صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 111

موضوع: سوال در خصوص Affiliation و ایمیل آکادمیک

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : نداشتن ایمیل اکادمیک

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto11 نمایش پست ها
    اینا:
    https://www.aece.ro/openconf/author/submit.php
    حالا بنظرتون چیکار کنم؟

یه سوال دیگه هم دارم اونم اینکه:
    مقاله ای رو که در کنفرانسی ارائه کردم و در مجموعه مقالات کنفرانس چاپ شده و بصورت ان لاین هم ایندکس شده تکمیل کردم و می خوام واسه یه ژورنال بفرستم در چنین موردی در توضیحات ژورنال اومده که:

If you presented a paper to a conference and the paper was published by the respective conference organizers (in the proceedings book or in a partner journal), you need the agreement of the copyright owner in order for the same paper ideas and significant portions of text to be published elsewhere. You need a copyright permission grant from the original publisher:

http://www.aece.ro/files/copyright_p...ion_letter.pdf

We also recommend to read:

http://www.aece.ro/plagiarism.php

If your paper is in this situation, please open a support ticket and explain in detail.

میشه راهنماییم کنید که باید چیکار کنم؟
    شما دانشجوی ارشد اگه باشید میتونید از مرکز انفورماتیک دانشگاه ایمیل رسمی بگیرید. الان خیلی از ارشد ها ایمیل رسمی دارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    شما دانشجوی ارشد اگه باشید میتونید از مرکز انفورماتیک دانشگاه ایمیل رسمی بگیرید. الان خیلی از ارشد ها ایمیل رسمی دارند.
    من فارغ التحصیل شدم
    دانشگاه به ورودی های بعد از ما ایمیل داد و من به خاطر همین ایمیل اکادمیک ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در ضمن اکر هزینه عضویت IEEE براتون سنگینه با دانشگاهتون چک کنید بعضی دانشگاههای ایران شروع کردن آدرس ایمیل alumni دادن (که در دانشگاههای خارج خیلی رایجه).
    منظورتون اینه که به فارغ التحصیل ها ایمیل بدن؟
    حالا بحث هزینه به کنار ولی اخه با توجه به تاکیدی که کرده بنظرتون میل IEEE رو میپذیره؟

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

حالا بحث هزینه به کنار ولی اخه با توجه به تاکیدی که کرده بنظرتون میل IEEE رو میپذیره؟
    برادر من مثل اینکه شما تا حالا مقاله مربوط به رشته برق نخوندین!!! اکثر قریب به اتفاق نویسندگان مقالات به جای هر نوع ایمیلی ، ایمیل IEEE رو میدن
    آکادمیکترین ایمیل مربوط به IEEE است
    موفق باشین
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    برادر من مثل اینکه شما تا حالا مقاله مربوط به رشته برق نخوندین!!! اکثر قریب به اتفاق نویسندگان مقالات به جای هر نوع ایمیلی ، ایمیل IEEE رو میدن
    آکادمیکترین ایمیل مربوط به IEEE است
    موفق باشین
    درسته که من خیلی در زمینه مقاله دادن تجربه ندارم ولی مقاله زیاد دیدم و خوندم به این شکل هم که شما میگید نیستش نمیگم اصلا میل IEEE رو نزدن ولی تعداد کسایی که میل دانشگاهیشونو میزنن به مراتب بیشتره حالا این اکثر قریب به اتفاق که میگین نمیدونم منظورتون به چه کسایی هستش!

ApplyAbroad Guru

من خودم تمام مقاله هائی که تا بحال چاپ کردم با ایمیل IEEE ام بوده است. میتونید از خود مجله سئوال کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها

البته توجه کنید که این alias است و ایمیل واقعی نیست یعنی ایمیل های شما رو فوروارد میکنه به آدرس اصلی تون (یاهو یا جی میل). بعد باید configuration جی میل یا یاهو تون رو تغییر بدید که ایمیل فرستنده رو @ieee.org اعلام کنه.
    دوست عزیز من هم یه ایمیل alias دارم میشه بگید چطوری توی یاهو ایمیل فرستنده رو @ieee.org اعلام می کنه؟ ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم یه ایمیل alias دارم میشه بگید چطوری توی یاهو ایمیل فرستنده رو @ieee.org اعلام می کنه؟ ممنون
    در قسمت options اسم اکانت و Reply-to رو آدرس ieee تون میگذارید. من خودم البته قبل از اینکه یاهو فرمت صفحه ایمیل اش رو عوض کنه اینکار رو کرده بودم و الآن نتونستم محل دقیقش رو پیدا کنم ولی بگردید پیدا میکنید.

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

این عضویت و گرفتن ایمیل چه قدر زمان میبره؟
    اگر visa card داشته باشید 10 دقیقه می تونید ثبت نام می کنید و بعد هم یک Alias Email برای خودتون درست می کنید، به صورتی که با ایمیل ieee.org میل می زنید و دریافت هاتون در inbox یکی از free میل هاتون انجام میشه... اگر هم visa نداشته باشید باید به IEEE IRAN SECTION تلفن بزنید و از اونا بخواهید که کارتون رو انجام بدند.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

سلام
    اینکه یه نفر 2 تا affiliation برای خودش تو یه مقاله داشته باشه نشونه چیه؟
    It will comes into reality!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)