صفحه 7 از 53 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 525

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۱

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۱

نقل قول نوشته اصلی توسط akhademzadeh نمایش پست ها
    مراحل:
    1) شما باید دعوت نامه داشته باشید به این منظور هم آژانس ها براتون می تونن دعوتنامه بگیرن. من همونطور که در پست شماره 4 گفتم این کار رو آقای .... برام انجام دادن که ایشون خیلی انسان نیکی هستند (حد اقل در مورد من اینطور بود) آژانس های تهران هم این کار رو انجام می دن.
    2) بعد از گرفتن دعوت نامه اون رو به سفارت امریکا در عشق آباد ایمیل کنید تا بهتون وقت بده.
    3) حالا باید با کمک دعوتنامه ویزای ترکمنستان باید بگیرید که دو راه داره. راه اول: سر مرز خروج که هزینه اش برای هر نفر حدود 62 دلار می شه و راه دوم: در سفارت ترکمن در مشهد یا تهران که هزینه و مدت زمان مورد نیاز رو نمی دونم

سفارت امریکا میگه ویزای ترکمنستان میخام نه دعوتنامه حالا مشکل اینه که ایا اگه ویزا (یا حتی دعوتنامه) گرفتیم و نوبت مصاحبه بعد از تاریخ ویزا بهمون داد چیکار کنیم؟
    ویرایش توسط hossein2266 : December 7th, 2011 در ساعت 10:51 AM دلیل: تبليغ نام فرد ( آژانس)

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadagha23 نمایش پست ها
    سفارت امریکا میگه ویزای ترکمنستان میخام نه دعوتنامه حالا مشکل اینه که ایا اگه ویزا (یا حتی دعوتنامه) گرفتیم و نوبت مصاحبه بعد از تاریخ ویزا بهمون داد چیکار کنیم؟
    در لينك http://turkmenistan.usembassy.gov/th...nationals.html نوشته شده:
    Please do not contact us until you have an approved letter of invitation to apply for a Turkmen visa
    يعني از ما فقط دعوت نامه مي خواد و ويزا نمي خواد
    دعوت نامه رو كه به شما مي دن شما از تاريخ دعوت نامه به مدت سه ما (يا مدت محدود ديگه اي كه آ‍ژانستون بهتون ميگه) مهلت داريد كه وارد تركمنستان بشيد. اگر ويزا رو سر مرز بگيريد از لحظه ورود 7 تا 10 روز مهلت داريد كه در تركمنستان بمونيد (در عوتنامه هم مشخص شده كه مهلت ويزاتون از روز ورود چند روزه خواهد بود). قابل ذكره كه شما از لحظه اي كه دعوت نامه تون به دستتون مي رسه مي تونيد هر روز دلتون خواست جهت خروج به مرز بريد. با توجه به اين توضيح فكر مي كنم مساله مورد نظر شما حل شده باشه. چون شما در زمان وقت گرفتن دعوت نامه دستتونه و هر وقت هم خواسته باشيد مي تونيد به تركمنستان بريد

شاد باشيد
    That's why many fail; because they don't get started
    They don't go. They don't overcome inertia
    They don't begin

We will confirm your appointment only if we see a scanned copy of Turkmenistan visa (or letter of invitation approved by Migration Service of Turkmenistan as an equivalent to visa)

شماره جدید سفارت ترکمنستان در تهران : 22206306
    لطفاً گریدر انجمن پست شماره 32 که شماره قدیمی هست رو حذف کنه....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط akhademzadeh نمایش پست ها
    مراحل:
    1) شما باید دعوت نامه داشته باشید به این منظور هم آژانس ها براتون می تونن دعوتنامه بگیرن. من همونطور که در پست شماره 4 گفتم این کار رو آقای ... برام انجام دادن که ایشون خیلی انسان نیکی هستند (حد اقل در مورد من اینطور بود) شماره ایشون رو هم در همون پست گفتم. آژانس های تهران هم این کار رو انجام می دن.
    2) بعد از گرفتن دعوت نامه اون رو به سفارت امریکا در عشق آباد ایمیل کنید تا بهتون وقت بده.
    3) حالا باید با کمک دعوتنامه ویزای ترکمنستان باید بگیرید که دو راه داره. راه اول: سر مرز خروج که هزینه اش برای هر نفر حدود 62 دلار می شه و راه دوم: در سفارت ترکمن در مشهد یا تهران که هزینه و مدت زمان مورد نیاز رو نمی دونم
    سلام دوستان عزیز
    بنده نیز به پیشنهاد دوست عزیزمون نویسنده این مطلب Akhademzade با همون شرکتی که گفتن تماس گرفتم(دقیقا 5 شنبه هفته قبل) و مدارکمو براش میل کردم. مبلغ 100000 تومان هم به عنوان پیش پرداخت دادم و گفت 100000 تومان دیگه هم موقعی که دعوتنامه اومد واریز کنم. امروز تماس گرفتن و ایمیلم رو خواستن که دعوتنامه رو واسم میل کننو اینکار رو کردن. یعنی ظرف یک هفته اونم فقط با یک تماس و ایمیل ساده تونستم دعوتنامه رو بگیرم. امروزم 100 تومان باقی مانده رو ریختم به حسابشون. خودشون گفتند 3 ماهی اعتبار داره و هر موقع خواستم میتونم تو این سه ماه به ترکمن برم. چون از طرز برخوردشون و حسن نیتشون(همچنان که جناب Akhademzade اشاره کردند) خوشم اومد گفتم هر موقع خواستم برم تماس می گیرم تا نمایندشون تو ترکمنستان هم بیاد دنبالم و ایشون هم با روی گشاده قبول کردن. خوبی این آژانس اینه چون طرف ترکمنه فکر کنم کاراش راحتر پیش میره تو ترکمنستان. پیشنهاد میکنم به دوستانی که میخوان وقت سفارت آمریکا رو تو عشق آباد بگیرن با این آژانس تماس بگیرن. البته این یک پیشنهاد بود چون خودم تجربه خوبی از ارتباط با این آژانس دارم. موفق و موید باشید دوستان گلم... عظیم از اراک
    ویرایش توسط hossein2266 : December 7th, 2011 در ساعت 10:52 AM دلیل: تبليغ نام فرد ( آژانس)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Rutgers University, HRM

آقا کس دیگه ای این قضیه گرفتن ویزای ترکمن از طریق اعلام وقت سفارت امریکا رو امتحان نکرده؟ البته من نرسیدم خودم زنگ بزنم سفارت ترکمن بپرسم.

Junior Member

لازم دیدم اینو اینجا بگم اگر قصد اقدام برای دعوت نامه دارید مطمئن باشید ایشون دقیق پیگیر کار شما خواهند بود. همینطور که برای من هم ظرف یک هفته دعوت نامه رو تهیه کردند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط azim_t نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    بنده نیز به پیشنهاد دوست عزیزمون نویسنده این مطلب Akhademzade با همون شرکتی که گفتن تماس گرفتم(دقیقا 5 شنبه هفته قبل) و مدارکمو براش میل کردم. مبلغ 100000 تومان هم به عنوان پیش پرداخت دادم و گفت 100000 تومان دیگه هم موقعی که دعوتنامه اومد واریز کنم. امروز تماس گرفتن و ایمیلم رو خواستن که دعوتنامه رو واسم میل کننو اینکار رو کردن. یعنی ظرف یک هفته اونم فقط با یک تماس و ایمیل ساده تونستم دعوتنامه رو بگیرم. امروزم 100 تومان باقی مانده رو ریختم به حسابشون. خودشون گفتند 3 ماهی اعتبار داره و هر موقع خواستم میتونم تو این سه ماه به ترکمن برم. چون از طرز برخوردشون و حسن نیتشون(همچنان که جناب Akhademzade اشاره کردند) خوشم اومد گفتم هر موقع خواستم برم تماس می گیرم تا نمایندشون تو ترکمنستان هم بیاد دنبالم و ایشون هم با روی گشاده قبول کردن. خوبی این آژانس اینه چون طرف ترکمنه فکر کنم کاراش راحتر پیش میره تو ترکمنستان. پیشنهاد میکنم به دوستانی که میخوان وقت سفارت آمریکا رو تو عشق آباد بگیرن با این آژانس تماس بگیرن. البته این یک پیشنهاد بود چون خودم تجربه خوبی از ارتباط با این آژانس دارم. موفق و موید باشید دوستان گلم... عظیم از اراک
    ویرایش توسط hossein2266 : December 7th, 2011 در ساعت 10:53 AM دلیل: تبليغ نام فرد ( آژانس)

Junior Member

کسی از وضعیت ویزا دادن در ترکمنستان خبر داره؟ من شک دارم بین ترکمنستان و آنکارا... باید Aug20 اونجا باشم و امروز اسکن I20 به دستم رسید...؟؟
    ویرایش توسط minoomnzhd : May 28th, 2011 در ساعت 11:18 PM

Junior Member

با سلام
    ویزای ترکمنستان بعد از اینکه دعوت نامه گرفتی میشه اقدام کرد. ویزای عادی 55 دلار میگیرن(35 دلار سفارت و 20 دلار کارگزار) و ویزای فوری هم 75 دلار(55 دلار سفارت و 20 دلار کارگزار). ویزای فوری رو هر وقت مدارکتو بفرستی اولین شنبه بعد از اینکه مدارک رو فرستادی آماده میشه ولی ویزای عادی اگه یکشنبه مدارکتو بفرستی یکشنبه بعد آماده میشه و اگه دوشنیه بفرستی دوشنبه هفته بعد. بهمین ترتیب. ولی اگه بیشتر توضیح می خوای فکر کنم با ... تماس بگیری به نفعته.. تا 20 aug اگه الان اقدام کنی آماده میشه. البته بهتره ویزای فوری بگیری که یک کم هزینه اش بیشتره. ولی باز توضیحات بیشتر رو باید از آژانس ها بگیری. موفق باشی
    ویرایش توسط hossein2266 : December 7th, 2011 در ساعت 10:53 AM دلیل: تبليغ نام فرد ( آژانس)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_t نمایش پست ها
    با سلام
    ویزای ترکمنستان بعد از اینکه دعوت نامه گرفتی میشه اقدام کرد. ویزای عادی 55 دلار میگیرن(35 دلار سفارت و 20 دلار کارگزار) و ویزای فوری هم 75 دلار(55 دلار سفارت و 20 دلار کارگزار). ویزای فوری رو هر وقت مدارکتو بفرستی اولین شنبه بعد از اینکه مدارک رو فرستادی آماده میشه ولی ویزای عادی اگه یکشنبه مدارکتو بفرستی یکشنبه بعد آماده میشه و اگه دوشنیه بفرستی دوشنبه هفته بعد. بهمین ترتیب. ولی اگه بیشتر توضیح می خوای فکر کنم با آقای ... تماس بگیری به نفعته.. تا 20 aug اگه الان اقدام کنی آماده میشه. البته بهتره ویزای فوری بگیری که یک کم هزینه اش بیشتره. ولی باز توضیحات بیشتر رو باید از آژانس ها بگیری. موفق باشی
    مرسی اطلاعات خوبی بود ... ولی منظورم این بود که ویزا واسه امریکا خوب می ده؟ وضعیت accept چه جوری هست؟
    ویرایش توسط hossein2266 : December 7th, 2011 در ساعت 10:54 AM دلیل: تبليغ نام فرد ( آژانس)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)