صفحه 1 از 23 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 226

موضوع: ارسال نمرات و مدارک بعد از ددلاین

پیش فرض ارسال نمرات و مدارک بعد از ددلاین

سلام دوستان
    من چند سوال دارم...

1- اگر نمره GRE or IELTS بعد از Deadline به دانشگاه برسه واسه Admission مشکلی پیش میاد؟ یا میشه با نمره کمتر Apply کرد و به دانشگاه بگید که مثلا دو ماه بعد از Deadline نمره قابل قبول رو ارائه می کنید؟

2- چطوری هست که بعضیها اول Admission می گیرن و بعد از چند ماه نمره GRE or IELTE رو ارائه می کنن به دانشگاه؟

3- ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنید که چه شرایطی باید داشت که نمره بعد از Admission ارائه بشه؟

ممنون

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارسال نمرات زبان و GRE بعد از deadline!

تا نتایج به دانشگاه برسه کلی طول میکشه. امسال که دوستام به ETS درخواست دادن حدود 5-4 ماه طول کشید تا نتایج بره دانشگاه. ولی میشه نمره رو به صورت unofficial به دانشگاه داد تا مدارک رو بررسی کنن و بگی به ETS هم درخواست فرستادی و تا شما سایر کارها رو بکنین اونم میرسه.نمره دوستام حتی موقع ویزا گرفتن رسید به دانشگاه یعنی زمانی که دیگه پذیرش گرفته بودن.کارنامت که اومد یه کپی ازش بگیر با بقیه مدارکت بفرست.در مورد دیر فرستادن هم میتونی حالا همینطوری یه نمره بفرستی بعد بگی 2 ماه دیگه با یه نمره بهتر update میکنیش.ولی کلا اینا رو باید از خود دانشگاه بپرسی.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ممنون از راهنماییتون

همه دانشگاهها میگن که باید قبل Deadline برسه اما من مواردی دیدم که دوستان ادمیشن گرفتن و یک ماه دیگه باید برن اما تازه امتحان IELTS میدن. این چه جوریه؟؟

من تا اونجايي كه ميدونم نمره IELTS يا Toefl اجباريه ولي نمره GRE اجباري نيست و فقط موقع انتخاب شدن مهمه تازه اگر بدون صحبت با استاد داريد apply ميكنيد.

فقط در مورد GRE بگم كه اگر دنبال RA هستيد استاد اگر بخوادتون ميتونه GRE شما رو حتي Waive كنه. چيزي كه در مورد يكي از دوستاي صميمي من و خود من اتفاق افتاد! من بدون GRE از دوتا از دانشگاهها كه ميگفتن GRE اجباريه Admission با full fund گرفتم.
    بهترين سايت مدارات الكترونيك<br />http://www.discovercircuits.com/list.htm

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

اگه یه استاد بخواتت هر چیزی ممکنه و دانشگاه نمیتونه رو حرفش حرف بزنه. با استادا و خود دانشگاه در تماس باش ایشالا که مشکلی واست پیش نیاد
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

اگه شما از طرف استاد admission داشته باشي كه ميتونه همه اينا رو صرفنظر كنه و بدون همه اينا شما رو پذيرش كنه. ولي اگه ميخواين به صورت معمولي پذيرش بگيرين معمولا نتيجه TOEFL براشون خيلي مهمه كه حتما باشه و تا قبلش اصلا شما رو بررسي نمي كنن. ولي واسه GRE بايد خود دانشگاه بگه كه چقدر براش مهمه و ميتونه admission بده به شرط اينكه بعدا براشون بفرستي. ولي كلا اينجوري كه من فهميدم سيستمشون خيلي بازه و بستگي داره كدوم دانشگاه باشه.

ممنون از همه دوستانی که راهنمایی کردید...خیلی مفید بود
    اما سوالی دارم اینجا که آیا لازم هست با ادمیشن آفیس در مورد اینکه GRE رو دیرتر می فرستم یا میخوام نمره Report شده رو بهتر کنم صحبت کنم یا فقط با استاد هماهنگ کنم کافیه؟؟
    چطوری به استادم بگم که می خوام یک بار دیگه GRE بدم و نمره بهتری بگیرم که وجهه بدی براش نداشته باشه؟؟
    در ضمن تمام این بدبختی ها واسه مک گیل هست
    ممنونم باز هم

خب بستگي داره كه با استاد مربوطه چه جوري صميمي شده باشي و طرف چه جوري باشه. استادايي رو من ديدم كه براي Fund هم خودشون برات همه چيزو هماهنگ مي كنن. ولي بعضياشونم معرفي ات مي كنن كه به كي Mail بزني. ولي به استادت اگه بگي حتما يه راهنمايي ميكنه. موفق باشي

امتحان تافل و GRE من بعد از deadline دانشگاهی که می خوام apply کنم هست. ارسال نمره هم که N سال بعدشه. graduate office در جواب سوالم در مورد ارسال نمره بعد از deadlne گفته:
    In all cases our review of an application is based on consideration of the entire set of application materials,
    و همچنین : It is okay if your official test scores from ETS for GRE and TOEFL arrive after the application deadline.

به نظر شما با این وجود احتمال پذیرش کم نمی شه؟؟ ضمنا این دانشگاه rank بالایی داره و رزومه من زیاد تعریفی نداره و امیدم به نمره های زبان بود که احتمالا خوب خواهد شد.
    در ضمن گفته اگه official socre بعد از deadline برسه مشکلی نیست اما در مورد غیر رسمی اش چیزی نگفته. من همون غیر رسمی رو هم کلی بعد از deadline می گیرم
    ممنون می شم نظرتون رو بگین.
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

من هم همین مشکل رو دارم
    راه، همان است که تو می‌روی.

صفحه 1 از 23 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)