نوشته اصلی توسط guardesign نمایش پست ها
    سلام<br>دوستان من می خوام برای عشق آباد وقت بگیرم می خواستم بدونم که مصاحبه به زبان فارسی است یا نه ؟ و من پارسال از انکارا برای ویزا تورسیتی رد شدم به نظرتون تاثیری داره یا نه ؟ مرسی
    اين سفارت به شما امكان استفاده از مترجم فارسي رو ميده. در مورد تاثير رد شدن هم بايد بگم كه كاملا بستگي به علت رد شدنتون داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaaz نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. من و همسرم هم براي 6 دسامبر وقت داشتيم و همه چيز خيلي خوب پيش رفت. اون روز فقط ما وقت مصاحبه داشتيم و در نتيجه همون ساعت 9 وارد سفارت شديم و بعد از ارائه مدارك و پرداخت پول و انتظار 5 دقيقه اي وارد اتاق مصاحبه شديم و مصاحبه انجام شد. سوالها هم اغلب همون چيزهايي بود كه ساير دوستان گفتند. (كدوم دانشگاه؟ كي ساپرت ميكنه؟ ...) و در پايان اون برگه Internal processing رو داد دستم. فقط يه موردي كه برام جالب بود اين بود كه موقع خروج از مرز ايران بعد از كنترل پاسپورتها رفتيم پشت يه باجه با پنجره شيشه اي كه مسوولش از ما در مورد وقت سفارت آمريكا سوال كرد و كلي هم تجربيات ديگران رو براي ما بازگو كرد. همينطور اطلاعاتي راجع به مصاحبه سفارت به ما داد. معلوم بود كه از علت سفر ما با خبر هست. همينطور از نحوه مصاحبه و نتايج دوستان ديگه. موقع برگشت هم باز رفتيم پيشش. من رو به اسم صدا كرد و از نتيجه مصاحبه پرسيد. برام يكم عجيب اومد. از دوستان كسي تجربه مشابه داشته؟
    سلام و تبریک به شما .اگه منظورتون همون نهاد .. !که در مورد ما هم همین وضعیت بود.و از همه چیز اطلاع داشتند و نتایج سایر دوستان رو هم به ما گفتن.به نظر آدم های خون گرمی می رسیدن!!!

Junior Member Purdue آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Purdue University - Civil Eng. - Geomatics

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaaz نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. من و همسرم هم براي 6 دسامبر وقت داشتيم و همه چيز خيلي خوب پيش رفت. اون روز فقط ما وقت مصاحبه داشتيم و در نتيجه همون ساعت 9 وارد سفارت شديم و بعد از ارائه مدارك و پرداخت پول و انتظار 5 دقيقه اي وارد اتاق مصاحبه شديم و مصاحبه انجام شد. سوالها هم اغلب همون چيزهايي بود كه ساير دوستان گفتند. (كدوم دانشگاه؟ كي ساپرت ميكنه؟ ...) و در پايان اون برگه Internal processing رو داد دستم. فقط يه موردي كه برام جالب بود اين بود كه موقع خروج از مرز ايران بعد از كنترل پاسپورتها رفتيم پشت يه باجه با پنجره شيشه اي كه مسوولش از ما در مورد وقت سفارت آمريكا سوال كرد و كلي هم تجربيات ديگران رو براي ما بازگو كرد. همينطور اطلاعاتي راجع به مصاحبه سفارت به ما داد. معلوم بود كه از علت سفر ما با خبر هست. همينطور از نحوه مصاحبه و نتايج دوستان ديگه. موقع برگشت هم باز رفتيم پيشش. من رو به اسم صدا كرد و از نتيجه مصاحبه پرسيد. برام يكم عجيب اومد. از دوستان كسي تجربه مشابه داشته؟
    با سلام به شما دوست عزیز
    بله من هم موقع رفتن به سمت عشق آباد یک ربعی با اون آقا که یه مقدار تپل بود صحبت کردم. صحبت ما بیشتر در مورد رشته تحصیلی ایشون و علاقه ش به ادامه تحصیل بود و من یه مقدار در مورد دانشگاههایی که میتونه توشون کارشناسی ناپیوسته بخونه راهنماییش کردم. البته علت سفر من رو هم پرسید و من هم راستش رو گفتم. انسان خوبی بود و چند باری عذر خواهی کرد که وقتم رو میگیره. البته در روز بازگشت فرد دیگه ای پشت اون پنجره بود که فقط از نتیجه مصاحبه پرسید.

در ضمن انشالله که 2 هفته ای کلیر میشید.
    موفق باشید
    حقیقت واژه تلخیست در قاموس ناپاکان ....... من از نقش حقیقتهای حلق آویز می ترسم

نقل قول نوشته اصلی توسط shs_6583 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من روز 10 نوامبر مصاحبه داشتم، و بعد از 2 هفته کلیر شدم.
    از طریق آقای****** برای پیک آپ اقدام کردم، مروز هم ویزام دستم رسیده، مالتیپل و 2 ساله
    کارشناسی مهندسی شیمی بوده و مستر مهندسی محیط زیست با فاند هستم.
    برای همتون آرزوی موفقیت دارم، اگر سوالی دارید حتما بتونم کمکتون می کنم ...
    سلام
    شما براي گرفتن ويزا چقدر هزينه كرديد از طريق آقاي************؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

لطفا برای ادامه بحث به تاپیک "نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۲" مراجعه کنید. موضوع قفل میشود.

با تشکر.
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)