صفحه 7 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 111

موضوع: سوال در خصوص Affiliation و ایمیل آکادمیک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physic-buali sina university

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

با سلام
    آیا تغییر افیلیشن به هر دانشگاه دیگر در بخش نویسندگان مقاله مجاز می باشد؟ بنا به دلایلی من نمیخواهم اسم دانشگاه محل تحصیلم در مقاله ام باشه.
    لطفا راهنمایی کنید. من این پست رو اینجا زدم اگه تاپیک مخصوص داره لینک بدید.مرسی

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط ssadeghi128 نمایش پست ها
    با سلام
    آیا تغییر افیلیشن به هر دانشگاه دیگر در بخش نویسندگان مقاله مجاز می باشد؟ بنا به دلایلی من نمیخواهم اسم دانشگاه محل تحصیلم در مقاله ام باشه.
    لطفا راهنمایی کنید. من این پست رو اینجا زدم اگه تاپیک مخصوص داره لینک بدید.مرسی
    احتمالا مقاله شما پذيرفته شده. بله، زماني كه مقاله را براي تائيد نهايي (page proofs) براي شما ميفرستن اين مطلب را از مجله بخاين
    البته شما هميشه سعي ت اين باشه كه اين چيزا را قبل از ارسال مقاله به مجله نهاييش كني كه نياز به تغييرش نباشه
    شاد باشيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در خصوص Affiliation

سلام- مقطع لیسانس دانشگاه دولتی خوبی درس خوندم (جزء 10 دانشگاه برتر تهران) اما ارشد دانشگاه آزاد درس خوندم و چند سالی هم هست فارغالتحصیل شدم-اگر در affiliationمقاله ، اسم دانشگاه مقطع لیسانس رو بزنم ایرادی داره???
    کسی پیگیری می کنه??? آیا دردسری ممگنه به وجود بیاید??مرسی (آخه سطح دانشگاه ارشدم خیلی خیلی پایینه)

نقل قول نوشته اصلی توسط rks نمایش پست ها
    سلام- مقطع لیسانس دانشگاه دولتی خوبی درس خوندم (جزء 10 دانشگاه برتر تهران) اما ارشد دانشگاه آزاد درس خوندم و چند سالی هم هست فارغالتحصیل شدم-اگر در affiliationمقاله ، اسم دانشگاه مقطع لیسانس رو بزنم ایرادی داره???
    کسی پیگیری می کنه??? آیا دردسری ممگنه به وجود بیاید??مرسی (آخه سطح دانشگاه ارشدم خیلی خیلی پایینه)
    سلام دوست عزیز
    من فکر نمیکنم که اگر اسم دانشگاه لیسانستونو بزنین چیزی بر اپلیکیشن شما اضافه بشه. چه بسا اساتیدی که در دانشگاههای خوب دولتی درس خوندن و چون الان هیئت علمی دانشگاه آزاد هستن افیلیشن دانشگاه آزاد رو انتخاب میکنن. در ضمن, اگر افیلیشن دانشگاه آزاد رو بزنین به ازای هر مقاله مبلغ تشویقی میگیرین. من اطلاغ دقیق دارم که برای مقاله ISI ایمکپت دار با سه نفر نویسنده مبلغ نزدیک یک میلیون برای هر نفر تشویقی میدن. اگر هم نویسنده مسول باشین نزدیک 1.4 میلیون میشه. هرچه تعداد نفرات کمتر؛ مبلغ بیشتر. خودم بارها گرفتم. حتی به خاطر همین موضوع دوست صمیمیم که از دانشگاه تهران ارشد گرفته افیلیشن مقالشو دانشگاه آزاد (از نوع دارگوزآباد) زده که تشویقی بگیره. باز خود دانید.
    ویرایش توسط hockey : June 8th, 2014 در ساعت 12:16 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

سلام دوستان
    پس ینی affiliation هیچ ارتباطی نمیتونه بین اینکه دانشجوی اون دانشگاه هستی رو ایجاد کنه درسته؟آخه من دانشجوی ارشد غیرانتفاییم اما میخوام واسه مستر اپلای کنم اما ردی از اینکه دانشجوی مستر اینجا بودم نمونه که ویزا سخت نشه.اگه مقاله با استادم تو این دانشگاه که غضو هیات غلمی دانشکاه کاشان هم هست بدم بنظرتون خودش نام کدوم دانشگاه رو میزنه؟و ممکنه استاد منو مجبور کنه که نام دانشگاه لیسانسمو نزنم و حتما همین غیرانتفایی رو بزنم؟رشته م کامپیوتره (هوش)و نیاز به تجهیزاتی هم نیست برام فکر کنم ،بجز یه لپتاپ!
    اگه مجبور شم دانشگاه ارشدم رو بزنم یا اون استاد دانشگاه غیرانتفایی رو بزنه بجای کاشان مشکلی پیش نمیاد؟نمیگن چرا اینا رو زدین؟مشکوک نیست خیالم راحت؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eliiiii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پس ینی affiliation هیچ ارتباطی نمیتونه بین اینکه دانشجوی اون دانشگاه هستی رو ایجاد کنه درسته؟آخه من دانشجوی ارشد غیرانتفاییم اما میخوام واسه مستر اپلای کنم اما ردی از اینکه دانشجوی مستر اینجا بودم نمونه که ویزا سخت نشه.اگه مقاله با استادم تو این دانشگاه که غضو هیات غلمی دانشکاه کاشان هم هست بدم بنظرتون خودش نام کدوم دانشگاه رو میزنه؟و ممکنه استاد منو مجبور کنه که نام دانشگاه لیسانسمو نزنم و حتما همین غیرانتفایی رو بزنم؟رشته م کامپیوتره (هوش)و نیاز به تجهیزاتی هم نیست برام فکر کنم ،بجز یه لپتاپ!
    اگه مجبور شم دانشگاه ارشدم رو بزنم یا اون استاد دانشگاه غیرانتفایی رو بزنه بجای کاشان مشکلی پیش نمیاد؟نمیگن چرا اینا رو زدین؟مشکوک نیست خیالم راحت؟
    بنظرم نه، مشکلی نیست.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام خداقوت.من مقالم در ژورنالی از الزویر اکسپت شده امروز نتیجه داوریش برام فرستاده شده است. الان استادم از من میخاهد ک affiliation او را تغییر دهم و نام دانشگاه دیگری را بزنم آیا اگر من به ادیتور نامه بنویسم و این مساله را بگم مشکلی پیش می آید یا ممکن است مقالمو رد کنن؟ از طرف دیگر آیا لازمه کد پستی دانشگاه هم در affiliation ذکر بشه؟ مرسی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط subtlety نمایش پست ها
    سلام خداقوت.من مقالم در ژورنالی از الزویر اکسپت شده امروز نتیجه داوریش برام فرستاده شده است. الان استادم از من میخاهد ک affiliation او را تغییر دهم و نام دانشگاه دیگری را بزنم آیا اگر من به ادیتور نامه بنویسم و این مساله را بگم مشکلی پیش می آید یا ممکن است مقالمو رد کنن؟ از طرف دیگر آیا لازمه کد پستی دانشگاه هم در affiliation ذکر بشه؟ مرسی
    سلام

خیر... مقالتون رد نخواهد شد...
    ولی خب با ارائه چنین درخواستی به احتمال ریاد ادیتور از co-author مربوطه نامه ای رسمی طلب می کنه که تغییر affiliation مربوطه رو تایید کنه...
    به نظر من صرفا فرآیند تایید نهایی چاپ مقاله کمی با تاخیر روبرو میشه و مشکل خاصی در انتظار شما نیست....

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

همونطور که دوستمون matinking هم اشاره کردند مشکل خاصی در این مورد اصلا وجود نداره و با توجه به تغییر دانشگاه و سمت افراد این تغییر affiliation زیاد مطرح بوده و مسئله ای کاملا عادی است. من خودم حدود 4-5 مورد در کارهام داشتیم همچین موردی. حتی دوبار فقط در مرحله proof مقاله ما کامنت دادیم که اونها رو عوض بکنند. بنابراین دوستان اصلا نگران چنین تغییری نباشند. این مسئله کاملا عادی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط subtlety نمایش پست ها
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

Junior Member

سلام
    من دانشجو ارشد دانشگاه ازاد هستم و کارشناسی را دولتی خواندم که هنوز هم با اساتید دولتی کارهای تحقیقاتی و مقاله انجام می دهم اما از انجایی که این استاد ما گفته.. می گن که من affilation لیسانسم که دولتی هست بذارم
    از طرفی عم همزمان از پایان نامه ام مقاله نوشته ام که با عنوان دانشگاه ازاد میاد
    ایا همزمان دو عنوان در مقالات چاپی داشته باشم ایرادی ندارد؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)