صفحه 10 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 226

موضوع: ارسال نمرات و مدارک بعد از ددلاین

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : ارسال نمرات زبان و GRE بعد از deadline!

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982 نمایش پست ها
    تا نتایج به دانشگاه برسه کلی طول میکشه. امسال که دوستام به ETS درخواست دادن حدود 5-4 ماه طول کشید تا نتایج بره دانشگاه. ولی میشه نمره رو به صورت unofficial به دانشگاه داد تا مدارک رو بررسی کنن و بگی به ETS هم درخواست فرستادی و تا شما سایر کارها رو بکنین اونم میرسه.نمره دوستام حتی موقع ویزا گرفتن رسید به دانشگاه یعنی زمانی که دیگه پذیرش گرفته بودن.کارنامت که اومد یه کپی ازش بگیر با بقیه مدارکت بفرست.در مورد دیر فرستادن هم میتونی حالا همینطوری یه نمره بفرستی بعد بگی 2 ماه دیگه با یه نمره بهتر update میکنیش.ولی کلا اینا رو باید از خود دانشگاه بپرسی.
    یا خدااااااااا!!!
    یعنی واقعا نمرات تافل و جی آر ای ، 4-5 ماه طول میکشه برسه؟!! اینطوری که بدبخت شدم!! دوستان کسی اطلاع داره که واقعا نمرات چند روز بعد از اضافه کردن recipient میرسه به مقصد؟!

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

پیش فرض پاسخ : ارسال نمرات زبان و GRE بعد از deadline!

نقل قول نوشته اصلی توسط USAir نمایش پست ها
    یا خدااااااااا!!!
    یعنی واقعا نمرات تافل و جی آر ای ، 4-5 ماه طول میکشه برسه؟!! اینطوری که بدبخت شدم!! دوستان کسی اطلاع داره که واقعا نمرات چند روز بعد از اضافه کردن recipient میرسه به مقصد؟!
    GRE واسه خیلی دانشگاها از طریق ایمیل فرستاده میشه.. مثا OSU و UCD... واسه من تو این دوتا دانشگاه 12 ساعته رسید... تازه هنوز نمرم به صورت رسمی نیومده بود و من از طریق دانشگاه نمرمو دیدیم... من تافل بیشتر از 10 روز ندیدم طول بکشه (البته اینا تجربه منه )

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Banned
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering-AUT

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

عزیزانم یه سوال داشتم،پاسخ بدبد ممنون می شم.متاسفانه تو یکی از دانشگاه های امریکا من ددلاین دپارتمان برق و با خود دانشگاه اشتباه کردم که دپارتمان زده بود شما می بایست تا 31 دسامبر application form و submit کرده باشید ،حالا می خواستم بپرسم این دو روز که تعطیل است و روز کاری محسوب نمی شه،می شه submit کرد این فرم و یا نه.
    مرسی

دانشگاه های US در مورد ددلاین این application form ها تا چقدر انعطاف پذیرند؟اخه استاد چینیه دیر میل زده،من این ددلاین و از دست دادم(ددلاین این فرم و)!میل هم میزنم که جواب نمی دن به خاطر کریسمس.تازه تو یکی از دانشگاه های امریکا من ددلاین دپارتمان برق و با خود دانشگاه اشتباه کردم که دپارتمان زده بود شما می بایست تا 31 دسامبر application form و submit کرده باشید.می شه کاری کرد در این دو مورد؟

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

نقل قول نوشته اصلی توسط MAnewzealand87 نمایش پست ها
    عزیزانم یه سوال داشتم،پاسخ بدبد ممنون می شم.متاسفانه تو یکی از دانشگاه های امریکا من ددلاین دپارتمان برق و با خود دانشگاه اشتباه کردم که دپارتمان زده بود شما می بایست تا 31 دسامبر application form و submit کرده باشید ،حالا می خواستم بپرسم این دو روز که تعطیل است و روز کاری محسوب نمی شه،می شه submit کرد این فرم و یا نه.
    مرسی

دانشگاه های US در مورد ددلاین این application form ها تا چقدر انعطاف پذیرند؟اخه استاد چینیه دیر میل زده،من این ددلاین و از دست دادم(ددلاین این فرم و)!میل هم میزنم که جواب نمی دن به خاطر کریسمس.تازه تو یکی از دانشگاه های امریکا من ددلاین دپارتمان برق و با خود دانشگاه اشتباه کردم که دپارتمان زده بود شما می بایست تا 31 دسامبر application form و submit کرده باشید.می شه کاری کرد در این دو مورد؟
    اصولا این چیزی که بین بچه ها عرف هست اینه که مدارک رو تا سر جمع کنند و بفرستن به قسمت های مربوطه یک هفته ای زمان میبره .

من خودم برای Madison اپلای کردم و مدارکم 29 Dec به دستشون میرسید که دانشگاه تعطیله تا 4 Jan به علت تعطیلات ! اما عملا هیچ نوع استرسی در این باره ندارم . چون مسائل پستی بر خلاف

مسائل رایانه ای جای کش و قوس دارند .

از طرف دیگه بعضی از دانشگاه ها مثل Texas A&M با اینکه ددلاینشون ( حداقل برای رشته ی من ) 14 دسامبر هست ، در سایتشون اعلام کردن که تا 1 مارچ هم پرونده ها رو بررسی میکنند اما خبری

از فاند نیست . خوب این وسط عملا اگر شما استاد داشته باشین ، در همچین دانشگاه های براتون مشکلی پیش نخواهد اومد .

اما در یک دانشگاه سخت گیر ، و اون هم ارسال فرم الکترونیک اگر دیر بشه باز جای تامل و بررسی داره !

Bottom line : ایمیل بزنین ازشون بپرسین و خانواده ای رو از نگرانی نجات بدین
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member Bavarian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Comp-Eng/Ruhr Universität Bochum

پیش فرض پاسخ : ارسال نمرات و برخی از مدارک بعد از سررسید (deadline)

سلام دوستان،

با توجه به اینکه ددلاین های زیادی دارم(Jan. 15th) می خواستم نظر شما رو در این مورد بدونم که:
    نمرات تافل و GRE م جالب نشده و همونطور که گفتم ددلاین ها نزدیکن. فکر کنم حالا دو راه دارم؟! ; یا همینا رو بفرستم و بگم بعدا آپدیتشون می کنم(نمرات در حد مینیمم ) یا اینکه فعلا تمام مدارکو بفرستم و بگم نمرات رو بعدا میدم(GRE هم که خیلی دیر میشه دیگه چون 12 فوریه تازه آزمونه!!!). حالا چی کار کنم؟؟؟
    البته حتما با Graduate Coordinator تماس می گیرم. ولی خواستم اول شما نظر بدین
    برو بچه های با تجربه لطفا کمک کنین که خیلی تو شرایط سختی ام.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Bavarian نمایش پست ها
    سلام دوستان،

با توجه به اینکه ددلاین های زیادی دارم(Jan. 15th) می خواستم نظر شما رو در این مورد بدونم که:
    نمرات تافل و GRE م جالب نشده و همونطور که گفتم ددلاین ها نزدیکن. فکر کنم حالا دو راه دارم؟! ; یا همینا رو بفرستم و بگم بعدا آپدیتشون می کنم(نمرات در حد مینیمم ) یا اینکه فعلا تمام مدارکو بفرستم و بگم نمرات رو بعدا میدم(GRE هم که خیلی دیر میشه دیگه چون 12 فوریه تازه آزمونه!!!). حالا چی کار کنم؟؟؟
    البته حتما با Graduate Coordinator تماس می گیرم. ولی خواستم اول شما نظر بدین
    برو بچه های با تجربه لطفا کمک کنین که خیلی تو شرایط سختی ام.

ممنون

مینیمم ها رو دارید برای GRE و TOEFL؟ اگر ندارید سخت هست چون خیلی جاها میگن تا مینیمم نداشته باشید اصلاً بررسی نمیشه و به کمیته ارسال نمیشه!

البته بستگی به دانشگاه انتخابیتونم داره اگه دانشگاههای بالا باشه فراتر از مینیمم ها فکر کنید...

Junior Member Bavarian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Comp-Eng/Ruhr Universität Bochum

نقل قول نوشته اصلی توسط meba نمایش پست ها
    مینیمم ها رو دارید برای GRE و TOEFL؟ اگر ندارید سخت هست چون خیلی جاها میگن تا مینیمم نداشته باشید اصلاً بررسی نمیشه و به کمیته ارسال نمیشه!

البته بستگی به دانشگاه انتخابیتونم داره اگه دانشگاههای بالا باشه فراتر از مینیمم ها فکر کنید...
    نه دیگه مشکل همینه که به مینیمم نرسیده پس اینطور که معلومه بیخود پولمو واسه پست و سایر هزینه ها هدر ندم، هوم؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

با توجه به اینکه بعضی دانشگاه ها ددلاین های متفاوتی برای پذیرش با و بدون کمک هزینه دارن، اگه بعد از ددلاین کمک هزینه، اپلای کنی میشه امید داشت یا کاری کرد که پذیرش با فاند بدن؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_CM نمایش پست ها
    با توجه به اینکه بعضی دانشگاه ها ددلاین های متفاوتی برای پذیرش با و بدون کمک هزینه دارن، اگه بعد از ددلاین کمک هزینه، اپلای کنی میشه امید داشت یا کاری کرد که پذیرش با فاند بدن؟
    online apply که حتما باید قبل اون تاریخ باشه اما اگه مدارک پستیت تا چند روز (حتی هفته) دبر هم برسه مشکلی نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دوستان
    نمی دونم سوالمو جای درستی دارم می پرسم یا نه! به هر حال من امروز فهمیدم که مقالم در یه کنفرانس قبول شده. حالا من تو دانشگا ه هایی که فرستادم همه رو زدم که مقالمو سابمیت کردم. حالا می خوام بدونم راهی داره که بشون خبر داد؟یه راهش میل زدن به دانشگاس اما فک کنم خیلیاشون بگن که application رو سابمیت کردیو کاری نمیشه کرد. نظرتون چیه؟راهی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)