صفحه 15 از 29 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 289

موضوع: گرفتن وقت از عشق آباد برای ۲۰۱۱

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از عشق آباد برای ۲۰۱۱

دوستان برای روز 10 نوامبر الان 5 تا وقت باز هست(برای ساعت 9 صبح)، هر کسی میخواد سریع یک ds-160 پر کنه و با اسم و مشخصاتش برام بفرسته تا براش وقت بگیرم، یا خودش اقدام کنه، از همون طرف هم با ... تماس بگیرید برای گرفتن دعوت نامه.
    ویرایش توسط hossein2266 : December 7th, 2011 در ساعت 11:07 AM دلیل: تبليغ نام فرد ( آژانس)
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

من 22 نوامبر میرم عشق آباد، اگه کسی 23 نوامبر مصاحبه داره به من پیام خصوصی بده برای همسفر شدن.

اگه کسی وقت می خواد وقت بگیره، ایمیل درخواست وقت فوری کنه.
    شماره ds-160، تاریخ مورد نظر، نام، نام خانوادگی، I-20 اسکنش ارسال کنه. (البته این مواردی بود که من ارسال کردم، یعنی فرمت دبی) بعد اونا وقتی را ارسال می کنند و می گویند که این تاریخ رو کانفیرم کنید، منم پاسخ تایید کردم، با اینکه تاریخ درخواستیم نبود و اونا هم کانفیرم رو با درخواست من بهم ارسال کردند. (ضمناً این روال که من نوشتم به همین سادگی پشت سرهم رخ نداد، چون دیر به دیر جواب میدادن و حتی منتظر کانفرم آخر که بودم، مجبور شدم به
    پیشنهاد دوستان تماس بگیرم) حالا هم با همون وقت پرینت شده از ایمیل که با سفارت ترکمنستان هماهنگ کردم میبرم ویزای ترکمنستان بگیرم بهرحال این مدل صبر هم نیاز داره، اما فکر کنم ارزشش رو هم داشته باشه.
    ضمناً اول وقت 24 نوامبر بهم دادند که بعد ایمیل دادن این روز تعطیله و به 23 تغییر پیدا کرد.

Junior Member

سلام دوستان
    من و همسرم دو تا وقت از عشق آباد برای مصاحبه لازم داریم . کسی هست که بدونه میشه وقت از آژانسی خرید یا نه؟
    ما باید ژانویه امریکا باشیم.
    من دو بار از ده روز پیش ایمیل زدم جواب ندادند . یکی از دوستان قکر میکنم meba گفته بود زنگ زده بهشون میشه شمازه ای رو که زنگ زدید بدید لطفا ممنون میشم

Junior Member

میشه کسی شماره آقای نغسی رو پیام خصوصی بده . راستی اون وقتهایی که امروز باز شده آیا مربوط به اونهایی نمیشه که تا امروز (10 روز مونده به 10 november ) ویزای ترکمنستانشونو ok نکرده اند و وقتشون کنسل شده حالا اگه کسی اون وقتو بگیره که اتوماتیک کنسله چون کمتر از ده روز به تاریخ 10-November زمان باقی مونده؟ دارم اشتباه میکنم؟

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamtele نمایش پست ها
    میشه کسی شماره آقای نغسی رو پیام خصوصی بده . راستی اون وقتهایی که امروز باز شده آیا مربوط به اونهایی نمیشه که تا امروز (10 روز مونده به 10 november ) ویزای ترکمنستانشونو ok نکرده اند و وقتشون کنسل شده حالا اگه کسی اون وقتو بگیره که اتوماتیک کنسله چون کمتر از ده روز به تاریخ 10-November زمان باقی مونده؟ دارم اشتباه میکنم؟
    نمیشه در مورد این موضوع نظر قطعی داد، بستگی به سیاست های عجیب سفارت آمریکا در عشق آباد داره که مرتبا تغییر میکنه، متاسفانه اون 5 وقت به سرعت پر شدند، باتوجه به فرصت کمی که شما دراید و مشکلاتی که در مورد ازبکستان عرض کردید نظرم این هست که برای گرفتن وقت بیروت هرچه زودتر اقدام کنید، اونجا شرایطش برای شما در صورتی که فول فاند هستید یا گردش حساب 6 تا 12 ماهه دارید مناسب هست.
    موفق باشید.
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

سلام ، دوستان کسی تا چند روز آینده میره عشق آباد؟ میخواستم اگه امکانش باشه ویزای من و پیکاپ کنه، لطفا اگر امکانش هست به من پیغام بده. ممنون
    ویرایش توسط mmashayekhi : November 3rd, 2011 در ساعت 10:18 AM

ببینید ایمیل زیاد بزنید، من در روز سه بار میزدم. البته با ایمیلهای مختلف که اسپم نشه.
    من زنگ زدم گفت بررسی میشه، و عصر اون روز جواب دادن، ولی نمیدونم بخاطر تماسم بود یا نه!
    شماره بخش ویزا: 0099312940049

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamtele نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم دو تا وقت از عشق آباد برای مصاحبه لازم داریم . کسی هست که بدونه میشه وقت از آژانسی خرید یا نه؟
    ما باید ژانویه امریکا باشیم.
    من دو بار از ده روز پیش ایمیل زدم جواب ندادند . یکی از دوستان قکر میکنم meba گفته بود زنگ زده بهشون میشه شمازه ای رو که زنگ زدید بدید لطفا ممنون میشم

Junior Member mitch آواتار ها

تو رو خدا اسپم نکنید ایمل سفارت رو، دوباره عصبانی میشن! خوب رعایت کنین یکم
    یک ذره آبرو داریم، اون هم میره با این کارا

چی رو اسپم نکنید؟
    1- اسپم یک ایمیل میشه نه ایمیلها یا ایمیل سفارت!
    2- معمولاً جواب دادن سفارت تا اونجایی که من پیگیری کردم ایمیلهای که بالا میاد چک میشه نه همه، من هم سعی می کردم زمانی ایمیل بدم که کارو شروع میکنن و احتمالاً ایمیل چک می کنند، البته چیزی که من تجربه کردم، شاید به ترتیب هم در فرصت مناسب جواب بدن، من دقیقاً همین تجربه رو با سفارت دبی هم داشتمو دبی رو حتی 100% مطمئن شدم، پس بهتره اول مطالب دوستان رو بخونید و بعد نظر بدید.
    3- آبروی کسی میره؟! سفارت سرش شلوغه، پس با ایمیل تاکید میکنیم که وفت مارو تایید کنید، حتی من تماس میگیرم، البته فکر کنم از نظر شما تماس گرفتن هم آبرو ریزی باشه!
    4- حق، دادنی نیست، گرفتنی است، اگر شما به فکر دادن حق هستید، منتظر بمانید.

به امید موفقیت همه دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط mitch نمایش پست ها
    تو رو خدا اسپم نکنید ایمل سفارت رو، دوباره عصبانی میشن! خوب رعایت کنین یکم
    یک ذره آبرو داریم، اون هم میره با این کارا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)