صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 111

موضوع: سوال در خصوص Affiliation و ایمیل آکادمیک

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض سوال در خصوص Affiliation و ایمیل آکادمیک

درود
    بعضی از افراد به دلایلی قصد ارسال مقاله به نام دانشگاه رو ندارند( قصد ثبت مقاله به نام یک شرکت تحقیق و توسعه موجود و یاابتدا ثبت یک شرکت تحقیق و توسعه وسپس ارسال مقاله به نام شرکت تازه تاسیس)
    از میان دوستان بزرگوار کسی اطلاعات موثقی در مورد تاثیر Affiliation نویسندگان مقاله ( به دانشگاه یا شرکت خاص) بر پذیرش مقاله دارند؟ امکان داره که به دلیلی که در ابتدای پست آورده شد مقاله reject بشه؟

ممنون
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاثیر Affiliation بر پذیرش مقاله

سلام
    در حالت کلی ژورنالی معتبر بین المللی به محتوای مقاله نگاه می کنند، نه به افیلیشن. در حالت کلی به نظرم اثر نداره و نباید زیاد نگران افلیشن بود.
    به نظرم مقاله رو به اسم همون موسسه که ثبت کردین بدین ولزومی به اسم دانشگاه نیست. واسه اونا اسم افرادم خیلی مهم نیست و اگر مقاله خوب باشه همسن کافیه.
    البته رشته ی شما رو نمی دونم چه جوریه و چه ژورنالایی داره.
    اما تو ایران موضوع برعکسه اول به اسم جایی که مقاله می دی نگاه می کنند بعد به اینکه اسم استاد هست یا نه!!!

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تاثیر Affiliation بر پذیرش مقاله

بستگي به اين داره كه مقاله رو كجا بديد. ژورنال كنفرانس داخلي خارجي؟ ولي كلا مشكلي نيست اگه بار علمي مقاله خوب هست. مقاله هاي زيادي هست كه از طرف مراكز تحقيقاتيه

پیش فرض سوال در خصوص Affiliation

دوستان با سلام اگه ممکنه در مورد Affilation کمی توضیح بدین؟
    رشته:6 امتیازی تاریخ فایل نامبر(کبک):8مارس2011 تاریخ سی اس کیو:29 آوریل 2013
    فایل فدرال:27 سپتامبر 2013 آپدیت:12 دسامبر 2013 مدیکال: 8 فوریه 2014
    درخواست گذرنامه: 6 ژوئن 2014 لندینگ در مونترال:24 آگوست 2014

پیش فرض پاسخ : Affilation

نقل قول نوشته اصلی توسط zakariaee نمایش پست ها
    دوستان با سلام اگه ممکنه در مورد Affilation کمی توضیح بدین؟
    سلام بر شما
    خیلی خلاصه :هنگامی که قصد گزارش کار خود درقالب مقاله یا abstract دارید لازمه قید کنید این کار وابسته به کدام محل آکادمیک از جمله دانشگاه ،انستیتو و....می باشد .این وابستگی به معنی محلی که مهم ترین اسپانسر در انجام این کار بوده هم از لحاظ مادی و هم از لحاظ در اختیار گذاشتن لب و تجهیزات
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

یعنی مهم نیست که دانشجوی اونجا باشیم یا نه.من دانشجوی دانشگاه آزاد هستم. ولی از امکانات یک دانشگاه دولتی استفاده کردم.حالا باید اسم کدامیک را در Affilation نویسم.یه نکته دیگه اینکه باید از دانشگاه برای قید کردن اسمش در affilation اجازه بگیریم؟با تشکر
    رشته:6 امتیازی تاریخ فایل نامبر(کبک):8مارس2011 تاریخ سی اس کیو:29 آوریل 2013
    فایل فدرال:27 سپتامبر 2013 آپدیت:12 دسامبر 2013 مدیکال: 8 فوریه 2014
    درخواست گذرنامه: 6 ژوئن 2014 لندینگ در مونترال:24 آگوست 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط zakariaee نمایش پست ها
    یعنی مهم نیست که دانشجوی اونجا باشیم یا نه.من دانشجوی دانشگاه آزاد هستم. ولی از امکانات یک دانشگاه دولتی استفاده کردم.حالا باید اسم کدامیک را در Affilation نویسم.یه نکته دیگه اینکه باید از دانشگاه برای قید کردن اسمش در affilation اجازه بگیریم؟با تشکر
    بستگی به توافقی که شما با ارگان دولتی که از امکاناتش استفاده کردین داره.اگه درخواست کرده باشند که حتما باید بنویسید در غیر اینصورت تصمیم با شماست هم میتونین در کنار دانشگاه ازاد اسم ارگان دولتی رو بیارین و هم میتونین از ارگان دولتی در Acknowledgment تشکر کنین
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

پیش فرض نداشتن ایمیل اکادمیک

سلام
    واسه سابمیت مقاله تو ژورنال تو قسمتی که باید ایمیل تک تک نویسنده ها رو وارد کرد نوشته:
    Note: Please use the E-mail provided by your institution.
    (yahoo, hotmail, gmail or any other free E-mail adresses are not acceptable)
    ولی من ایمیل اکادمیک ندارم، چیکار کنم؟

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : نداشتن ایمیل اکادمیک

رشتتون چیه؟
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : نداشتن ایمیل اکادمیک

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto11 نمایش پست ها
    سلام
    واسه سابمیت مقاله تو ژورنال تو قسمتی که باید ایمیل تک تک نویسنده ها رو وارد کرد نوشته:
    Note: Please use the E-mail provided by your institution.
    (yahoo, hotmail, gmail or any other free E-mail adresses are not acceptable)
    ولی من ایمیل اکادمیک ندارم، چیکار کنم؟
    تا الان با همچین موضوعی برخورد نکردم و همه مقالاتم با جی میل رفته تو الزویر و اشپرینگر. خیلی عجیب هست. به هر صورت مشکلی پیش نخواهد اومد. نیازی به ایمیل آکادمیک نیست چراکه خیلی از پروفسورهای باز نشسته از ایمیل معمولی استفاده میکنند.

صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)