صفحه 6 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 289

موضوع: گرفتن وقت از عشق آباد برای ۲۰۱۱

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۱

سلام دوستان!
    آخه چرا شایعه درست می کنید؟
    من کارم گیره و حتما باید به عشق آباد برم.
    سفارت قرار نیست جاش تغییر کنه که!
    اینم شماره ای که ازش پرسیدم و مروب به غیر ترکمنستانی هاست:
    0099312940049

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    0099312940049
    من منبع خبر رو گفتم(يك آژانسي)! و خودم هنوز باور نكردم ايميل زدم به سفارت ولي همونطور كه گفتم هنوز جوابي بهم ندادن!

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nashe نمایش پست ها
    من منبع خبر رو گفتم(يك آژانسي)! و خودم هنوز باور نكردم ايميل زدم به سفارت ولي همونطور كه گفتم هنوز جوابي بهم ندادن!
    توی این موارد حتما زنگ بزنید.من کلا میترسم هرچی بدشانسی تو دنیا گیر من بیفته،واسه همین خبر رو که شنیدم گفتم ای بابا!
    در هر صورت من خودم از سفارت تاییده گرفتم که خبری نیست تاکید هم کرد خانومه که حتما دعوت نامه بگیریم اول.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    0099312940049

من خودم هم کارم گیره و حتما باید برم ولی زنگ زدم (آژانسی ) این شکلی بهم گفت .ایمیل هم جواب ندادن .

Junior Member

من برای ویزای F2 روز ۱۳ سپتامبر وقت دارم. مگه می شه وقتای یک ماه رو کنسل کنن و خبری هم ندن؟ این خیلی بعیده. حتما آفیسرشون داره عوض می شه و نمی خوان برای اکتبر از الان وقت بدن. این آژانسی ها حرف الکی زیاد می زنن. من دو ماه پیش با همسرم برای مصاحبه رفتیم ولی چون من فرم DS160 ام رو جداگانه پر نکرده بودم باهام مصاحبه نکرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasan2011 نمایش پست ها
    شما آنلاین وقت گرفتید؟
    فکر کنم حتما باید ایمیلی وقت بگیرید
    اگر اشتباه نکنم تو تاپیکهای قبلی هم اشاره شده بود
    بله انلاین وقت گرفتم .میشه صفحه ای که دوستان اشاره کردن که باید ایمیلی وقت گرفت رو لطف کنید(البته من برای ویزای توریستی اقدام کردم که فکر کنم ازلحاظ وقت گرفتن با دانشجویی فرقی نداشته باشه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hunchback نمایش پست ها
    من برای ویزای F2 روز ۱۳ سپتامبر وقت دارم. مگه می شه وقتای یک ماه رو کنسل کنن و خبری هم ندن؟ این خیلی بعیده. حتما آفیسرشون داره عوض می شه و نمی خوان برای اکتبر از الان وقت بدن. این آژانسی ها حرف الکی زیاد می زنن. من دو ماه پیش با همسرم برای مصاحبه رفتیم ولی چون من فرم DS160 ام رو جداگانه پر نکرده بودم باهام مصاحبه نکرد.
    حتما اطلاع رسانی میکنند .چون یه مورد مشابه البته با اهمیت کمتر چند وقت پیش در سفارت امریکا در کابل برای من پیش اومد که سفارت جهت اطلاع من ایمیلی برام فرستاد .وقت ساعت 8 صبح روز دوشنبه به ساعت 7.5 صبح همانروز تغییر کرد(که اطلاع هم اگه نمیدادن من یه ساعت قبل هشت اونجا بودم).زیاد به حرف آژانسی هااعتماد نیامده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از عشق آباد برای ۲۰۱۱

وضعیت دادن ویزا در عشق آباد چه طوره ؟ من یک دفعه رفتم دبی و ویزا نتونستم بگیرم آیا اینجا هم سختگیری های دبی را می کنن یا راحتتر برخورد میکنند من می خوام برا دکترا برم وپذیرش هم فاند نداره

سلام دوستان کسانی که برای سپتامبر در عشق آباد مصاحبه دارن میشه خبر بدن که مصاحبه های سپتامبر برگزار شده یا نه ؟

Junior Member

با سلام. ببینید اگه شما قبلا دوبی ریجکت شدین، باید توی مصاحبه دلیلی رو که اونجا ریجکتتون کردند رو عنوان کنید و بعد بگین من برای حل این مشکل این کارها رو کردم و چون اونجا دیر وقت میداد اومدم عشق آباد. اگه این توضیحو ندین و یا کاری بیشتر از دفعه قبل نکرده باشین، باتوجه به اینکه فاند هم ندارین احتمال ویزا گرفتن شما در حدود صفره.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram62 نمایش پست ها
    وضعیت دادن ویزا در عشق آباد چه طوره ؟ من یک دفعه رفتم دبی و ویزا نتونستم بگیرم آیا اینجا هم سختگیری های دبی را می کنن یا راحتتر برخورد میکنند من می خوام برا دکترا برم وپذیرش هم فاند نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)