صفحه 10 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 111

موضوع: سوال در خصوص Affiliation و ایمیل آکادمیک

پیش فرض پاسخ : سوال در خصوص Affiliation و ایمیل آکادمیک

سلام دوستان.
    من فارغ التحصیل شدم و الان متوجه شدم که ایمیل اکادمیکم پریده! حالا موندم چیکار کنم.
    کدومشو انجام بدم و یا شما اگه راه بهتری دارین ممنون میشم اگه عرض نمایید
    1- میتونم الکی ایمیل قبلیمو بزنم توی صفحع ی اول مقاله و با جی میل توی سیستم سابمیت مقاله ثبت نام و مقاله رو سابمیت کنم.(کارسپوندینگ و نفر اول خودم اینجوری)
    2- ایمیل اکادمیکمو الکی وارد کنم صفحه ی اول مقاله و با سیستم استادم سابمیت کنم مقاله رو (استادم کارسپوندینگ میشه :'( )
    3و4- مثل حالت اول و دوم با این تفاوت که توی صفحه ی اول مقاله جیمیلمو(که ولیدیت هست) رو وارد کنم.
    *پابلیشرهای ژورنالهای مورد نظرم هم یکی اشپرینگر و دیگری وایلی هستند.
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط EyeOpening نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من فارغ التحصیل شدم و الان متوجه شدم که ایمیل اکادمیکم پریده! حالا موندم چیکار کنم.
    کدومشو انجام بدم و یا شما اگه راه بهتری دارین ممنون میشم اگه عرض نمایید
    1- میتونم الکی ایمیل قبلیمو بزنم توی صفحع ی اول مقاله و با جی میل توی سیستم سابمیت مقاله ثبت نام و مقاله رو سابمیت کنم.(کارسپوندینگ و نفر اول خودم اینجوری)
    2- ایمیل اکادمیکمو الکی وارد کنم صفحه ی اول مقاله و با سیستم استادم سابمیت کنم مقاله رو (استادم کارسپوندینگ میشه :'( )
    3و4- مثل حالت اول و دوم با این تفاوت که توی صفحه ی اول مقاله جیمیلمو(که ولیدیت هست) رو وارد کنم.
    *پابلیشرهای ژورنالهای مورد نظرم هم یکی اشپرینگر و دیگری وایلی هستند.
    مرسی

دوست عزیز
    هر سه تا کار رو میتونید انجام بدید.
    کسی هم که به عنوان کارسپاند میخواد مقاله رو سابمیت کنه میتونه با جی میلش این کار رو بکنه و توی متن مقاله هر دو تا ایمیلتون رو بزنید یعنی اول ایمیل آکادمیکتون رو بنویسید و توی پرانتز جی میلتون رو.
    واضح تر توضیح میدم:
    شما مقاله رو با همون جی میلتون سامبیت میکنید. تمام مکاتبات هم با شما و ژورنال از طریق همون جی میلتون میشه
    توی متن مقاله مثلا اگه خودتون کارسپاند هستین قاعدتا یه ستاره ای چیزی رو بر طبق استایل مقاله باید روی اسمتون بزنید و بعدش پایین صفحه اول مثلا (بسته به استایل مقاله) ایمیل کارسپاند رو بنویسید. که شما اونجا اول ایمیل اکادمیک رو مینویسید و تو یپرانتز جی میل رو.

من خودم کار بالا رو انجام دادم برای اینکه خود مقاله م ایمیل اکادمیک توش باشه و ظاهر بهتری داشته باشه ولی در حقیقت ایمیل اکادمیکم رو چند وقت بعد (خودمم میدونستم اینجوری میشه) دانشگاه مسدود کرد...

این نظر منه، شما حتما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

اون "عرض نمایید" هم که نوشتین تو حلقم

موفق باشید

سلام دوستان من یک سوال فوری دارم

من پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه دولتی با استادی خارج از ایران در موضوعی در ادامه کار پایان نامم کار پژوهشی انجام دادم (ولی اصلا به پایان نامم ربط نداره) و نتایج کار رو در یک مجله بسیار معتبر یا ایمپکت بالا چاپ کردم در حدی که استادهای گروه ما هیچکدوم کاری در این مجله نتونستن چاپ کنند تا حالا.
    الان استاد من مقاله رو که در مرحله early view هست (هنوز proof رو نفرستادن) رو دیده و من رو فوری فرا خونده و گفته که شما که با افیلیشن دانشگاه مقاله دادی باید با یک عضو هیت علمی در ارتباط باشی همینطوری نمیشه که! اگه اشتباه علمی یا سرقت ادبی داشته باشی برای دانشگاه ما میشه!! (منظور اسم من چرا نیست!)
    از طرف دیگر من از بخش پژوهشی دانشگاه پرسیدم فارغ التحصیل ها میتونند اسم دانشگاه رو بزنن برای کارهای پژوهشی مستقل، گفتن ایرادی نداره تازه جدیدا میخوایم تشویقی هم بدیم!

در کل به صورت رسمی من کارمند دانشگاه یا محقق در دانشگاه مقطع ارشد خود نیستم، آیا این درسته یا اینکه اصلا میتونم توی مقالات پس از فارغ التحصیلی خودم افیلیشن را دانشگاه مقطع ارشد بزنم؟؟ این سوالی بود که من داشتم همیشه و به این نتیجه رسیده بودم بهترین کار اینه که از افیلیشن ارشد استفاده کنم تا اینکه در جای دیگری مشغول به تحصیل بشم.

حالا 3 حالت داره، میتونم 1) افیلیشن دانشگاه ارشد رو بزارم بمونه. 2) افیلیشن دانشگاه آزاد رو بزنم و یک پولی هم بگیرم! 3) با استاد های خارجی صحبت کنم و افیلیشن دانشگاه اونا رو بزنم (چون حتی قبلا خودشون گفته بودن به عنوان ویزیتینگ اسکولار بیا اینجا که من به خاطر مشکلات سربازی نتونستم برم).

نظرتون چیه؟؟

ممنون از نظرتون
    ویرایش توسط LIMITED : April 25th, 2016 در ساعت 06:50 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    The University of Queensland

سلام.
    معمولا افیلیش آخرین مقطع رو میزنن اگه کارتون توی مرکز دیگه ای نباشه.
    ولی اگه واقعا استاد خارجی اجازه بده شما افیلیشن اونجا رو بیشتر به نفع خودتونه.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک سوال فوری دارم

من پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه دولتی با استادی خارج از ایران در موضوعی در ادامه کار پایان نامم کار پژوهشی انجام دادم (ولی اصلا به پایان نامم ربط نداره) و نتایج کار رو در یک مجله بسیار معتبر یا ایمپکت بالا چاپ کردم در حدی که استادهای گروه ما هیچکدوم کاری در این مجله نتونستن چاپ کنند تا حالا.
    الان استاد من مقاله رو که در مرحله early view هست (هنوز proof رو نفرستادن) رو دیده و من رو فوری فرا خونده و گفته که شما که با افیلیشن دانشگاه مقاله دادی باید با یک عضو هیت علمی در ارتباط باشی همینطوری نمیشه که! اگه اشتباه علمی یا سرقت ادبی داشته باشی برای دانشگاه ما میشه!! (منظور اسم من چرا نیست!)
    از طرف دیگر من از بخش پژوهشی دانشگاه پرسیدم فارغ التحصیل ها میتونند اسم دانشگاه رو بزنن برای کارهای پژوهشی مستقل، گفتن ایرادی نداره تازه جدیدا میخوایم تشویقی هم بدیم!

در کل به صورت رسمی من کارمند دانشگاه یا محقق در دانشگاه مقطع ارشد خود نیستم، آیا این درسته یا اینکه اصلا میتونم توی مقالات پس از فارغ التحصیلی خودم افیلیشن را دانشگاه مقطع ارشد بزنم؟؟ این سوالی بود که من داشتم همیشه و به این نتیجه رسیده بودم بهترین کار اینه که از افیلیشن ارشد استفاده کنم تا اینکه در جای دیگری مشغول به تحصیل بشم.

حالا 3 حالت داره، میتونم 1) افیلیشن دانشگاه ارشد رو بزارم بمونه. 2) افیلیشن دانشگاه آزاد رو بزنم و یک پولی هم بگیرم! 3) با استاد های خارجی صحبت کنم و افیلیشن دانشگاه اونا رو بزنم (چون حتی قبلا خودشون گفته بودن به عنوان ویزیتینگ اسکولار بیا اینجا که من به خاطر مشکلات سربازی نتونستم برم).

نظرتون چیه؟؟

ممنون از نظرتون
    ما مست بودیمو نشانی از تاک نبود ...

Junior Member

بر اساس این مفروضات که:
    _ مدرس دانشگاهی غیر از دانشگاه مقطع ارشد باشیم و affiliation را دانشگاه مقطع ارشد بزنیم .
    _ برای آماده کردن مقاله مورد نظر از امکانات دانشگاه محل کار استفاده نکرده باشیم.
    جای هیچ اعتراضی برای دانشگاه محل کار باقی است؟

محض اطلاع دوستانی که تبلیغ شدید میکنن که بدون استاد و اسم دانشگاه سوسکیم و غیره

(البته کتمان نمیکم که اسم موزن، وزن میده به مقاله)

یکی از دوستام دوتا مقاله تک اسم در دو مجله
    ISI , Q2
    داره تحت عنوان
    Freelance scholar

حالا Q3 هاش بماند
    با ادرس خونشون
    الانم فاند گرفته از اروپا برای دکترا بدون هیچ ریکامی
    هر کی شک داره پیام خصوصی بده بهش لینک بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط manchemyavelec_1944 نمایش پست ها
    محض اطلاع دوستانی که تبلیغ شدید میکنن که بدون استاد و اسم دانشگاه سوسکیم و غیره

(البته کتمان نمیکم که اسم موزن، وزن میده به مقاله)

یکی از دوستام دوتا مقاله تک اسم در دو مجله
    ISI , Q2
    داره تحت عنوان
    Freelance scholar

حالا Q3 هاش بماند
    با ادرس خونشون
    الانم فاند گرفته از اروپا برای دکترا بدون هیچ ریکامی
    هر کی شک داره پیام خصوصی بده بهش لینک بدم
    میشه آدرس مقالاتش بدین من همینجور مشکلی واسم بوجود اومده دانشکده گیر داده چرا افلیشن ما رو زدین؟

سلام دوستان
    میشه از یه دانشگاه خارجی (یا یه لب تحقیقاتی) تقاضا کنی که می خوای از افیلیشن شون استفاده کنی (نمیدونم مثلا مثل این حالت ریسرچر مدعو)؟ بدون اینکه به اون کشور بری ... اگه کسی چیزی میدونه ممنون میشم کمک کنه. من ارشدم حدود یه سال پیش تموم شده حالا موندم بدون افلیشن (برای مقاله هام).

ApplyAbroad Superstar

سلام من این تجربه را نداشته ام ولی در اصول فکر میکنم اگر مقاله ها در ژورنالهای خیلی خوب باشند نه تنها که دانشگاهها ممانعتی نکنند بلکه برایشان خیلی هم مطلوبباشد. مثلا وقتی دانشگاهها برای رنکینگ توان پژوهشی بررسی میشوند مایلند تعداد هر چه بیشتری مقاله پر کیفیت تحت نامشان منتشر شود. حتی در استخدام ها و ارتباط با اساتیدشان... به این مساله تاکید میکنند که افراد مقاله های پر کیفیتشان را تحت نام دانشگاه بیاورند.

حالا شاید دوستان کسی تجربه عملی داشته باشد و بتوانند زوایای دیگر مساله را هم توضیح بدهند. ولی تا آنجا که من میدانم این مساله خیلی باید مطلوب باشد بنابراین برای شروع پیشنهاد میکنم با اساتید دانشگاهی که درستان را تمام کرده اید تماس بگیرید و چند و چون را سوال کنید.

موفق باشید

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه از یه دانشگاه خارجی (یا یه لب تحقیقاتی) تقاضا کنی که می خوای از افیلیشن شون استفاده کنی (نمیدونم مثلا مثل این حالت ریسرچر مدعو)؟ بدون اینکه به اون کشور بری ... اگه کسی چیزی میدونه ممنون میشم کمک کنه. من ارشدم حدود یه سال پیش تموم شده حالا موندم بدون افلیشن (برای مقاله هام).

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

اینکه به استادی که برای دکترام انتخاب کردم ایمیل بزنم و ازش بخوام که عضو لب خودش بشم و از افلیشن دانشگاهشون استفاده کنم چطور؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)