صفحه 8 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 111

موضوع: سوال در خصوص Affiliation و ایمیل آکادمیک

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

پیش فرض پاسخ : سوال در خصوص Affiliation

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam6713 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجو ارشد دانشگاه ازاد هستم و کارشناسی را دولتی خواندم که هنوز هم با اساتید دولتی کارهای تحقیقاتی و مقاله انجام می دهم اما از انجایی که این استاد ما گفته.. می گن که من affilation لیسانسم که دولتی هست بذارم
    از طرفی عم همزمان از پایان نامه ام مقاله نوشته ام که با عنوان دانشگاه ازاد میاد
    ایا همزمان دو عنوان در مقالات چاپی داشته باشم ایرادی ندارد؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام دوست عزیز
    اصلا ایرادی نداره و هر کار از کار دیگر کاملا مستقل و جداست. حتی شما مجاز به استفاده از چند affiliation در یک مقاله نیز هستید همونطوری که در برخی کشورها رایج هست. علت این امر هم برمیگرده به کار همزمان در چندین مرکز چه دانشگاهی و چه غیر دانشگاهی که نویسنده در آنها مشغول هست.
    خلاصه شما در این مورد خاص کاملا آزاد هستید که هرآنچه درست هست انجام دهید. اصلا نگرانی ندارد.
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

سلام
    من دانشجو ارشد دانشگاه ازاد هستم و کارشناسی را دولتی خواندم که هنوز هم با اساتید دولتی کارهای تحقیقاتی و مقاله انجام می دهم اما از انجایی که این استاد ما گفته.. می گن که من affilation لیسانسم که دولتی هست بذارم
    از طرفی عم همزمان از پایان نامه ام مقاله نوشته ام که با عنوان دانشگاه ازاد میاد
    ایا همزمان دو عنوان در مقالات چاپی داشته باشم ایرادی ندارد؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ضمن تشکر از دوستمون mech90،
    به نظر بنده درستش اینه که affilation مطابق با آخرین سازمان یا دانشگاهی باشه که باهاش کار میکنید. یعنی شما که الان دانشجوی دانشگاه آزادید، از اسم این دانشگاه تو مقالاتتون استفاده کنید. اون اساتید یا افرادی که از چند affilation استفاده می کنند، واقعا در همه اون سازمانها یا دانشگاهها به طور همزمان حضور دارند. بیشتر این افراد هم تو یک سازمان و یک دانشگاه مشغول هستند. به ندرت کسی پیدا میشه که همزمان توی دو دانشگاه فعالیت کنه.
    این چیزی که گفتم براساس تجربه بود. یکی از دوستان ما دقیقا مشابه همین کار رو انجام داده بود، یعنی همزمان که تو دوره ارشد بود با اساتید کارشناسیش دو مقاله چاپ کردند و از اسم دانشگاه کارشناسیش استفاده کرده بود. ظاهرا این موضوع تو جلسه مصاحبه دکترا تو چند تا دانشگاه تهران براش مشکل آفرین شده بود.

Junior Member

ممنونم از هر دو دوست عزیز که پاسخ دادید
    اساتید دولتی هم اجازه کار با دانشگاه ازاد ندارند به دلیل اینکه استاد امتیاز مقاله و یا کتابش را از دست نده من مجبور شدم که با عنوان مدرک لیسانسم در مقالاتی که با استاد دولتی همکاری دارم ثبت بشه
    و این مسئله منو نگران می کنه.. که این همه وقت و زحمتی که می کشم بی فایده نباشه روزی که به این مقالات لازم دارم
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط bjeddi نمایش پست ها
    به نظر بنده درستش اینه که affilation مطابق با آخرین سازمان یا دانشگاهی باشه که باهاش کار میکنید. یعنی شما که الان دانشجوی دانشگاه آزادید، از اسم این دانشگاه تو مقالاتتون استفاده کنید. اون اساتید یا افرادی که از چند affilation استفاده می کنند، واقعا در همه اون سازمانها یا دانشگاهها به طور همزمان حضور دارند. بیشتر این افراد هم تو یک سازمان و یک دانشگاه مشغول هستند. به ندرت کسی پیدا میشه که همزمان توی دو دانشگاه فعالیت کنه.
    این چیزی که گفتم براساس تجربه بود. یکی از دوستان ما دقیقا مشابه همین کار رو انجام داده بود، یعنی همزمان که تو دوره ارشد بود با اساتید کارشناسیش دو مقاله چاپ کردند و از اسم دانشگاه کارشناسیش استفاده کرده بود. ظاهرا این موضوع تو جلسه مصاحبه دکترا تو چند تا دانشگاه تهران براش مشکل آفرین شده بود.

اساتید دولتی هم اجازه کار با دانشگاه ازاد ندارند به دلیل اینکه استاد امتیاز مقاله و یا کتابش را از دست نده من مجبور شدم که با عنوان مدرک لیسانسم در مقالاتی که با استاد دولتی همکاری دارم ثبت بشه
    و این مسئله منو نگران می کنه.. که این همه وقت و زحمتی که می کشم بی فایده نباشه روزی که به این مقالات لازم دارم
    ممنون
    شما مطمئن هستید که اساتید دانشگاه سراسری حق همکاری با دانشگاه آزاد رو ندارند؟ فکر نکنم همچین چیزی صحت داشته باشه. چون من کلی مقاله دیدم که نویسنده هاش ترکیبی از اساتید دانشگاه آزاد و سراسری بود.

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

خواهش میکنم دوست عزیز bjeddi
    من با یکی از اساتید آمریکایی داشتم صحبت میکردم میگفت عرفش این هست که اون مقاله رو تو هر سازمانی یا مرکز تحقیقاتی یا دانشگاهی انجام داده باشین باید اسم همون رو به عنوان affiliation بیارین.
    البته همونطوری که قبلا هم گفتم مشکلی نداره که یکی از مقالاتتون با دانشگاه قبلیتون بدین و دیگری رو با فعلی. البته بنده در مورد دانشگاه های داخلی اصلا اطلاعاتی ندارم. چون روی این دانشگاه های داخل نمیشه چیزی رو حساب کرد اونقدر مثالهای نقضی وجود دارند که نگو و نپرس!.
    ولی در کل از لحاظ هیچ ژورنالی و ناشری شما هیچ محدودیتی ندارین. اگر نگرانی شما بابت این ژورنالها هست که بی مورد هست. ولی از لحاظ دانشگاههای داخل نمی دونم.

توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

ممنون
    خواهش میکنم دوست عزیز
    نه دوست عزیز این حرف ها اصلا نیست. در مقالات اخیر چاپ شده بنده affiliation هم استاد ایرانی هست هم امریکایی و هم دوقاره دیگر و در یک موردش همراه با اینها یک دانشگاه آزادی هم هست. مشکلی از لحاظ امتیاز بندی اساتید نخواهند داشت. مگه اینکه اون دانشگاه برای خودش قوانین جدایی داشته باشه که من بعید هم نمیدونم این رو . از اینها هر کاری بر میاد.
    موفق باشید

Junior Member

خوب حقیقتش منم هم باور نکردم... حتی مقالات مجلات داخلی هم بررسی کردم و مقالات این چنینی را دیدم... ولی چه میشه کرد... من دانشجو و ایشون استاد...حرفی هم بزنیم می گن خیلی کسی های هستند که بخواهند کار کنند. و از این قبیل مسائل
    و حقیقتش ممکن هست بخوام اپلای کنم به این مقالات نیاز دارم
    دانشگاه های داخلی هم امیدی به دکتری ندارم

ممنونم که با حوصله پاسخ دادید meh90 و bjeddi عزیز
    شما مطمئن هستید که اساتید دانشگاه سراسری حق همکاری با دانشگاه آزاد رو ندارند؟ فکر نکنم همچین چیزی صحت داشته باشه. چون من کلی مقاله دیدم که نویسنده هاش ترکیبی از اساتید دانشگاه آزاد و سراسری بود.

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

اگر برای اپلای نیازش داری اصلا نگران این مورد نباش که اصلا مهم نیست که کدوم دانشگاهت رو نوشتی خیلی هم خوبه که با هردوی اساتید ارشد و لیسانس کار کردی.
    درمورد اساتید هم که حق با شماست. مورد شما تنها مورد نیست لطفا در آدرس زیر پاراگراف دوم کامنت شماره 440 رو بخونین تا متوجه بشین از این چنین مسائلی در دانشگاه ها زیاد هست:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post1807005

خوب حقیقتش منم هم باور نکردم... حتی مقالات مجلات داخلی هم بررسی کردم و مقالات این چنینی را دیدم... ولی چه میشه کرد... من دانشجو و ایشون استاد...حرفی هم بزنیم می گن خیلی کسی های هستند که بخواهند کار کنند. و از این قبیل مسائل
    و حقیقتش ممکن هست بخوام اپلای کنم به این مقالات نیاز دارم
    دانشگاه های داخلی هم امیدی به دکتری ندارم

ممنونم که با حوصله پاسخ دادید meh90 و bjeddi عزیز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mech90 نمایش پست ها
    اگر برای اپلای نیازش داری اصلا نگران این مورد نباش که اصلا مهم نیست که کدوم دانشگاهت رو نوشتی خیلی هم خوبه که با هردوی اساتید ارشد و لیسانس کار کردی.
    درمورد اساتید هم که حق با شماست. مورد شما تنها مورد نیست لطفا در آدرس زیر پاراگراف دوم کامنت شماره 440 رو بخونین تا متوجه بشین از این چنین مسائلی در دانشگاه ها زیاد هست:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post1807005

ممنون
    مطالبتون را در کامنت 440 خواندم... ببخشید نتونستم تشکر کنم (احازه امتیاز در امروز نداشتم)

متشکرم

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام دوستان؛
    من تازه فارغ التحصیل شدم و دارم روی یه کار جدید دیگه کار میکنم و توی دانشگاهی که دارم درس میدم یکی از هیئت علمی های آزاد بهم پیشنهاد داد که با هم یه کار رو انجام بدیم(اول باس ب دانشگاه آزاد پروپوزال بدی و ...-طرح پژوهشی) بعد اگه مثلا isi و isc چاپ کنی اینقده پول میدنو بعدش پوله نصف نصف میکنیم!
    چند تا مسئله این وسط وجود داره:
    1- آیا من میتونم خودم تنهایی اینکارو انجام بدم بدون همکاری طرف؟ از اونجایی که من هیئت علمی و حتی مدرس آزاد نیستم؟ آخه اون بنده خدا عملا هیچ کاری نخواهد کرد واسه مقاله و همکاری من با اون هم سر چرک کف دسته
    2- affiliation باید دانشگاه آزاد بخوره دیگه؟ آیا این ممکنه ارزش پیپرو واسه من واسه اپلی کاهش بده؟ واسه ویزا چی(مخصوصا آمریکا!!)؟ که بگن مثلا شما با فلان مرکز تحقیقاتی کار میکردین!
    3- آیا واقعا طرف راست میگه اینجور چیزی هست!؟ آخه یه سرچ زدم نوشته که واسه هر isi 5 تومن میدن ولی این بنده خدا میگفت 15 تومن!؟ این طرح پژوهشی رو کسی اطلاعی داره یا انجام داده که حدودا واسه هر پیپر isi حدودا چقدره واسه یونی آزاد اگه اونجا رو بعنوان محل تحقیقات بزنیم؟!

خیلی ممنونم و ببخشید که زیاد سوال پرسیدم آخه واقعا در این موارد هیچ تجربه ای ندارم وحتی پیپرهای قبلیمو هم خودم سابمیت نکردم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)