صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 23456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 111

موضوع: سوال در خصوص Affiliation و ایمیل آکادمیک

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : سوال در خصوص Affiliation و ایمیل آکادمیک

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه از یه دانشگاه خارجی (یا یه لب تحقیقاتی) تقاضا کنی که می خوای از افیلیشن شون استفاده کنی (نمیدونم مثلا مثل این حالت ریسرچر مدعو)؟ بدون اینکه به اون کشور بری ... اگه کسی چیزی میدونه ممنون میشم کمک کنه. من ارشدم حدود یه سال پیش تموم شده حالا موندم بدون افلیشن (برای مقاله هام).
    اینکه به استادی که برای دکترام انتخاب کردم ایمیل بزنم و ازش بخوام که عضو لب خودش بشم و از افلیشن دانشگاهشون استفاده کنم چطور؟
    سلام
    هر دو مورد غیر حرفه ای، خلاف رویه آکادمیک و غیرمنطقی هستند. موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

سلام اگر مقاله ها به هر شکل به ارشد شما برمیگردد منطقی است که با دانشگاه قبلی صحبت کنید تا با دانشگاهی که بعدا میخواهید در آن مشغول شوید.

شکل بعدی به نظرم این است که موضوع را با ژورنالی (ها) که قصد ارسال دارید مطرح کنید. من خودم تا کنون به چنین موردی برنخورده ام ولی کاملا قابل درک است که فردی در دوره ای از زندگی تحصیلیش به جایی مرتبط نباشد ولی کار علمی انجام دهد. ضرورتا ژورنالها برای این راه حل دارند و شاید به راحتی این باشد که کسی که ارتباط با دانشگاه یا مرکزی ندارد بتواند کار پژوهشی اش را ارایه کند و ژورنال بپذیرد.

لطفا اگر به راه حلی رسیدید اینجا پست بگذارید که من و شاید دوستان دیگر که علاقه دارند بتوانیم از تجربه شما استفاده کنیم.

موفق باشید

اینکه به استادی که برای دکترام انتخاب کردم ایمیل بزنم و ازش بخوام که عضو لب خودش بشم و از افلیشن دانشگاهشون استفاده کنم چطور؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام ممنون از پاسخ ها
    بله مقاله از پایان نامه رو میدونم که باید به اسم خود دانشگاه چاپ بشه، البته میشه مثل موردی که یکی از دوستان قبلا گفت با عنوان independent researcher مقاله رو چاپ کنی منم یه مقاله این شکلی دیدم که طرف از آدرس خونش هم استفاده کرده بود (نویسنده ایرانی بود و مقاله هم ای اس ای بود)، ولی من میگم محاله این جور چیزا روی تصمیم ادیتور برای مقاله اثر نذاره، راستش خیلی مطمئن نیستم ولی فکر نمیکنم مشورت کردن با جرنال مخصوصا اگه طرفت ادیتور باشه فکر خوبی باشه،

ApplyAbroad Superstar

سلام independent هم نظری است - هر چند شاید به این معنی باشد که بقیه که در جایی کار میکنند ممکن است Dependent باشند - یا من الان توجه کردم دیدم کلمه Freelance هم میتواند کاربرد داشته باشد.

در هر صورت امیدکه در کارهایتان موفق باشید
    سلام ممنون از پاسخ ها
    بله مقاله از پایان نامه رو میدونم که باید به اسم خود دانشگاه چاپ بشه، البته میشه مثل موردی که یکی از دوستان قبلا گفت با عنوان independent researcher مقاله رو چاپ کنی منم یه مقاله این شکلی دیدم که طرف از آدرس خونش هم استفاده کرده بود (نویسنده ایرانی بود و مقاله هم ای اس ای بود)، ولی من میگم محاله این جور چیزا روی تصمیم ادیتور برای مقاله اثر نذاره، راستش خیلی مطمئن نیستم ولی فکر نمیکنم مشورت کردن با جرنال مخصوصا اگه طرفت ادیتور باشه فکر خوبی باشه،

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان من هم با این مشکل مواجهم الان سه ساله ارشدم تموم شده و الان مستقل خودم با یک نفر در دانشگاه خارجی مقاله دادیم و اون در مقاله کورسپاند هستش و افیلیشن اونجا رو برای منم زده آیا برای من مشکلی ایجاد میکنه؟ دانشگاه خارجی گیر نده که من دانشجوی اونجا نیستم ؟ درضمن مقاله ربطی به پایان نامه ام نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط manchemyavelec_1944 نمایش پست ها
    محض اطلاع دوستانی که تبلیغ شدید میکنن که بدون استاد و اسم دانشگاه سوسکیم و غیره

(البته کتمان نمیکم که اسم موزن، وزن میده به مقاله)

یکی از دوستام دوتا مقاله تک اسم در دو مجله
    ISI , Q2
    داره تحت عنوان
    Freelance scholar

حالا Q3 هاش بماند
    با ادرس خونشون
    الانم فاند گرفته از اروپا برای دکترا بدون هیچ ریکامی
    هر کی شک داره پیام خصوصی بده بهش لینک بدم
    میشه ادرس یکی از مقالاتشون را بدید منم همچین مشکلی دارم

Junior Member

کسی از دوستان می دونه اگه بخوایم از یکی از واحدهای دانشگاه آزاد که درس خوندیم بعد از فارغ التحصیلی ایمیل آکادمیک بگیریم باید چیکار کنیم؟
    آیا داشتن ایمیل آکادمیک برای پذیرش گرفتن خیلی مهمه؟

این موضوع خیلی مهم نیست دوست عزیز مخصوصا اگه مقاله تک اسم نباشه

برای استفاده دوستان در آینده
    من فارغ التحصیل شدم و از بس که از دانشگاهم راضی بودم دلم نمی خواست به اسمشون مقاله چاپ کنم. در نتیجه افلیشن نداشتم. قبلنا هم یه گروه کوچیک 4، 5 تایی برای تحقیق با دوستان درست کرده بودم، از اسم همون گروه به عنوان افلیشن تو مقاله هام استفاده کردم. و آدرسم، آدرس خونه. یکی از همین مقاله ها ریوو تک اسمه نشریه کیو یک

نقل قول نوشته اصلی توسط kasa21364 نمایش پست ها
    میشه ادرس یکی از مقالاتشون را بدید منم همچین مشکلی دارم
    ویرایش توسط keran : September 20th, 2021 در ساعت 04:10 PM

دیگه فارغ التحصیل شدین بهتون نمیدن، مگه اینکه آشنایی چیزی داشته باشید. قبلنا شنیده بودم که بعضی دانشگاه ها حتی ایمیل آکادمیک رو بعد اتمام تحصیلات می بستن. منتها در بعضی موارد شاید بتونید از طریق محل کارتون اقدام کنید.
    نه واقعا داشتن ایمیل اکادمیک هیچ اهمیتی نداره، نه برای پذیرش گرفتن نه برای چاپ مقاله. هرچند یه مقدار ظاهر حرفه ای تری داره.
    برای پذیرش که بچه ها اتفاقا سفارش میکنن از یاهو و جیمیل استفاده کنین، چون کمتر اسپم میشه.
    بنظرم مهمترین قسمت مکاتبه یا ارتباط اینه که اگه دارین با استاد یا هر فرد دیگه ای مکاتبه میکنید، از جانب اون هم به این ارتباط نگاه کنید و تک بعدی نباشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط snafint نمایش پست ها
    کسی از دوستان می دونه اگه بخوایم از یکی از واحدهای دانشگاه آزاد که درس خوندیم بعد از فارغ التحصیلی ایمیل آکادمیک بگیریم باید چیکار کنیم؟
    آیا داشتن ایمیل آکادمیک برای پذیرش گرفتن خیلی مهمه؟
    ویرایش توسط keran : September 20th, 2021 در ساعت 04:20 PM

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط servatan نمایش پست ها
    سلام دوستان من هم با این مشکل مواجهم الان سه ساله ارشدم تموم شده و الان مستقل خودم با یک نفر در دانشگاه خارجی مقاله دادیم و اون در مقاله کورسپاند هستش و افیلیشن اونجا رو برای منم زده آیا برای من مشکلی ایجاد میکنه؟ دانشگاه خارجی گیر نده که من دانشجوی اونجا نیستم ؟ درضمن مقاله ربطی به پایان نامه ام نداره
    نه مشکلی نیست
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)