صفحه 1 از 29 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 289

موضوع: گرفتن وقت از عشق آباد برای ۲۰۱۱

پیش فرض گرفتن وقت از عشق آباد برای ۲۰۱۱

دوستان عزیز

من برای مصاحبه عشق آباد رفتم و خیلی راضی هستم و ویزا و کلیرنسم اومد به شما هم عشق آباد رو پیشنهاد می کنم

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از عشق آباد برای ۲۰۱۱

توی این لینک می تونید اطلاعات اولیه رو به صورت کاملا دقیق مطالعه کنید

Junior Member

دوست عزیز
    شما برای پیک آپ هم خودت رفتی یا آژانس یا کس دیگه ای می تونه اینکارو بکنه؟ منظورم اینه که پروسه (دعوت نامه و ...) باید تکرار شه یا نه. یه سوال ديگه هم داشتم که چه مدت ویزاشون اعتبار داره؟

Junior Member

آیا می شه از عشق آباد وقت اضطراری دانشجویی (با داشتن I-20) هم گرفت؟ یا باید باز هم ویزای ترکمنستان رو به ایمیل ضمیمه کرد؟

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۱

نقل قول نوشته اصلی توسط cyruspk نمایش پست ها
    من هنوز i20 ندارم به نظرتون چند وقت قبل بايد برا عشق آباد اقدام کنم تازه پاسپورتم هم دادم تمديد!!!
    تاریخ تخمینی که پاسپورتتون و آی بیست به دستتون می رسه کی هست؟‌
    That's why many fail; because they don't get started
    They don't go. They don't overcome inertia
    They don't begin

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط akhademzadeh نمایش پست ها
    تاریخ تخمینی که پاسپورتتون و آی بیست به دستتون می رسه کی هست؟‌
    پاسپورت اين هفته i20 رو نمي‌دونم هنوز دانشگاه چيزي نگفته. مي خواستم ببينم ميشه قبلش براي دعوت نامه و اينا که ميگين اقدام کرد؟

Junior Member

پاسپورت اين هفته i20 رو نمي‌دونم هنوز دانشگاه چيزي نگفته. مي خواستم ببينم ميشه قبلش براي دعوت نامه و اينا که ميگين اقدام کرد؟
    پاسپورت رو که گرفتید برای دعوت نامه اقدام کنید
    دعوت نامه ۳ ماه اعتبار داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliry نمایش پست ها
    پاسپورت رو که گرفتید برای دعوت نامه اقدام کنید
    دعوت نامه ۳ ماه اعتبار داره
    بعد بدون آي بيست ميشه مثلا براي دوهفته بعدش وقت گرفت؟ شنيدم عشق آباد خيلي پر شده . ظاهرا وقت فوري هم نميده !!!

Junior Member

بعد بدون آي بيست ميشه مثلا براي دوهفته بعدش وقت گرفت؟ شنيدم عشق آباد خيلي پر شده . ظاهرا وقت فوري هم نميده !!!
    فکر می کنم بدون I-20 وقت بده (البته می تونی برای اطمینان بیشتر به خود صفارت ایمیل بزنی بپرسی) ولی برای مصاحبه حتما باید اصل I-20 رو ببری
    به نظر من شما برای دعوت نامه اقدام کن بعد هر موقع اسکنI-20 رو داشتی برای وقت اقدام کن
    چون ارسال I-20 هم از آمریکا به اینجا یه پروسه زمان بر و پر دردسر هست

Junior Member

عشق آباد برای وقت گرفتن نیازی به اسکن I20 نداره. این سفارت کلا چیزی به اسم وقت فوری فعلا نداره، فقط برای کسانی که شهروند ترکمنستان نیستند وقت های دیگری را در نظر می گیرد. من خودم که دفعۀ اول از سفارت برای این چیزا سوال کرده بودم، جواب زیر را فرستاد:

Dear Sir or Madam,

We keep separate appointment list for foreign citizens planning to apply at US Embassy Ashgabat. As of today we have appointment time available for June 13-14, 2011.

To request that appointment you need to get Turkmenistan visa approval so we definitely know you will show up for appointment. Please contact us when you have your Turkmenistan visa.

We do not need scanned I-20.

Regards,
    Consular Section
    US Embassy Ashgabat

صفحه 1 از 29 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)