صفحه 10 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 289

موضوع: گرفتن وقت از عشق آباد برای ۲۰۱۱

Junior Member mitch آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از عشق آباد برای ۲۰۱۱

درست شد! ... ولی همه وقت ها فقط روزهای سه شنبه و پنجشنبه ساعت 2 ب.ظ. هست! و نوشته
    RESIDENTS OF TURKMENISTAN ONLY. Please insert the barcode from your DS-160.
    این یعنی چی؟ ما باید چکار بکنیم؟ تا دسامبر همین تایم ها و مشخصات بود!

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mitch نمایش پست ها
    @Shahdad

ولی من اصلا از و/ی/پ/... استفاده نمی کنم
    باید اول حتما ds-160 رو پر میکردید تا وقتا باز میشد اینو من بعد کلی بدبختی فهمیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mitch نمایش پست ها
    درست شد! ... ولی همه وقت ها فقط روزهای سه شنبه و پنجشنبه ساعت 2 ب.ظ. هست! و نوشته

این یعنی چی؟ ما باید چکار بکنیم؟ تا دسامبر همین تایم ها و مشخصات بود!
    متاسفانه گویا برای امسال عشق اباد منتفی شده، البته من خودم تونستم برای ماه دیگه وقت بگیرم. شاید بهتر باشه واسه ازبکستان یا بیروت یا آنکارا اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    باید اول حتما ds-160 رو پر میکردید تا وقتا باز میشد اینو من بعد کلی بدبختی فهمیدم.

متاسفانه گویا برای امسال عشق اباد منتفی شده، البته من خودم تونستم برای ماه دیگه وقت بگیرم. شاید بهتر باشه واسه ازبکستان یا بیروت یا آنکارا اقدام کنید.

شما کی و چطور تونستین وقت بگیرین.وقت ها که همه برای شهروندهای ترکمنستانه

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mikironi نمایش پست ها
    شما کی و چطور تونستین وقت بگیرین.وقت ها که همه برای شهروندهای ترکمنستانه
    حدود 8 روز پیش، از طریق سایت خودشون من زنگ زدم به سفارت و 20 دقیقه داشتم مخ منشیو رو میخوردم که چرا وقتم رو کنسل کردین؟ الانم که وقتا باز نیست اوشونم گفت بازه منم گفتم نمیشه که، آخر به اینجا رسید که من فرم رو پر نکرده بودم و میخواستم بعدا پر کنم.
    سعی کنید همیشه زنگ بزنید به یک محل، توی خیلی موارد خیلی بیشتر از ایمیل زدن جواب میده.
    بعید میدونم دیگه وقتی مونده باشه، البته شاید کار خود سفارت هست و بعدا ببینید همه وقت ها دوباره خالی شد. سایت رو مرتب چک کنید یا با خود سفارت تماس بگیرید و علتش رو بپرسید، اگه براتون خیلی مهمه.
    موفق باشید.

نه ربطی به فرم نداره، چون من پر کرده بودم و بارکد داشتم

چقدر بد شد ...

دوستان من بصورت انلاین برای 18 اکتبر وقت گرفتم اما به این دقت نکردم که نوشته بود (residence of Turkmenistan only) یک هفته هم هست که میل زدم که وقتم و کانفرم کنن که هیچ جوابی نگرفتم، یعنی این وقت علکیه دیگه؟ و کنسل میشه؟ اگه کسی میدونه راهنمایی کنه، من فرم دی اس 160 برای ترکمنستان پرکرده بودم الان بخوام برم جای دیگه باید یکی دیگه پر کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mmashayekhi نمایش پست ها
    دوستان من بصورت انلاین برای 18 اکتبر وقت گرفتم اما به این دقت نکردم که نوشته بود (residence of Turkmenistan only) یک هفته هم هست که میل زدم که وقتم و کانفرم کنن که هیچ جوابی نگرفتم، یعنی این وقت علکیه دیگه؟ و کنسل میشه؟ اگه کسی میدونه راهنمایی کنه، من فرم دی اس 160 برای ترکمنستان پرکرده بودم الان بخوام برم جای دیگه باید یکی دیگه پر کنم؟
    منم دقیقا همین کار رو کردم و برای ساعت 2 ماه دیگه وقت گرفتم !! امیدوارم کنسل نشه. ! اگه شما اطلاعات جدیدی پیدا کردید به من هم بگویید .. مرسی

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

لطفا وقتتای ساعت 2تون رو سریع کنسل کنید، والا با ایمیل های خیلی شدیدتر از این مواجه خواهید شد:
    Dear Sir/Madam,

You’ve made an appointment on October 20th at 2pm. Non-residents of Turkmenistan are NOT allowed to schedule an appointment at 2pm. We expect all applicants to follow and respect our rules. Your appointment will be deleted. Please schedule a new appointment on any other available day at 9am.

Regards,
    Consular section

This email is UNCLASSIFIED.

به من هم همین میل رو زدن متاسفانه- کسی نمی دونه به ایرانیها کلا وقت می دن یا نه؟ توی سایتشون تا آخر دسامبر که همه برای ترکمن هاست- وقتها یعنی کلا پر شده؟ یا کم کم باز می کنن؟

خوب هیچی 9:00 صبح ندارن که، چقدر بی حواسند اینا!! ... آدم رو مجبور میکنند خلاف قوانین عمل کنه! (البته من نگرفتم)

کسی موفق شده با سفارت تماس بگیره؟ همش مشغوله!!
    جواب ایمیل هم اتومات دادند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)