صفحه 7 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 289

موضوع: گرفتن وقت از عشق آباد برای ۲۰۱۱

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۱

با سلام. ببینید خانم شما که تشریف بردین مشهد برید فلکه پارک، اونجا دو سری ماشین وایسادن. یک سری سواری شخصی که تا شما رو دیدن هجوم میارن سمتتون که شما اصلا نباید به اونا اعتماد کنین و سری دوم که دقیقا روبروی اونا در سمت مقابل خیابون وایسادن و تاکسی زرد هستند که باید برید اونارو سوار شید. حالا اگه شانس بیارید و مستقیم تا باج گیران برند که عالیه اگه نرفتن تا قوچان برید و اونجا ماشینای باجگیران تو فلکه فردوسی وای میستن. کل هزینه ات از مشهد تا باجگیران حداکثر 10 هزار تومن میشه. اگه هم مثل من خواستی در بست بری با 35 یا 40 میشه رفت. حالا اگه رسیدی عشق آباد کمکی خواستی بهم بگو تا چند نفر رو که اونجا می شناسمشون بهت معرفی کنم.

در مورد سایر دوستان هم عرض کنم که به ما گفته بودند که ژوزف عوض می شه. احتمالا تا پیدا شدن یه ژوزف جدید یه بریک این وسط بیافته (که من بعید میدونم). بهتره دوشنبه ها و سه شنبه ها بین ساعت 5/2 و 5/3 به وقت ایران با سفارت تماس بگیرین و بپرسین.

با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط shs_6583 نمایش پست ها
    دوستان سلام!
    خواستم اگر ممکنه شماره آقای نفیسی رو خصوصی واسم بفرستین.
    در ضمن می خوام بدونم آیا امنیت مسیر برای یک دختر خوب هست یا نه!
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از عشق آباد برای ۲۰۱۱

اگه ژورف عوض شه که دیگه به درد نمیخوره،من فق به خاطر عشق و علباقه وافر به ژورف میخوام برمقضیه کابل سرمون در نیاد.

Junior Member

باسلام به دوستان
    برخورد آفیسر عشق آباد با حجاب خانم ها چه جوریه؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

دوستان متاسفام که یان بخرو من باید اینجوری بدم،
    متاسفانه دارند جوزف رو عوض می کنند همین الان خودم زنگ زدم سفارت پرسیدم، خواهشم از دوستانی که جدیدا میرن عشق آباد اینه که حتما حتما نظر کلیشونو در مورد آفیسر جدید بیان کنند.
    با سپاس
    ویرایش توسط ShahdaD : September 6th, 2011 در ساعت 02:45 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    دوستان متاسفام که یان بخرو من باید اینجوری بدم، متاسفانه دارند جوزف رو عوض می کنند همین الان خودم زنگ زدم سفارت پرسیدم، خواهشم از دوستانی که جدیدا میرن عشق آباد اینه که حتما حتما نظر کلیشونو در مورد آفیسر جدید بیان کنند. با سپاس
    آفیسر الان عوض شده یا قراره تا آخر ماه عوض بشه؟ من هفته آینده می رم برای مصاحبه می خوام بدونم الان آفیسر قبلی هست یا جدید اومده

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hunchback نمایش پست ها
    آفیسر الان عوض شده یا قراره تا آخر ماه عوض بشه؟ من هفته آینده می رم برای مصاحبه می خوام بدونم الان آفیسر قبلی هست یا جدید اومده
    اینو اطلاع ندارم، امروز منشیش واقعا لهجه بدی داشت، لطف کنید وقتی رسیدید چه آفسیر عوض شده بود یا نشده بود، دوستان رو از تجربه هاتون بی نصیب نگذارید.
    فردا یک تماس بگیرید با اون شماره ای که گذاشتم بین ساعت 2/30 تا 3/30 بپرسید.

Junior Member

با سلام. اطلاعاتی که یکی از دوستان خیلی زحمت کشیدند و در مورد ویزا گرفتن در عشق آباد نوشتند برای ماه های گذشته است، آیا همچنان معتبر هستند؟ یعنی هنوز راحت از طریق سایت وقت می دهند و ... آخه صفحه وقت گیری باز نمی شود. ضمنا هزینه رفتن به بیروت کمتره یا عشق آباد؟ کدام یکی رو در حال حاضر پیشنهاد می کنید؟
    با تشکر

Junior Member

الان باید چه جوری وقت از عشق آباد گرفت؟ آنلاین؟ ایمیل؟ تلفنی؟ خواهش می کنم یکی راهنمایی کنه. خیلی فوریه. ممنون

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط f_mnsrn نمایش پست ها
    الان باید چه جوری وقت از عشق آباد گرفت؟ آنلاین؟ ایمیل؟ تلفنی؟ خواهش می کنم یکی راهنمایی کنه. خیلی فوریه. ممنون
    شما اگه مطالب صفحات قبل رو می خوندید، متوجه میشدید که باید دعوت نامه عشق اباد رو به مبلغ حدود 200 هزار تومن بگیرید، فردی به نام... با بچه های فروم کار کرده و امتحانشو پس داده، سپس اسکنشو واسه سفارت می فرستید و اونجا بهتون وقت میدهند، آفیسر مهربون سفارت داره عوض میشه، و این که آفیسر جدید خوبه یا بده، خدا داند این ریسکیه که شما یا باید بپذیریش یا نه؟ بیروت هم گزینه ی بدی نیست اما از نظر هزینه فکر کنم عشق اباد به نفع شما میشه.
    در هر صورت این شمایید که تصمیم می گیرید.
    در صورت سفر به عشق آباد، تجربیاتتون رو در اختیار دیگران هم قرار بدهید.
    ویرایش توسط hossein2266 : December 7th, 2011 در ساعت 11:10 AM دلیل: تبليغ نام فرد ( آژانس)

Junior Member

با سلام. از دوستان محترم اگر كسي مي‌خواهد بره عشق آباد براي مصاحبه، لطفا به بنده خبر بدهد. من دنبال يك همسفر مي‌گردم. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)