صفحه 8 از 29 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 289

موضوع: گرفتن وقت از عشق آباد برای ۲۰۱۱

Junior Member mitch آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از عشق آباد برای ۲۰۱۱

تاریخ آخرین وقتی که از عشق آباد گرفتین چه روزی هست؟
    شنیدم تا نوامبر وقت نمیدن خیلی دیره!!!! من چکار کنم؟ مدرسم 12 ژانویه شروع میشه

نه! از کجا شنیدید که تا نوامبر وقت نمیده ؟؟؟؟ مطمئنی ؟ این آقای ... برا یه دعوتنامه ی الکی الان دقیقا 12 روزه که منو کاشته اگه برای اکتبر وقت ندن من میرم بیروت
    ویرایش توسط hossein2266 : December 7th, 2011 در ساعت 11:08 AM دلیل: تبليغ نام فرد ( آژانس)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAGHAYEGHHHH نمایش پست ها
    نه! از کجا شنیدید که تا نوامبر وقت نمیده ؟؟؟؟ مطمئنی ؟ این آقای ... برا یه دعوتنامه ی الکی الان دقیقا 12 روزه که منو کاشته اگه برای اکتبر وقت ندن من میرم بیروت
    این خبر تا حد زیادی درسته چون من خودم ۱۳ سپتامبر مصاحبه شدم و شنیدم که ترکمنستان برای ماه اکتبر به کسی اجازه ورود به کشورش رو نمی ده بهتره جای دیگه ای رو انتخاب کنید
    ویرایش توسط hossein2266 : December 7th, 2011 در ساعت 11:09 AM دلیل: تبليغ نام فرد ( آژانس)

نقل قول نوشته اصلی توسط hunchback نمایش پست ها
    این خبر تا حد زیادی درسته چون من خودم ۱۳ سپتامبر مصاحبه شدم و شنیدم که ترکمنستان برای ماه اکتبر به کسی اجازه ورود به کشورش رو نمی ده بهتره جای دیگه ای رو انتخاب کنید
    به خاطر جشناشون 2 هفته اجازه ورود نمیدن

Junior Member mitch آواتار ها

برای گرفتن وقت آنلاین از سفارت مگر به این آدرس نباید بریم؟
    اصلا باز نمیشه، همه همین مشکل رو دارند؟

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mitch نمایش پست ها
    برای گرفتن وقت آنلاین از سفارت مگر به این آدرس نباید بریم؟
    اصلا باز نمیشه، همه همین مشکل رو دارند؟
    و/ی/پ/ ی/ ا/ ن رو ببند بعد وراد شو.
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

Junior Member

طریقه گرفتن وقت از عشق آباد مدتیه که تغییر کرده و در حال حاضر میشه به صورت online وقت گرفت.

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aminkhan1 نمایش پست ها
    طریقه گرفتن وقت از عشق آباد مدتیه که تغییر کرده و در حال حاضر میشه به صورت online وقت گرفت.
    حرف شما درسته، البته چون هنوز واقعا شرایط این تعییر مشخص نیست من سکوت کردم در این مورد، اما حالا که شما گفتید، یک سری توضیحات رو لازم میدونم بدم:
    با تماسی که با آقای ... داشتم ایشون گفتند که متاسفانه اعتبار دعوت نامه ها از 3 ماه به 2 هفته تغییر کرده و از من خواستند که به صورت آنلاین وقت بگیرم،منم یک وقت برای اخرای اکتبر گرفتم و یک امیل به سفارت زدم و اون ها هم گفتند که در صورتی که شما تا 10 روز قبل از وقتتون اسکن ویزای ترکمنستان رو برای ما فرستادید که کانفرم میشه والا وقتتون پر پر میشه!
    حالا مشکل اینجاست که سفارت ترکمنستان قبلا ویزای 5 روزه صادر میکرده، که اگه این طور باشه، یعنی به محض اینکه شما ویزا رو بگیرید 5 روز بعدش اکسپایر میشه و شما به وقتتون نمیرسید، از اون طرف از سفارت ترکمنستان سوال کردم که میشه به جای ویزا دعوت نامه رو اسکن کرد، که فعلا اون هم بی جواب مونده.
    اطلاعات تکمیلی رو همینجا اعلام میکنم.
    ویرایش توسط hossein2266 : December 7th, 2011 در ساعت 11:09 AM دلیل: تبليغ نام فرد ( آژانس)

Junior Member

این اطلاعات توی خود website شون هم هست و این هم متن email هست که من گرفتم

Thank you for your e-mail request. Please be informed that beginning October 2011 non-residents of Turkmenistan will apply for the U.S. visa online. Please go to the following link for further information about our appointment services.

http://turkmenistan.usembassy.gov/th...nationals.html

Junior Member

من یک وقت واسه 27 sept گرفتم و copy ویزای ترکمنستان را هم واسشون 18 sept فرستادم که وقتم را confirm کنند والی متاسفانه تا الان هیچ جوابی نگرفتم، شما کی بهشون email زدین و چه مدت بعد بهتون جواب دادند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)