صفحه 13 از 29 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 289

موضوع: گرفتن وقت از عشق آباد برای ۲۰۱۱

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از عشق آباد برای ۲۰۱۱

بچه ها کسی می تواند من را در مورد نرم افزاری که اتومات وقت را رزرو می کنه راهنمایی کند. و یک سوال دیگه ام اینکه از کجا باید بفهمییم کی وقتها باز می شود حتی برای سال دیگه تاریخ خاصی دارد؟؟
    مرسی دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط mmashayekhi نمایش پست ها
    حتما ایشالا اگر موفقیت آمیز بود!. من دعوت نامه داشتم و با همون دعوتنامه یک روزه (فوری) ویزا گرفتم. که هزینش هم 55 دلار بود (برای گرفتن ویزای ترکمن دلار ببرید). اما دوستان دیگه هم بودند که با وقت سفارتشون و بدون دعوت نامه اومده بودن و ویزاشونم گرفتند (باز من 100 درصد در جریان کاراشون نبودم و هیچ تضمینی نمیکنم) اما این جوری یکم فکر کنم زمان بیشتری بخواهد، شاید 3 الی 4 روز.
    یه سوال دیگه هم داشتم. من آنکارا هم بخوام بهم وقت فوری تو اواخر اکتبر بهم میدن، شما نظرتون چیه؟ کدوم بنظرتون بهتره؟
    شما بعد از گرفتن ويزا، آنرا ايميل كرديد براي سفارت؟جواب دادن؟

دوستان امروز زنگ زدم به یک آقایی که وقت سفارت می فروختند !! وقت مجانی تمام سفارتها 200 هزار تومان فقط وقت و وقت به وفور موجود داشتند ؟؟؟؟!!!!!!!!!!
    من پیشنهاد می کنم یک متنی بنویسیم و به سفارت خبر بدهیم که یکطوری جلوی این بازار سیاه را بگیرند!! یا می توانیم یک ایمیل به خود سفارت امریکا بزنیم ...
    من حتما این کار را می کنم شما نظرتون چیست ؟؟؟

Junior Member mitch آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط narsy نمایش پست ها
    دوستان امروز زنگ زدم به یک آقایی که وقت سفارت می فروختند !! وقت مجانی تمام سفارتها 200 هزار تومان فقط وقت و وقت به وفور موجود داشتند ؟؟؟؟!!!!!!!!!!
    من پیشنهاد می کنم یک متنی بنویسیم و به سفارت خبر بدهیم که یکطوری جلوی این بازار سیاه را بگیرند!! یا می توانیم یک ایمیل به خود سفارت امریکا بزنیم ...
    وای برای چه تاریخی داشت؟!!! من اونقدر احساس درموندگی میکنم که حاضرم بخرم! باورت میشه؟!

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط narsy نمایش پست ها
    وقتی میخوای وقت بگیری اسم و فامیل و شماره پاسپورت رو میخواد احساس میکنم بدون همکاری سفارت این کار غیر ممکن هست

نقل قول نوشته اصلی توسط mitch نمایش پست ها
    وای برای چه تاریخی داشت؟!!! من اونقدر احساس درموندگی میکنم که حاضرم بخرم! باورت میشه؟!
    اگه اینقدر به عشق آباد اعتقاد داری بخر چون بیروت هم شما باز باید پاست رو بدی دست آزانس ها تا برات وقت بگیرند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mitch نمایش پست ها
    به من گفت برای باکو اول دسامبر و برای عشق آباد هم باید خودت دعوتنامه بگیری بعد من برایت وقت بگیرم ، ولی گفت وقت دارد !!!!!! ولی بچه ها خواهش میکنم در مورد این مسئله فکری بکنید آخه تا کی ما ایرانیها فقط باید فرار کنیم !!! من امشب حتما برای سفارت ایمیلی میزنم امیدوارم که شما هم این کار را بکنید تا شاید بتوانیم جلوی این کار ایرانیهای دزد را بگیریم( بلا نسبت همه شما ) وقتی تعداد ایمیلها زیاد باشه حتما یک فکری خواهند کرد ؟!!!!

Junior Member mitch آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    وقتی میخوای وقت بگیری اسم و فامیل و شماره پاسپورت رو میخواد احساس میکنم بدون همکاری سفارت این کار غیر ممکن هست

اگه اینقدر به عشق آباد اعتقاد داری بخر چون بیروت هم شما باز باید پاست رو بدی دست آزانس ها تا برات وقت بگیرند.
    نه اعتقادی به سفارت خاصی ندارم .. ولی ترجیح میدم سریع تر اقدامی صورت بگیره و از بلاتکلیفی خارج بشم

کسی هست که با ویزای ترکمنستان دلار دولتی گرفته باشه؟آیا در باجگیران این امکان هست؟

Junior Member

سلام
    الان هم مثل اینکه اصلا روند وقت گرفتن از عشق آباد تغییر کرده الان باید اینترنتی وقت بگیری بعد 10 روز قبل از مصاحبه ویزای ترکمنستان رو واسشون ایمیل کنی
    الن یه مشکلی وجود داره
    ویزای تزکمنستان کمتر از 10 روز اعتبار داره یعنی اگه قبل از ده روز مونده به وقت مصاحبه واسه تایید وقتت ویزا بگیری تا رفتن به ترکمنستان اعتبارش تموم میشه حالا باید چیکار کرد؟
    لطفا یکی این چیزا رو کامل توضیح بده
    اینجوری حداقل یه خورده از استرس آدم کم میشه
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_amir نمایش پست ها
    سلام
    الان هم مثل اینکه اصلا روند وقت گرفتن از عشق آباد تغییر کرده الان باید اینترنتی وقت بگیری بعد 10 روز قبل از مصاحبه ویزای ترکمنستان رو واسشون ایمیل کنی
    الن یه مشکلی وجود داره
    ویزای تزکمنستان کمتر از 10 روز اعتبار داره یعنی اگه قبل از ده روز مونده به وقت مصاحبه واسه تایید وقتت ویزا بگیری تا رفتن به ترکمنستان اعتبارش تموم میشه حالا باید چیکار کرد؟
    لطفا یکی این چیزا رو کامل توضیح بده
    اینجوری حداقل یه خورده از استرس آدم کم میشه
    ممنون
    اول اینکه تمام وقتای امسال پر شد رفت پس اگه وقت نگرفتید که به فکر یک سفارت دیگه باشید برای امسال.
    در مورد این مورد هم مشکلی نیست سفارت ویزا رو به گونه ای صادر میکنه که برای شما مشکلی نباشه، توی فرمی که زمانی که ویزاتون آماده شد سوال میشه که چه زمانی قصد دارید توی ترکمنستان باشید.
    ویرایش توسط ShahdaD : October 10th, 2011 در ساعت 09:01 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)